2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
Ben de özele gidiyorum canım sinir oldum başka hastaneye gideceğim eşim de cimri bunlar bir kağıt bile vermiyorlar dedi
Benım doktorda almıyor eşi içeri sma ultrason kağıdı veriyor ayrıca hellomom uygulamasına bebeğin videosunu fotolarını yüklüyor

Kontrole gittim kızlar. 10 hafta bitti. Bebiş 3 cm olmuş. Plasenta tamamen rahim ağzına yerleşmiş. Her hafta kontrole devam edeceğiz. Bebeğime hâlâ ısınamadım

Canım benim o nasıl söz aşk olsun.
Sen o konunu kapattir bence. Buraya konu açılır mi hiç
Evde oturup mileti linclemek için bekleyenler var resmen.
Kontrole gittim kızlar. 10 hafta bitti. Bebiş 3 cm olmuş. Plasenta tamamen rahim ağzına yerleşmiş. Her hafta kontrole devam edeceğiz. Bebeğime hâlâ ısınamadım
Benim bir arkdaşın öyleydi yanlış hatırlamıyorsam ama saglikla doğurdu bir sorun olmadı.

Galiba çoğu multivitamin yapiyor çünkü bizim doktor bulantin yoksa kullanabilirsin demişti. Bulanti arada oluyor ama Artik eskisi gibi rahatsız etmiyor. İnşallah regenises yapmaz sanada
Ay insallah ya çünkü baya kötü oluyorum akşamları saatlerce geçmiyor önce bulantı sonra halsizlik baş ağrısı oluyir

Hanımlar cinsiyet tahmini yapabilir misiniz videodan ekran görüntüsü aldım umarım anlaşılıyordur

Eklentiler

• 01CA2D69-165E-40D8-960A-B7682BD2CD08.png
    620,7 KB · Görüntüleme: 28
  • DC889E9C-2FD2-4FA4-9DAC-C7933228A070.jpeg
    79,9 KB · Görüntüleme: 31
  • 8721ADD7-289B-4B0E-AB94-166F2F68C801.png
    636,6 KB · Görüntüleme: 29
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…