2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
Bizimkide sinirli ama gazdan mi sutten mi bilmiyorum hala uyumadi kendisi oo hersey hesapli yani

Bizimkide sinirli ama gazdan mi sutten mi bilmiyorum hala uyumadi kendisi oo hersey hesapli yani
Herşeyi takipli Ağırlıkla mama ile beslendiği için gün içinde kaç ml içmiş takip etmem lazım. Geçen doktora uygulamadaki kayıtlarımı gösterdim, şaşırdı Napayım, başka türlü takini çok zor. Sadece mama da değil, kaç bez değiştik, kaçı kakalı, kaç kere ve toplam kaç saat uyudu, ne zaman banyo yaptı, ben ne zaman kaç ml süt sağdım vs vs çok detaylı uygulama. Tavsiye ederim :)

Oyle ağlamaya başlayınca meme veriyorum emerken karnına masaj yapıyorum çok faydası oluyor emerken kendini kasmıyor çünkü ağlarken masaj yapamıyorum karnı taş gibi oluyor

Mamayi biberonla veriyorsunuz degil mi?ya ben günde bi kere veriyorum nerdeyse ona rağmen cogu zaman memeyle kavgalı uykulu iken super emiyor sadece,burada okuyorum gun boyu memede bebekler şaşıyorum benimki o kadar memede değil hic emiyor sonra uyuyor.Kilo alımı da fena değil haftalik olcuyoruz anlamadim.

Bez ince memnunum sızdırma hiç olmadı baya ağır çiş birikiyo bazen ince kalın farkı nedir bez konusunda cahilim ucuz 2 nodan başladık yorumlara göre aldık güzel tavsiye ederim

Gündüz pek uyumayan çocuk bugün bütün gün uyudu ya bı sorun var mıdır acaba . Arada emziriyorum tekrar uyuyo gözünü acamiyo çocuk

Herkesin bebeği sanırım huysuz yakın zamanda düzelirler mi yoksa önümüzde yıllar mı var çok merak ediyorum benim kız kucakta bile uyusa yerine koyunca hemen uyanıyor gece boyu uyumadım gündüz de 5dk 10dk uyudu.

Bnm bebe de gündüz uyuyor akşam 5 de başlıyor gece 3-4 e kadar hep meme isteği yatağa koyuyoruz 10 dk duruyor sonra ağlıyor
Pert durumdayım zombi gibi oldum artık sizin bebelerde de oldu mu
Aslında 2. Çocuk ama yaş arası çok unutmuşum herşeyi

Üst dudakta baloncuk olanlar el kaldırsın lk bi tırstım Google amca sağolsun
Bizimde hep var ama takılmak bir konu değil normal cnm
Teşekkürler bakayim bende
Bizim hastanede doğum fotoğrafçısı vardı ikinci gün geldi çekti çok güzel pozlar oldu...kizimdada olsaydı keske
Kendini kötü hissetme acliktanmi diye sordum bende doktora bir ayda 1.5 kilo almış ne açlığı dedi benim oğlan yaygaraci ille kucak meme...seninkide öyle sanirim
Benimkide aynı cnm ama maşallah bir ayda 1.5 kilo almis dr cok bile almış dedi..demek ki ilgisi yok
Kızlar bı defa mama verip kızımı denemek istiorum sakinlesicek mi diye.Bi defa mama verilince alışır mi,bı daha memeye donduremez miyim?
Bir defadan birsey olmaz
Yalniz mamaya çok guvenmeyin kizim hem emiyordu hem mama aliyordu ama gene çok sık uyaniyordu

Kac saat uyudugunu hesaplarsam iyice sinirim bozulur
Masallah super iste kilosunu aliyor karnini doyurup cekiliyor daha ne olsun surekli memede olunca hep aktif olmuyorlar ki canim yavas yavas takiliyorlar aslinda emzik niyetinede
Benim oğlan da uzun emiyo çok hava yuttugunu duyuyorum bi kaldırıp gazını çıkarıp geri emziriyorum mesela gece 3 de uyandiysa bi dahaki uyuması en az 4 u buluyor
Ayni oyle en iyi ihtimalle 1 saat dedigin gibi geceb yarim saate yakin surup uyudu sasirdim sonra hemen kalkti geri
Bez ince memnunum sızdırma hiç olmadı baya ağır çiş birikiyo bazen ince kalın farkı nedir bez konusunda cahilim ucuz 2 nodan başladık yorumlara göre aldık güzel tavsiye ederim
Molfix kalin mesela kaba bacaklari bile ince gibi birlesmiyor. Kalin ped ile ince pedi dusun suan kac oldunuz numarada
,5 yas annesi yaziyir sabah okula gidecek ve hala yataga bile girmedi. Bizim bitmedi

Yaa elimde şu an yok kaşık biberon ben de meme reddinden korkuyorum işte oğlum da yaşadım çünkü.Eşime bebelac marka mama al demiştim ama bebivita almış vermeli miyim nasıl kullanan var mı?
Benim çok bilgim yok, aptamil kullanıyorum
Sağmaya vakit oluyor mu ya da sütün kalıyor mu benzer durumdayız ben yapamıyorum da

Evet, Avent’in biberonu ile veriyoruz, sorun yaşamadık. Tabi bebekten bebeğe değişir

Sağlıklı olsunlar da diyelim o zaman çekeriz. Allah izin verirse ilk ve son çocuğum olacak

Bu aksam cikdiricam kucuk hala uyumadim buyukle bugun hiic ilgilenemedim inanilmaz vicdan azabi cekiyorum bu yuzden cok ama cok uzgunum
Hic sorma canim 1 e giden oğlum acayip huy değiştirdi çocuğu kac gecedir uyutamiyorum masal okuyamıyorum cok üzülüyorum düzeni değişti sanki çocuğa haksızlık yapıyorum gibi

Canım dikkatimi çekti seninle günlerimiz aynı persembe günü bizim de öyle oldu aşıya gidecektik erteledik o kadar huzursuz o kadar yorucu bir gündü ağlamaktan güçsüz kalmıştı yavrum, bi daha olmadı şükür o gün gibi

Büyüklerle ilgilenmek hayli zor benle uyumak istiyor elimi tutmadan yatmıyor 6yasinda düşünün bebeğim şimdilik aşırı yormuyor ama yediklerime dikkat ediyorum ben gaz geçiyor maalesef

Atak haftamızmış, belki de ondandı bu huysuzluk bilemiyorum. Her gün aynı saatlerde ağladığı için doktor kolik olabilir, biraz daha gözlemleyip karar verelim dedi. Takvime göre ilk sıçrama bitimine 6 gün kaldı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…