2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
Tarihlerimiz aynı bende hissetmiyorum sadece iki kez pıtpit birsey oldu o kadar

Hayırlısı olsun inşallah sağlıkla kucaklayın yavrunuzu evet sizle konuşmuştuk tahmin sormuştunuz o zaman doktor bir tahminde bulunmuş muydu size

Teşekkür ederiz sizin bebe de sağlıkla gelsin inşalllah ben de arada bir şey hissediyorum ama bağırsak mı bebiş mi çözemedim sadece sağa sola dönerken içimde bir şeyin devrildiğini net hissediyorum

11+5 de kıza benziyor dedi Dr başka Dr a gittim bugün 16+0 erkek dedi %100 ilk çocuğumda erkek çok sevinemedim ya garip oldum kız a heveslenmistihayorlı
11+5 de kıza benziyor dedi Dr başka Dr a gittim bugün 16+0 erkek dedi %100 ilk çocuğumda erkek çok sevinemedim ya garip oldum kız a heveslenmistim
Hayırlı sağlıklı evlat olsun inşallah Sakın k kulübünde cinsiyete üzüldüğünüzü belli etmeyin bu tarZ yorumu bende yapmıştım fena linç yemiştim sonra tövbe etti

Hayırlısı olsun inşallah sağlıkla kucaklayın yavrunuzu evet sizle konuşmuştuk tahmin sormuştunuz o zaman doktor bir tahminde bulunmuş muydu size
İnşallah sağolun sizde sağlıkla kucaklayın doğum olduğu için alel acele bakıp yok göremedim kız sanırım bir daha haftaya bakalım dedi.haftaya yani Bugün kesinleşmiş oldu :) biz erkeğe benzetmiştik doktorda dalgın olunca tahmini ciddiye almamıştık pek

Hayırlı sağlıklı evlat olsun inşallah Sakın k kulübünde cinsiyete üzüldüğünüzü belli etmeyin bu tarZ yorumu bende yapmıştım fena linç yemiştim sonra tövbe etti
Bu meseleyi daha ne kadar uzatmayı düşünüyorsunuz acaba? Isıtıp ısıtıp mevzuyu başlıkta çıkartmayın, huzursuzluğa sebebiyet veriyorsunuz. Sizden başka kimse yapmıyor bunu.

Bu meseleyi daha ne kadar uzatmayı düşünüyorsunuz acaba? Isıtıp ısıtıp mevzuyu başlıkta çıkartmayın, huzursuzluğa sebebiyet veriyorsunuz. Sizden başka kimse yapmıyor bunu.
Tövbe tövbe ben bayana yazdım bu tarz yorumlar yapmayın canınız sıkılır diye siz şimdi neden benle uğraşıyorsunuz görmezden gelseniz cvp vermeseniz Allah günah mı yazar? Size bir kötülüğüm mü oldu ben arkadaşı samimiyetle uyardım üzülmesin sonra diye benimle derdiniz mi var?

11+5 de kıza benziyor dedi Dr başka Dr a gittim bugün 16+0 erkek dedi %100 ilk çocuğumda erkek çok sevinemedim ya garip oldum kız a heveslenmistim
Saglıkla kucağınıza almayı nasip etsin inşallah. Merak etmeyin kimse sizi linc etmez tutupta hamile kalmadan önce namazlar kıldım dualar ettim Allah vermedi bana niye vermiyor niye söyle niye böyle Allah demez miydi kulum cok, istiyor hayırsızı hayırlıya cevirip ona kız vereyim diye şirk koşmazsanız her yere yazıpta kıza dönmez mi bu pipi resmi diye demezseniz

11. Haftalar zaten öğrenmek için çok erken o haftalarda ben sormadım bile Dr 15-16. Haftalar doğru sonucu veriyor benim ki 1 haftada öndeydi bende bi anda Dr kendi söyledi de öyle öğrendim erken haftanın yanılma payı da var bence

Benim 11. Haftada doğru tahmindi

Maşallah kitap gibi ezberlemişsiniz beni keşke biraz kendinizle ilgilenseydiniz, siz hamile değil misiniz? Ben size asla hakkımı helal etmiyorum tövbe haşa Allaha şirk koştum öyle mi? Sizi ona havale ediyorum hakkınızdan o gelsin inş tek dileğim şimdi istediğiniz kadar yazın aşağılayıp dilerseniz küfredin kalbi kötüsünüz Sizinle asla muhatap olmam

Allah günah yazar da siz onun içinde dua edersiniz..
Hayırlıysa sevaba çevirir nasıl olsa verilenden bi türlü memnun olmuyorsunuz ya..
Valla Artık sürekli zerzenişinizi görmek rahatsız etmeye başladı.. Lütfen aynı şeyi yazmayın
Ne güzel evlat vermiş şükür edin..
Oğlunuzla oynar..
Devamlı beddua etmeyin insanlara boş yere

Ezberlenmeyecek gibi değil ki her actıgımda sizin yakınmalarınızı görüyordum yazdınız mesajlarda da öyle gözükmüyor kaç kişi uyardı sizi öyle demeyin Bi hayr vardır diye tutupta bizi orda zan altında bırakmayın aynayı kendinize tutun ve ilk mesajımdaki gibi destek alın lohusa depresyonuna yakalanmamak için

Eveeet yaaa erken o haftalar aslında ama insan meraktan duramıyor ben çok merak etmeme rağmen hiç sormadım doktora 11.haftamda kendi yorum yaptı. Sonraki kontrolde göremedi bişey diyemedi. Hâlâ meraktayım

Ben bahsi geçen konuyla ilgili bütün fikirlerimi konuyu ilk açtığın zaman yapmıştım zaten ve hepsinin hâlâ arkasındayım o ayrı. O zaman yazdıkların söylediklerin ve hissettiklerin hepsi yanlıştı , kurduğun cümlelere kadar.

Ama şunu söylemeden geçemeyeceğim ki alıntı yaparak her bir kişiye verdigin cevap, yaptığın yorumlar çok yanlış. Kullandığın kelimeler ve ifade ettiğin şeyler doğru şeyler değil.

Senin yazdıklarına rağmen hiç kimse sana hakaret boyutuna varacak hiçbir şey söylemedi, beddua etmedi. Ama senin yazdıklarına anlam vermek zor gerçekten

Mesajlarıma girip tamamına bakın beddua var mı hiçbirinde nasılsa boş vaktiniz çok varsa beddua haber verin helallik aliym ok? Yazık size bi kalbi kötü de sizsiniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…