2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
Hic sorma canim 1 e giden oğlum acayip huy değiştirdi çocuğu kac gecedir uyutamiyorum masal okuyamıyorum cok üzülüyorum düzeni değişti sanki çocuğa haksızlık yapıyorum gibi
Dimi bir yoluna soksak insallah. Sabah hizli yuru kizim hadi durma falan diyorum sonra cok uzuluyorum 5 yasinda kac cocuk onun kadar yurumek zorunda kaliyor ki suan bunu yazarken aglamak istiyorum ya keske hayatimiz daha kolay olsa aslinda kardes degil vakti alan yardimsizlik
2no 3,5 4,5 arası kilolar kullanıyo diye okudum 2deyiz daha bilmiyom gerçi 3 noda var elimde denemek aklıma gelmedi
O zaman bende iki alayim canim sagol :)
Vallahi zor Allah kolaylık versin hepimize özellikle kardeşleri olanlara Allahtan ben gazını hallettim de biraz uyuyabildik yoksa hala uyanıktık
Amin canim cok zor gercekten aha bu satirlari yazarken aglamaya basladi daha cok planim vardi yapacak

Valla ben tek olduğu halde bi yola girdiremiyorum gazı 2 gündür coştu

Arkadaslar göbegimiz duseli 6 gün oldu icinde kuruyan yerler yapisiyordu ara ara atlete ama bugün az birşey kan gelmis sorun olur mu ki
Az bisey derken nokta kadar mi daha fazla mi. İlk kizimda atlete minnacik kan gelmisti bir iki kez cocuk cerrahisine yonlendirdiler orada acisiz kucuk bir islem yapmislardi

Valla ben tek olduğu halde bi yola girdiremiyorum gazı 2 gündür coştu
Ya birde arti bir cocuk dusun hatta beni dusunecek olursan iki cocukla yollarda bir maraton dusun Hic hayata maddiyata hayat sartimiza takilmazdim. Su sira fazlasiyla takiliyorum. Birine bakiyorum hayati ne kolay sonra kendime bakiyorum hep ugrasmwk zorundayim bu ruh halinden cikmam lazim

Nasil gidiyor canim bebekle okula gidip gelmek cok endiselenmistin ilk basta

Valla ben kıza tek başıma bakıyorum annemden gittiğinden beri eşim çok ilgisiz biri o yüzden ondan ümidi kestim herkes kendi hayatında. O yüzden bi daha onu baba yapmam. Allah hepimize kolaylık versin valla çocuk olsa bide okula giden çok zor

Böyle düşünmek depresyona götürür herkes aynı şartlarda olsa dünya cennet olurdu ama değil maalesef bulunduğumuzdan andan zevk almaya bakıcaz :/ bir şekilde çözüm yolu bulmak lazım ama nasıl? Enişte ile konuşsan o yardımcı olsa
doktora ne zaman gidiceksiniz sorsanız bizim 13 ü diye bekliyorum ben

Bebek bakımında eşe buyuk görev düşüyor aslinda ben kızıyorum ilgisiz eşlere,eşim olmasa kafayı yerim bir çocuğum var 5.5 yasinda resmen onunla baba ilgileniyor boş kalınca benimle bebekle,tek olsam ne yapardım bilemem ha buna rağmen depresyona girdim o da benim şımarıklığım annem öyle diyorÇocuk büyük sorumluluk aslinda hevesle yapılacak bir şey degil ben tedaviyle kaldığım halde tek cocuk yeter miydi diyorum hep.

Uygulamanın linki falan var mı canım ben de bakayım. Takip etmek çok zor güzel bir uygulama da bulamadım bir de bunu deneyeyim.
Uygulamanın linkini özelden göndereyim, görseli de aşağıki.

Eklentiler

• 103A85E4-6C13-4F11-8595-ADC78A5FC670.jpeg
    56,3 KB · Görüntüleme: 23
Aynısı bende

Okurken ne kolaymış gibi oldu. Bir çırpıda okudum, oldu da bitti gibi

Yaaaaa hiç mi desteği yok hiç bir konuda?

Selam kızlar . Hangi d vitaminlerini kullanıyorsunuz? Ve ne kadar ? Bir de anadolu yakasında özellikle pendik maltepe göztepe civarlarında önereceğiniz bir çocuk doktoru var mı?

Okurken ne kolaymış gibi oldu. Bir çırpıda okudum, oldu da bitti gibi
Yazarken bana da kolay geldi ama yaşarken bazen sabrım tükeniyor özellikle geceleri uyku ağır basıyor ama geçecek diyorum hep. Bir de onu anlamaya çalışıyorum her şey onun için çok yeni bazen çok üzülüyorum çok zor bebek olmak o zaman onın için kolaylaştırmaya çalışıyorum hayatı

Geçen hafta sordum cnm bazı bebeklerin akşam saati bazı bebeklerin sabaha karşı bunu yaptigini söyledi.... sabah olunca 2.3 saat uyuyorsa uyandirinki duzenini böyle kurmasın yani sabaha karşı viyaklayip gündüz uyumasın dedi ama nerdeee...gündüz uykularida bıraksam uyanıyor hemen...2.3 saat uyusa uyandırmam valla bende uyurum yeter ki uyusun

Bende hiçbişey kalmıyor 5 dk biri 5 dk biri emip çekiliyor uzun emdiği çok nadir sağılacak bişey kalmıyor
Evet maalesef öyle, ne yaptım ne ettimse öyle, bir de verdiğim doğum kilolarını geri almaya başladım süt yapacağım diye her tarifi uygulayıp tıkınmaktan
şimdi atak haftasındayız daha da fazla meme istiyor ya da zaten böyle olacaktı bilmiyorum ilk bebeğim deneyimsizlik de ayrı zorluyor zaten, uzun süre memede kalıp istediğini bulamazsa sinirleniyor İki gündür mamaya da sinirleniyor ben anlamadım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…