2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270

Ya hep ayni yerde ayni pitpit oluyor ama ben de ya bağırsak hareketiyse bi daha olmazsa telas yaparim bebek niye hareket etmiyor derim diye hep bağirsak hareketine yoruyorum

Beddua nerde bi söyler misiniz rica etsem Allaha havale etmek beddua mı oldu?

Beddua nerde bi söyler misiniz rica etsem Allaha havale etmek beddua mı oldu?

Beddua örneğini şu an hatırlamıyorum, eski mesajlara bakmam gerek.
Ama , Shezofren88 nickli arkadaşın bir mesajını alıntılayıp “gerçekten nickinizin anlamını taşıyorsunuz” gibi alaycı bi yorumun olmuştu. Hakaret değil mi bu? Kırıcı ve aşağılayıcı bence. Şu an ilk aklıma gelen örnek en son olduğu için bu oldu.

Eğer ki bir insan savunduğu düşüncede ve söylediklerinde haklıysa kendini düzgün cümlelerle ifade edebilir bence.. illaki sataşmaya hakaret etmeye ya da beddua etmeye yani kötü şeylere gerek yok yani yazı dilinde.

Mesajlarıma girip tamamına bakın beddua var mı hiçbirinde nasılsa boş vaktiniz çok varsa beddua haber verin helallik aliym ok? Yazık size bi kalbi kötü de sizsiniz
Ayyyy Allah iftiradan korusun tamam kardeş bize yazık , biz beddua ediyoruz.. biz ve buradaki insanlar uyduruyoz kardeş..
Sen hep şükrettin ne güzel oğlum oluyo dedin.. ben kız istedim ama Allah bana oğlan nasip etti hayırlısı dedin.. bi evladım var onla da oynar dedin..
başka doktora da gitmem dedin..
tamam Kardeş ..
rabbim sana karnındaki çocuğun hatırına Hidayet versin..
Duymak istemeyene satırlar yazsan da boş.. Herşey onun anladığı kadardır diye boşuna dememişler..
Dilerim sende çok geç olmadan, Daha büyük imtihanlara kapılmadan anlarsın..
Allah kalbine açıklık versin..

Ya hep ayni yerde ayni pitpit oluyor ama ben de ya bağırsak hareketiyse bi daha olmazsa telas yaparim bebek niye hareket etmiyor derim diye hep bağirsak hareketine yoruyorum
Bagırsak hareketinden çok farklı canım zaten anlıyorsun da kondurmak istemiyorsun Sabah aç karnına dinle kendini uzan sırt üstü

Gayet şairane konuşuyorsunuz ama boş konuşuyorsunuz.. siz be benim yaşadıklarımda ne yazdıklarımda ruh halimi bilemezsiniz. Allah size hidayet versin diye iyi dileklerde ben bulunamayacağım sizin için çünki kötü kalplisiniz. Bakın mesajda koydugunuz bu emoji bile ne kadar zevk aldıgınızı gösteriyor bana cevap yetiştirirken. Ben yanlışa düştüm sonra şükrettim siz kim oluyorsunuz acaba halen şaf yetiştirme çabasına giriyorsunuz karnınızdaki canın hatrı için artık bana yazmayın zevk mi alıyorsunuz yazdıkça

Arkadaşlar hiçbirinize böyle yaşmak yakışmıyor o konu çoktan kapanmıştı bakın başka bir arkadaşta alışmıştım zaten oğlum var keşke kızım olaydı yazmış yani insanoğlu hepsini tatmak ister lütfen kırmayın birbirinizi herkesin içinde belliki olmayan yatıyor bazısı dışarı vuruyor bazısı vurmuyor demekki bazısı da sağlıklı olsun farketmez diyor açıkça yazanlara yüklenmeyin ilgilenmeyin kırmaktansa görmezden gelin günahtır yazdı öyle bişi ama açıp kalbini gördün mü belki
Pişman oldu hadi o pişman oldu bunca yazılanı görüp halen yazanda var kız olmadı erkek oldu gene die lütfen uzatmayın

