2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
Selam kızlar bende az önce kontrolden geldim bebeğimin hareketlerini gördüm elhamdülillah kıpır kıpır oynuyordu çok tatlıydı annesinin kuzusu doktor burun kemiğini ölçemedi bir türlü iki hafta sonra tekrar gideceğim ,ayrıntılı ultrasona girdim sonuçlarım güzel elhamdülillah, ikili tarama yaptırmadım ,ilaçlarım değişti bir ton vitamin decavit,kan ilacı ,yosun yağı,d vitamini verdi,folik asiti bıraktım ,cinsiyetini sordum hem doktora hem ayrıntılı ultrasona daha net birşey söylemeyiz dediler tahminde bile bulunmadılar(devlette)ama olsun sağlıklı olsunda bir ay beklerim demiştim ayriyeten bir hafta ileride çıktı bebiş ,ona da çok sevindim üç ayı doldurmuş olduk Rabbim benim ve bütün hamişlerin bebeğini ,sağlıklı sıhhatli bir şekilde kucağına almayı nasip etsin inşallah

11+2 bugün canım ama ultrasonda 11+3 çıktı. Daha tahmin kesin değil bakalım değişir mi erken yani

Ayy canm evet ya çok heyecanliyim 1 aydir doktora gitmiyorum. Sağlığı yerindedir inşallah ya onunda Bi stresi var artı cinsiyeti de çok merak ediyorum yarın 11 de inşallah
Hersey yolundadir Allah in izniyle annesi çok şükür erkenmiş randevu saatin erkenden güzel haberler alcaz
Öyle canım maalesef ama video falan cekersin hem kaliçi olur sende bol bol izlersin
Yaa maşallah çok sevindim herseyin yolunda olmasına sağlıkla gelsin minikler

Merhaba kızlar, çok olay olmuş hepsini kaçırdım randevuya gidenler ve güzel haberlerle dönenleri tebrik ediyorum hayırlı olsun sağlıkla kucağınıza alın inşallah
Beni soranlara da ayrı olarak teşekkür ederim daha kaçırdığım şeyleri de bilemiyorum önemli bir olay olduysa:)

İstda muayaneneye gidiyorum suanda esim nerdeyse benden cok durcak icerde:)) ama bazi hastaneler almiyormus diye etrafimdan cok duydum

He anladım canim bi an once toparlanır eski nesene ve enerjine kavusursun inşallah konuşmak anlatmak istersen dinlemeye her zaman hazırım canim❤
Burada birkaç öğrenen kişi oldu onlardan da ayrı olarak utanıyorum zaten. LesaM cevap yazmışsın canım gerçekten üzgünüm sizin görmenizide istemezdim ama böyle daha iyi sanırım tavsiyen için teşekkür ederim

Ne olduğunu merak ettim ama sanırım bilinmesini istediğin bi konu değil bu yüzden sormayacagim ama umarım atlatırsın bi an once

Ne olduğunu merak ettim ama sanırım bilinmesini istediğin bi konu değil bu yüzden sormayacagim ama umarım atlatırsın bi an once
Aslında bilinmesini istiyorum bütün dünyaya duyurmak istiyorum rezil etmek istiyorum o kişiyi ama neyse.. burada anlatmayacağım konumu okuyabilirsin zaten en baştadır kesin

Burada kızcaksınız ama diye saçma bi konu canm

Aslında bilinmesini istiyorum bütün dünyaya duyurmak istiyorum rezil etmek istiyorum o kişiyi ama neyse.. burada anlatmayacağım konumu okuyabilirsin zaten en baştadır kesin
Canim bende gordum ama bisey yazmak istemedim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…