2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
Kızlar benimde bugün bacağım çok ağrıdı ya gezmedim de hep dinlendim acaba ondan mı? özellikle sol dizim geçmedi

yorulsam hadi normal diycem ama sadece yemek yapıyorum evin içindeyim yani kaç gündür hiç dışarı çıkmıyorum. yattım ağrıyor acaba hareketsizlikten mı dedim kalktım mutfağı toparladım işlerimi hallettim yine aynı
Benimde bacak ağrım oluyor neden bilmiyorum😒

yorulsam hadi normal diycem ama sadece yemek yapıyorum evin içindeyim yani kaç gündür hiç dışarı çıkmıyorum. yattım ağrıyor acaba hareketsizlikten mı dedim kalktım mutfağı toparladım işlerimi hallettim yine aynı
Bende hiçbir iş yapmıyorum ama oluyor ağrılarım anlayamadım bende

Arkadaşlar merhaba ;
12+1 günlük hamileyim ve bugün ikili teste girdim. Cerrahpaşa da muayene olan arkadaşlar var mı ? İkili test sonucu kaç güne çıkar acaba ?

Arkadaşlar merhaba ;
12+1 günlük hamileyim ve bugün ikili teste girdim. Cerrahpaşa da muayene olan arkadaşlar var mı ? İkili test sonucu kaç güne çıkar acaba ?
Cerrahpaşa değil ama zeynep kâmil de oldu testim 15gün sonra dediler yarın gidicem

Kızlar selam, aranızda nifty testi yaptıran var mı? Sonuç kaç günde çıkıyor ve ne kadara yaptırdınız? Cevaplarsanız sevinirim
Ben yaptirdim serenity testiymis ismi doktor ayni test isimleri değişik dedi ikiz olduğu için kanda sadece 3 onemli genetik bozukluğa bakilabiliyormus ikizlerde ama normalde 2.800 bizim tam kana bakilamadigi icin 2.400 verdik izmir genetik de yaptirdim en gec 14 gunde cikiyor dediler 11 gun.oldu gelmedi hala cinsiyetinide ogreniyorsun

Yok canım kızımla alakalı degil asılında onu da zayıfladı sanıp yanlış gormusum tartida ona üzüldüm bi de 🤣 eşimle tartistim abarttim bu hormonlar ne hale girdiriyor bazen insanı
Çok teşekkür ederim 🥰 Yarın prenses haberlerini bekliyoruz ❤️
İnşallah canım benim ❤️ kız diye diretiyorum ama önemli olan sağlık inşallah herşey yolundadir da prenses olmasada prens olsun kismet yeterki hayırlısıyla gelsin hepimizin miniği ❤️

kizlar benim hala midem bulaniyo. ve tuhaf bi sekilde et yiyemiyorum kokusuna bile tahammul edemiyorum. kekin pogacanin icindeki yumurta kokusuna kadar hissediyorum. oncekinde boyle olmadi. mide bulantim cok azdi ve uzun surmemisti. resmen beslenemiyorum. bu daha ne kadar surer acaba ya
Cnm sadece et ve yumurtada mi sorun var. Ben vejeteryanim et hayatimda hic olmadi hele yumurta olan masaya asla oturmam. Ama eger normal yemeklerde sikinti yoksa tereyag ile yap. Doktorum tereyagi yiyorsan et veya yumurta yememen onemlo degil dedi. Simdi herseye tereyagi koyuyoru.. sen de o sekilde yapabilirsi . Bir de haftada nerdeyse 1 kalip peynir tuketiyorum 😊😊😊

X