2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
Günaydın kızlar
Ben de gun ışığında uyutuyorum loş ortamda uyutun diyorlar ama gece gündüz ayrımı açısından aydınlıkta uyutuyorum.Geceye alisti gibi kalkıp emiyor ama geri kucagimda uyuyor bir de sık uyanmasa

Biz karartma perdeleri çekiyoruz, hafif aralık bırakıyoruz oda hafif aydınlık oluyor. Böyle uyuyabiliyor çünkü, başka türlü uykuya dalamıyor, dalsa da hemen uyanıyor.

Gece tam karanlıkta uyuttuğumuz için gece gündüz ayrımı zarar görmedi bence.

Ben gece lambası kullanıyorum,kalkınca altını açınca önümü görebileyim diye

Süper ben de öyle yapayım bundan sonra hafif aydınlık olsın. Gece zaten zifiri karanlık pişik olmasın diye sadece bir kere altını değiştiriyorum onun dışında hiç açmıyoruz ışıkları direk emip uyuyor.

Kızlar her emzirme sonrası gazı çıkıyor mu bebişlerinizin.Çıkarmadan yatırırsam sonu pek hoş olmuyor kıvranıyor yavrum, ama çok fazla uğraşamama rağmen çıkarmıyor bazen
Ben çıkarmaya çalışıyorum mutlaka ama bazen ne kadar uğraşsam da çıkmıyor baba evdeyse direk ona devrediyorum uyuyorsa da uyandırıyorum valla onda daha güzel çıkarıyor gaz ben kıyamıyorum herhalde

Whiterose89 bizim gobegimiz 9.gun düştü canım Sese00 ben bazen unutuorum emzirme sonrası gazını çıkarmayı canım.Esim hatırlatıo ki çocuk da huzursuzlanio zaten.Bazen 20 dakika ugrastigim oluo gazi çıksın diye ama uğraşmazsam da kivranio bebeğim.Babasi benden çok daha becerikli gaz çıkarma konusunda.Genellikle ona devrediorum.Ben bebeğimi gündüz güneş ışığı altında uyutuyorum çok hoşuna gidio guneslenio gece de gece lambam açık sürekli kontrol ediorum.

Oy masallah findigabizim de yakinda düşer sanirim.evim gunes almiyor alsa iyi olurdu gunese yatirirdim

Bebisin Dr muayenesi oldu mu canim 2 haftalikken sanirim saglik ocagina gidiliyor diye biliyorum

Bebisin Dr muayenesi oldu mu canim 2 haftalikken sanirim saglik ocagina gidiliyor diye biliyorum
Biz hiç sağlık ocağına gitmedik canım.Acibademde doğum yaptım ilk kontrolleri doğduğu gün orda yapıldı.Bi haftalıkken yine orda ikinci kontrol yapıldı.3.randevumuz 23 Aralık'ta.Kalca ultrasonu cekilicek ve hepatit aşısı vurulucak.Saglik ocağına gitmeden devam edebilir miyim,gitmem şart mı,orda yapılıp özelde yapılmayan bişey var mı bilio musun sen kuzum.

Bence yoktur cnm hepsi ozeldede yapiliyordur herhalde zateb olursa hastane bilgi verir sana daha iyi ozeldeben yarin saglik ocagina gidecgm bebis hem muayene olck hem topuk kani fln

İlk oğlumda gece Los ışıkta gündüz gündüz ışığında 1 ay böyle yaptım sonra direk gece karanlikta uyuttum gece gündüz öğrendi geceleri uyanmadı uzun uyuyor hala

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…