2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
Benımde gün günü tutmuyor canım bu dönemde sanırı im bizim bulantılar tamamen gecmeyecek. Yaglı falan mı yemıstın oda etkılemıstır beki
Açken bişi yok kahvaltı ediyorum yarım saate başlıyor uzandım kalktım iyiydim sonra öğlen yemeği yedim gene başladı ve halen devam ediyor ne yaptıysam geçmedi kusturmuyor da 😞

Yaa 19. Hafta olduk oğlumla 153 gün kalmış yarılamaya az kaldı 😊 ananas kadarmış. Baya hissediyorum artık minicik bir tekme de olsa gün içinde birden fazla hissediyorum hareketlerini. Hatta dün konuştum duyuyormuş gibi tepki verdi

🥰
Zaman çok çabuk geçiyo ya hiç anlamadım kusmalardan galiba 🤣

8i salı günü 11de bakalım 🥰
Az kalmıs 😍
Açken bişi yok kahvaltı ediyorum yarım saate başlıyor uzandım kalktım iyiydim sonra öğlen yemeği yedim gene başladı ve halen devam ediyor ne yaptıysam geçmedi kusturmuyor da 😞
😐
Kısa bir süre yaparım galiba ilk 6 ay 🤣
Kız o bile cok 😀 helal olsun

Yaa 19. Hafta olduk oğlumla 153 gün kalmış yarılamaya az kaldı 😊 ananas kadarmış. Baya hissediyorum artık minicik bir tekme de olsa gün içinde birden fazla hissediyorum hareketlerini. Hatta dün konuştum duyuyormuş gibi tepki verdi 🥰
Oy masallah :) bende bır kac gundur hissediyo gıbıyımde hısettmıyo gıbıyımde 😀emın degilim 😀

Benim için daha zoru aylarca corap dahil her kıyafetını utulemekti 🤦‍♀️ Normalde ütü cıkarmayız pek evde 😀 minnacık sürekli emen bebekle ütü mücadelesi verdim 🤦‍♀️ ve reflüde oldugu ıcın 2 gunde makıne doluyordu 🤷‍♀️ şimdi ütüye falan hiç niyetim yok hastaneye gidecekleri ütülerim 😍
İlk oğlumda 3-4 aya kadar, ikinci de 1 ay,bunda sanırım zor ütülerim 😁 hepsinin yaşları yakın olacağı için zaman bulamam gibi geliyor.
Şimdi turco çıktı o nasıl acep 🤔
Baby turco doğadan güzel.ikinci oğlum halâ tam bez bırakamadığı için kullanıyorum. Taşma, pişik falan yapmadı.

Yaa 19. Hafta olduk oğlumla 153 gün kalmış yarılamaya az kaldı 😊 ananas kadarmış. Baya hissediyorum artık minicik bir tekme de olsa gün içinde birden fazla hissediyorum hareketlerini. Hatta dün konuştum duyuyormuş gibi tepki verdi 🥰
Maşallah yaa ben de ilk hamilelliğim diye midir nedendir bilmiyorum nasıl bişey olduğunu o yüzden hissetmiyorum belki hissediyorumdur ama net olsa kesin hissederdim şuan anlayamıyorum bebeğin hareketlerini 😍

Kızlar biz bugün yine özele gittik cinsiyetimizi öğrenmek için ama yine bacakları katlı yine göstermedi ama Dr %90 kız dedi salı günü yine gelin tekrar bakalım netlestirelim dedi bizim gibi olan var mı oğlumla isim ve kıyafet için sabırsızlanıyoruz💞💞 erkek iise Metehan olcak abisi öyle istiyor kız olursa henüz düşünmedik 🤔🤔

Kızlar benim bu gün bulantım öğle yemeğimden sonra daha da arttı kusmuyorum ama çok bulanıyor başka bir sıkıntı yoktur değil mi uyudum uyandım devam ediyor halen
Sorma canım benim de sabahtan beri gecmedi birseyler yersem iyi yedikten sonra başlıyor çok sıkıcı bi durum geçer umarim

Kızlar biz bugün yine özele gittik cinsiyetimizi öğrenmek için ama yine bacakları katlı yine göstermedi ama Dr %90 kız dedi salı günü yine gelin tekrar bakalım netlestirelim dedi bizim gibi olan var mı oğlumla isim ve kıyafet için sabırsızlanıyoruz💞💞 erkek iise Metehan olcak abisi öyle istiyor kız olursa henüz düşünmedik 🤔🤔
İlk hamileliğimde bende 16 haftadan sonra öğrenmiştim hatta herkes göstermiyor kesin kız demişti oğlum oldu bu defa 14 haftada oğlum olacağını öğrendim. Göstermedin mı göstermiyorlar geçen kuzenimle gittik 5 aylık hamile göstermedi 😅

İlk hamileliğimde bende 16 haftadan sonra öğrenmiştim hatta herkes göstermiyor kesin kız demişti oğlum oldu bu defa 14 haftada oğlum olacağını öğrendim. Göstermedin mı göstermiyorlar geçen kuzenimle gittik 5 aylık hamile göstermedi 😅
İlk gebeliğimde bende de göstermemişti bi çikolata bir litre su üstüne geri doktorun kapısını çaldım öğrenmeden gitmem diye benim bebiş enerjiden fır fır dönerken cinsiyetini de görmüş olmuştuk 🤣🤣🤣

Dr 3 boyutlu renkli ultrason açıp bacak arasına gösterdi sizin de sadece normal ultrasonla mi baktı 16+0 da yüzde yüz erkek dedi değişir mi acaba haftaya başka Dr a gidecegm

İlk oğlumda 3-4 aya kadar, ikinci de 1 ay,bunda sanırım zor ütülerim 😁 hepsinin yaşları yakın olacağı için zaman bulamam gibi geliyor.

Baby turco doğadan güzel.ikinci oğlum halâ tam bez bırakamadığı için kullanıyorum. Taşma, pişik falan yapmadı.
Bende yokum bu sefer 😀
Çok güzel ben memnunum primaya bin basar hatta. Primada hep pişik oldu oğlum poposunda jöle gibii şeyler bırakıyordu turcoda hafif ıslak kalabiliyor ama genel olarak daha başarılı bence
İncelik olarak nasıl prima gibi ince mi yoksa daha mı kalın 🤷‍♀️ youtubede bez karsılastırmalarını izlerken canbebe de ince gibi geldi 🤷‍♀️ bir kez kullanmıstım ama degısmıs demek ki

Bende yokum bu sefer 😀

İncelik olarak nasıl prima gibi ince mi yoksa daha mı kalın 🤷‍♀️ youtubede bez karsılastırmalarını izlerken canbebe de ince gibi geldi 🤷‍♀️ bir kez kullanmıstım ama degısmıs demek ki
İnce ama mesela migrosun bezi minies kadar ince değil deneyin bence. Bir ara deneme boyu ücretsiz gönderiyorlardı hala var mı emin değilim

Bizimde göstermedi geçen hafta doktorumuz herhalde kız dedi dünde kız olduğu kesinleşmiş oldu. kızdır bence :)

Kızlar yukarıda deneme boyu diyince aklıma geldi. 5 sene öncesi ebebek 7 ay üzeri hamilelere hosgeldin bebek kutusu gibi birşey veriyordu o zamanlar fiyatı 5 tl di. İçinde zıbından anne cayına bir sürü şey vardı 😍 acaba hala var mı öyle bir paketleri bilgini var mı 🙂 unutmazsam bende gittigimde sorarım varsa sizlerlede paylasırım

X