2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
Selam kızlar bende az önce kontrolden geldim bebeğimin hareketlerini gördüm elhamdülillah kıpır kıpır oynuyordu çok tatlıydı annesinin kuzusu 😍doktor burun kemiğini ölçemedi bir türlü iki hafta sonra tekrar gideceğim ,ayrıntılı ultrasona girdim sonuçlarım güzel elhamdülillah, ikili tarama yaptırmadım ,ilaçlarım değişti bir ton vitamin 😅decavit,kan ilacı ,yosun yağı,d vitamini verdi,folik asiti bıraktım ,cinsiyetini sordum hem doktora hem ayrıntılı ultrasona daha net birşey söylemeyiz dediler tahminde bile bulunmadılar(devlette)ama olsun sağlıklı olsunda bir ay beklerim demiştim 😇ayriyeten bir hafta ileride çıktı bebiş ,ona da çok sevindim üç ayı doldurmuş olduk 😇Rabbim benim ve bütün hamişlerin bebeğini ,sağlıklı sıhhatli bir şekilde kucağına almayı nasip etsin inşallah 🤲🏻🌸

Ay ben araştırayım bu civarlarda vardır umarım 😅

Yaaa maşallah rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin 😍

Yaa kaçıncı haftadaydin canım sağlıkla gelsin prenses inşallah 😍 darisi bana demeden geçemeyeceğim 😅

Canım benim doktorumda almıyor odaya eşimi ultrason resmi falan veriyor tabi ama odaya yanliz giriyorum pandemiden dolayi
11+2 bugün canım ama ultrasonda 11+3 çıktı. Daha tahmin kesin değil bakalım değişir mi erken yani

Ayy canm evet ya çok heyecanliyim 1 aydir doktora gitmiyorum. Sağlığı yerindedir inşallah ya onunda Bi stresi var artı cinsiyeti de çok merak ediyorum 🤭 yarın 11 de inşallah
Hersey yolundadir Allah in izniyle annesi 😍😍 çok şükür erkenmiş randevu saatin erkenden güzel haberler alcaz😍
Yaa eşlerin girememesi çok kötü olmuş :KK43: eşim taa oraya gelecek çocuğunu göremeyecek kapıda öylece bekleyecek yazık adama zaten nasıl heycanli gidiyoruz her seferinde bebeği gorecegiz diye her yerde mi oyle ki ya:KK43:
Öyle canım maalesef ama video falan cekersin hem kaliçi olur sende bol bol izlersin😍
Selam kızlar bende az önce kontrolden geldim bebeğimin hareketlerini gördüm elhamdülillah kıpır kıpır oynuyordu çok tatlıydı annesinin kuzusu 😍doktor burun kemiğini ölçemedi bir türlü iki hafta sonra tekrar gideceğim ,ayrıntılı ultrasona girdim sonuçlarım güzel elhamdülillah, ikili tarama yaptırmadım ,ilaçlarım değişti bir ton vitamin 😅decavit,kan ilacı ,yosun yağı,d vitamini verdi,folik asiti bıraktım ,cinsiyetini sordum hem doktora hem ayrıntılı ultrasona daha net birşey söylemeyiz dediler tahminde bile bulunmadılar(devlette)ama olsun sağlıklı olsunda bir ay beklerim demiştim 😇ayriyeten bir hafta ileride çıktı bebiş ,ona da çok sevindim üç ayı doldurmuş olduk 😇Rabbim benim ve bütün hamişlerin bebeğini ,sağlıklı sıhhatli bir şekilde kucağına almayı nasip etsin inşallah 🤲🏻🌸
Yaa maşallah çok sevindim herseyin yolunda olmasına 😍 sağlıkla gelsin minikler 😍😍

Merhaba kızlar, çok olay olmuş hepsini kaçırdım randevuya gidenler ve güzel haberlerle dönenleri tebrik ediyorum hayırlı olsun sağlıkla kucağınıza alın inşallah🙏
Beni soranlara da ayrı olarak teşekkür ederim❤️❤️ daha kaçırdığım şeyleri de bilemiyorum önemli bir olay olduysa:)

Hanımlar eşleriniz sizinle doktora giriyor mu? Bizim doktor pandemi var diye almıyor elime ultrason kağıdı bile vermiyor eşim için kendim telefondan kısacık video çektim ama sinir oldum başka hastaneye gidelim dedi eşim. Acaba her doktor mu almıyor bizim doktor mu cins bilemedim
İstda muayaneneye gidiyorum suanda esim nerdeyse benden cok durcak icerde:)) ama bazi hastaneler almiyormus diye etrafimdan cok duydum

He anladım canim bi an once toparlanır eski nesene ve enerjine kavusursun inşallah 😍 konuşmak anlatmak istersen dinlemeye her zaman hazırım canim❤
Burada birkaç öğrenen kişi oldu onlardan da ayrı olarak utanıyorum zaten. LesaM LesaM cevap yazmışsın canım gerçekten üzgünüm sizin görmenizide istemezdim ama böyle daha iyi sanırım tavsiyen için teşekkür ederim ❤️

Burada birkaç öğrenen kişi oldu onlardan da ayrı olarak utanıyorum zaten. LesaM LesaM cevap yazmışsın canım gerçekten üzgünüm sizin görmenizide istemezdim ama böyle daha iyi sanırım tavsiyen için teşekkür ederim ❤️
Ne olduğunu merak ettim ama sanırım bilinmesini istediğin bi konu değil bu yüzden sormayacagim ama umarım atlatırsın bi an once🙏

Ne olduğunu merak ettim ama sanırım bilinmesini istediğin bi konu değil bu yüzden sormayacagim ama umarım atlatırsın bi an once🙏
Aslında bilinmesini istiyorum bütün dünyaya duyurmak istiyorum rezil etmek istiyorum o kişiyi ama neyse.. burada anlatmayacağım konumu okuyabilirsin zaten en baştadır kesin🤦🏼‍♀️

Yok kuzum aynı Dr oglumda hemen söylemişti bunda pozisyon yakalayamadı baya da uğraştı

Yasak kuzum ben sabah sekizde iki kaşık corba icmistim hastanede gece 4 e kadar bişey yiyemedim 23.30 a sezaryan olur ihtimaliyle 23.30 da doğum basladı sonra dogumhaneden çıkana kadar odaya gidene kadar saat 4 olmustu ama o stresle insanin aklina yemek gelmiyor 😅

Yaaa böyle densiz insanlara nasıl böyle önemli görevler veriyolar ya bakamazmişsin al götür çocuğu gözüne sok bak nasıl baktım diye 😅

Kuzum ben son günüme kadar yürüdüm spor yaptım merdiven indim çıktım ama yok hiç kolay bi doğum olmadı yani biraz kısmet bu işler bence

Ben belli etmiştim gayette çıkınca 😅 odaya girdim herkes dort gözle bebeği bekliyo eşim yanıma geldi Nasılsın demek için bende nasıl gerginsem adama bi anlık sinirle anneler eşimin arkadaşları kardeşlerim falan herkes odadayken adama cemkirdim o kadar sancıyi ben çektim çocuğun adını ben koycam diye 😅😅

Kızlar bu konu ne çok merak ettim 🙈
Burada kızcaksınız ama diye saçma bi konu canm

Aslında bilinmesini istiyorum bütün dünyaya duyurmak istiyorum rezil etmek istiyorum o kişiyi ama neyse.. burada anlatmayacağım konumu okuyabilirsin zaten en baştadır kesin🤦🏼‍♀️
Canim bende gordum ama bisey yazmak istemedim😔😔❤️

X