2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
Bende romantik komedi severim aşk gençlik müzikal aksiyon macera dram korku gerilim hiç benlik değil
Ohoo gençlik aşk üçgeni falan diyorsan sana eskiden daha doğrusu lisedeyken izlediğim ve içimin kıpır kıpır olduğu diziler tavsiye ederim,ama entrika ve fantastik diziler de seviyorsan

Aynen ya ben de niyeyse tırstım o filmden onu da aldim :) Her sey mübah zaten bu yıla vuhanda karantinayı yenmişler parti yapıyorlar biz de evlerde kaldık içim gitti bi yıl oldu oturalım böyle

Ohoo gençlik aşk üçgeni falan diyorsan sana eskiden daha doğrusu lisedeyken izlediğim ve içimin kıpır kıpır olduğu diziler tavsiye ederim,ama entrika ve fantastik diziler de seviyorsan
Aynen seviyorum onlarida korku gerilim hariç belgesel biyografi bile izlerim yani ama eşim sağolsun hep aksiyon savaş vurdulu kırdılı kanli silahlı bıçakla şeyler izliyoruz

Ay nasıl izliyorsunuz kız korkuyu ben gece uyuyamiyorum izlememde sonra izlerken sıcrayip altima falan yaparım
Ben de eskiden cok izlerdim şimdi cok etkileniyorum ama gerilim o kadar degil böyle doğa üstü felan söylemeyim sonra etkileniriz bahsedince gece kötü oluyorum uyuyamıyorum rüyalar karabasan gibi:)

Ay nasıl izliyorsunuz kız korkuyu ben gece uyuyamiyorum izlememde sonra izlerken sıcrayip altima falan yaparım
İzlediğim gece karabasan çöktü zaten dizide meşhur bir "eğri boyunlu kadın" var onu gördüm rüyamda ama çok seviyorum ya ekşınlı

Aynen ya ben de niyeyse tırstım o filmden onu da aldim :) Her sey mübah zaten bu yıla vuhanda karantinayı yenmişler parti yapıyorlar biz de evlerde kaldık içim gitti bi yıl oldu oturalım böyle
Otur otur popomuz düzlesecek benim artık kemiklerim ağrıyor oturmaktan

Aynen seviyorum onlarida korku gerilim hariç belgesel biyografi bile izlerim yani ama eşim sağolsun hep aksiyon savaş vurdulu kırdılı kanli silahlı bıçakla şeyler izliyoruz
Aksiyon bende sevmem ya aksiyonlu değil sıkıcı bana göre o zaman the vampire diaries tavsiye ederim ama Netflix de değil ve ilk başta ergen dizisi gibi gelebilir:)
Bide gossip girl var o da ilk başta ergen dizisi gibi gelir,hatta öyle sanırırm ama bu diziler benim en eski en güzel dizilerim çok anılarım var bu dizilerle

Ay evet ya şu iş bittikten sonra çini bombalayalım biz burada onların yediği yarasanın bedelini ödeyelim onlar partilerde

The walking dead üzerine tanımam ya aranda bi bağ kuruyosun resmen karakterlerle geçen gün the 100 final yaptı.

Vampriliyi izlemem kız onları genelde kitapta seviyorum korku ağı diye stephan kingin romanını okumuştum gözüm geceleri camdaydı ya uçarak vampir gelirse fena etkilemişti korku romanında bile tırsıyorsam filmleri hiç bana göre değil

Ben korkunca kapıyı birisi açıp bakacakmış gibi hissediyorum kırmızı gözlü Nereden esti acaba çocukluktan beri

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…