2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
Maşallah canım hep iyi olsun Nasıl sadece fotosundan
Devlet hastanesine gittim monitör gorebilecegim yerde değil başımın yanında az öndeydi.
Kızlar doktora gittim çok şükür bişey yok gayet iyi bebek. Hatta daha net değil ama kıza benziyor dedi
Oy maşallah
Acıbademde ssvd doğum yaptı bir tanıdık 9 yaşındaymış ilk çocuğu bunun için 15000tl vermiş diye duyduk

Hanımlar eşleriniz sizinle doktora giriyor mu? Bizim doktor pandemi var diye almıyor elime ultrason kağıdı bile vermiyor eşim için kendim telefondan kısacık video çektim ama sinir oldum başka hastaneye gidelim dedi eşim. Acaba her doktor mu almıyor bizim doktor mu cins bilemedim

Benim esimi aliyor hatta esini cagirin diyor sekretere video foto da cekin diyo ultrason kagidi da veriyo siz devletemi gidiyosunz

Biz muayanehane ye gittiğimiz için aliyor tabiki. Devlette pek alinmiyor.özelde de aliniyor.

Benim esimi aliyor hatta esini cagirin diyor sekretere video foto da cekin diyo ultrason kagidi da veriyo siz devletemi gidiyosunz
Hayır özel hastaneye gidiyorum ona rağmen almıyorlar sinir oldum son gittiğimde eşime 20 saniyelik bir video çekebildim doktoru dinleyeyim diye kısacık çektim eşim tekrar sordu kağıt vermeyecek misiniz diye asistanı vermiyoruz dedi

Bende özele gidiyorum canım ama almıyorlar pandemiden dolayı başka hastanelerde sordum almıyorlarmış

Merhaba kizlar ben bir haftadir imom vitamin kullanıyorum ama resmen beni mahfediyo, mide ağrısı ve mide bulantısından tüm akşamım berbat geciyor.sizler başladınız mı vitamine ne kullanıyorsunuz var mı imom kullanan?

Allah allah ne degisik normalde ultrason kagidi veriyo hatta esimi kendisi cagiriyo birde ozel hastane isterseniz doktorunuzu degistirin

Bende omepa vm var iyi şimdilik iyi onu kullaniyorum

Yeni teknoloji 3 boyutlu ultrason kullanan bir hastaneye gidersen görünüyor hemen.
Ay ben araştırayım bu civarlarda vardır umarım
Kızlar bebeğimi kalp atisini ve iyi olduğunu duydum fotosundan görebildim sadece ama buna da şükür...tam 14 haftalik görünüyor
Yaaa maşallah rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin
Kızlar doktora gittim çok şükür bişey yok gayet iyi bebek. Hatta daha net değil ama kıza benziyor dedi
Yaa kaçıncı haftadaydin canım sağlıkla gelsin prenses inşallah darisi bana demeden geçemeyeceğim
Canım benim doktorumda almıyor odaya eşimi ultrason resmi falan veriyor tabi ama odaya yanliz giriyorum pandemiden dolayi

Ben de özele gidiyorum canım sinir oldum başka hastaneye gideceğim eşim de cimri bunlar bir kağıt bile vermiyorlar dedi
Allah allah hadi içeri almamalarını anlayabilirim ama kağıt vermemek de ilginçmiş.devlet bile kağit veriyor ya. Yerinde olsam anında değişirdim orayi.

Allah allah ne degisik normalde ultrason kagidi veriyo hatta esimi kendisi cagiriyo birde ozel hastane isterseniz doktorunuzu degistirin
Şehir dışından gidiyoruz bir de canım eşim bir heyecanla geliyor pat kapı yüzüne kapanıyor. Hastaneyi değiştireceğim komple doktorum çok iyi çok bilgili ama sinir oldum

Allah allah hadi içeri almamalarını anlayabilirim ama kağıt vermemek de ilginçmiş.devlet bile kağit veriyor ya. Yerinde olsam anında değişirdim orayi.
Evet canım başka hastaneye gideceğim 1 saat yol gidiyoruz doktor için şehir dışında bir hastane eşim heyecanla geliyor en son kapıyı yüzüne kapatmışlar

Hareketlerini hissettiginiz tedirginlik felan kalmiyo cunku surekli size ben burdayim diyo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…