2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
Yok hiç kullanmadım kusma yok bende otobüs tutma hissi var ve ağzımda şu metal tad var diş eti kanamam birde o koku ve his beni mahvediyor
tam dediğiniz gibi yemekten sonra bulantı oluyordu diş eti kanamam da vardı dahiliyeye kontrole gittiğimde kan tahlilimde iltihap çıkmıştı mecburen antibiyotik kullandım ağzımda kalan kötü tat koku, diş eti kanamam hatta tüm vücudumda çıkan sivilceler bile geçti 15inde tekrar bakılacak inşallah tamamen bitmiştir

Kızlar afp testi yaptırmıştım. Yüksek riskli çıkmış. Doktorum ayrıntılı ultrasonu öne cekelım dedi. 2 temnuzda gidicektim . Böyle bişey yaşayan var mı ?
Bu ne testiymis ki canim Allaha emanet birşey yoktur insAllah ama detayli da net oluyor zaten tüm organlari falan orda bakılsın için rahat eder

Dahiliyeye kim yönlendirmişti benimde yemeklerden sonra içim çok kötü

Ya hep ayni yerde ayni pitpit oluyor ama ben de ya bağırsak hareketiyse bi daha olmazsa telas yaparim bebek niye hareket etmiyor derim diye hep bağirsak hareketine yoruyorum
Bebiştir ama nadiren olduğu için ben de ona yormuyoru. dediğiniz gibi bir daha olmazsa endişe olur hiç gerek yok ilerleyen zamanlarda bol bol hareket eder nasılsa şimdi etti mi etmedi mi diye kendimizi yemeyelim

Vardı canım söylediğin his son 1 haftadır şükürler olsun yok. Seninde inşallah yakındır geçmesi

Yine bir arkadaş yüzünden diğerleri ban yemiş. Yıllardır burdayım nick'in değişebildiğini bile bilmiyorum. Yeni isimle gruba gelen arkadaş yüzünden bende başkalarının kalbini kırdım istemeden.
Aa ban mı yemişler aslında kötü birşeyde olmadı bakmadımda ama tuhaf olmus baska sebepten yemesinler. Ya umarım artık bu tartısmalar biter

Afp testini ben de ilk defa duydum. Bazı doktorlar yaptırıyo, omurga açıklıgu var mı diyeymiş. Biz de tamam dedik. Ama yüksek riskli cıktı evet ayrıntılı da belli olucak. O zamana kadar ölüp diriliriz artık.

Hayırlı sağlıklı evlat olsun inşallah Sakın k kulübünde cinsiyete üzüldüğünüzü belli etmeyin bu tarZ yorumu bende yapmıştım fena linç yemiştim sonra tövbe etti
Kız a benziyor dediği için ve kız istediğim için hayal kırıklığı gibi oldu yoksa çok şükür rabbim nasip etti

Şimdi ailede hiç kız yok hep erkek kıza benziyor deyince herkes çok umutlandı hayal kırıklığı oldu yoksa Rabbim ne nasip ederse o sağlıklı olsun da bunda da hayır vardır iki tane gelinim olur

Neden 2 temmuzu bekliyorsun ki perinatologa git istersen bi o görür açıklık olup olmadığını

Yok hiç kullanmadım kusma yok bende otobüs tutma hissi var ve ağzımda şu metal tad var diş eti kanamam birde o koku ve his beni mahvediyor
Bende de oluyor açken midem rahat ama yedikten sonra pişman oluyorum bulantı oluyor acı tat mide eksimesi yemesem de açlıktan bulanıyor gibi oluyor kusma bende de yok

Ne güzel ben daha düşünmüyorum çocuk çalıştığım için zor ann bakıyor o da sürekli çocuk bakamaz yoruluyor son sezeryan inşaallah
Bende düşünmüyorum canim ama kesin de demiyorum bazen düşündüklerimiz elimizde olmuyor malesef benim 3. Doğum olacak mesela ama 2. Bebegimi kaybettim ona hamileyken aman yeter 2 tane derdim bende atanma derdindeyim kpss bakacağım calisacagim artik derdim ama kader farkli seyler yasatti o yüzden korkuyorum artik plan yapmaya da

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…