Sizin gibi kalbi güzel insanın yüreğinden öperim inanın benim yaşadıklarım için kısa özet geçmişsiniz. Keşke her insanoğlu sizin gibi iyi niyetli yaklaşsa üzmese ne yaptıkları ne söyledikleri ile. Ben pişman oldum aynen af diledim yaradan Allahımdan hemde gecelerce. Buraya yazdığım boşlukta yazdığım ilk günki yorumlarım dönüp dolaşıp yüzüme vuruluyor. Az önce de bi arkadaşa cinsiyet yorumu yapmayın üzülürsünüz ben çok üzüldüm demeye getirdim. Ne haşa şirk koşmam kaldı ne aşağılanmam bitti. Artık kaldıramıyorum. Allah sizi sağlıkla sıhatle evladınıza kavuştursun bir istediğinizi bin versin Rabbim Güzel kalbinizden öperim tekrar sağolun

Yemeklerden sonra hala bulantısı olan varmı benim karnım acıkıyor ama yemekten kalkınca başlıyor yine o bulantı hissi sakız çiğnemekten bıktım zaten bu ağzımdaki tat ve bulantı hissinden aç karnında sorun yok yemek yediğimde oluyor bademde tatil yediğimde

Ama sakız daha çok bulandırır ki
Hazmetme olayı yavaşladığı için oluyo ilaç kullanmıyormusunuz ?
Yada fayda etmedi mi

Ben seni çok iyi anlıyorum onlarda anlıyorlar Eminim ama uzamasın bence de artık kimse kimsenin kalbini bilemez ben hiç çocukları yokken bile cinsiyet ayrımı yapan insanlar gördüm şok oldum ben sizi anlıyorum dünyanın Allah’ın verdiği diğer nimet olan cinsiyetten istemek gayet doğal birkaç yanlış ifadeniz oldu evet ama Allah af dile edeyim diyor siz zaten üzüldünüz ben eminim ama şimdi yendiğinizi düşünüyorum Rabbim evlatlarımıza sağlık sıhhat versin güzel büyütmeyi nasip etsin ben evladma kardeş olsun die kaybettiğim de çok üzüldüm rabbim bunu büyütmeyi kavuşmayı nasip etsin die her gün dua ediyorum hareket sanıyorum bazen sonraki gün etmiyor mu acaba diyorum yataktan çıkmak bile istemiyorum ağlıyorum korkuyorum bence bende bazen gunaha giriyorum herşey allahtan olduğunu biliyorum ama korkuma yenik düşüyorum bende bu sebepten af diliyorum bazen allahım ol der olur ... ama hayır derse de son anda alır gene alır .. bilinçli olduğum halde korkularıma yenik düşüyorum ve Allah’ımdan bende özürdiliyorum

Yok hiç kullanmadım kusma yok bende otobüs tutma hissi var ve ağzımda şu metal tad var diş eti kanamam birde o koku ve his beni mahvediyor
16 hafta boyunca böyle bulantı mı çektiniz
Doktorunuza deseydiniz keşke prilam çok işe yarıyor
Bende hiç kusmadım ama bulantıdan öldüm 3 ay tek o iyi geldi
Bence sizde söyleyin
Ve metal tatta oldu hep
Dişlerinizi yumuşak fırçayla fırçalayın
Hasta diş eti kanama yapar
Sürekli fırçalayın

Benımde baya azaldı ama bulantı tam bitmiyor sabah ac karnına cok kötüydüm gene benim bulantının gecmesi için agzımda sürekli yemek olması lazım en tuhaf benım bulantım ya sakız falanda çigneyemiyorum cok fazla dolgum ve kanal tedavim var daha önce sakız çignerken dolgum düşmüştü 10 yılı gecti herhalde sakız çignemeyeli

Kızlar afp testi yaptırmıştım. Yüksek riskli çıkmış. Doktorum ayrıntılı ultrasonu öne cekelım dedi. 2 temnuzda gidicektim . Böyle bişey yaşayan var mı ?

Sürekli yapıyorum söylemedim ben kusmuyorum die ara ara geçip sonra geri geldi o sebepten

Ben malesef şöyle bi rahat hissedemedim daha kendimi erik seftali yiyorum bol bol

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…