2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
Hiç sevmem yılışık ve pat diye konuşan insanları düşünmeden. En iyisi sen bugün ortamda fazla durma

Ayy çok sevindim canım yaa demek ki gec döllenmiş darısı inşAllah tüm bekleyenlere

Acaba zararı olur mu bi doktora sormak lazım zaten en fazla iki ay uyuyabiliriz gobek çıktıktan sonra istesekte uyuyamayiz öyle bari iki ay rahat uyusak
18 haftaya kadar bişey olmuyor diye okudum ama ne kadar doğru bilmiyorum bende çok korkuyordum Google dan bakmıştım

Merhaba arkadaşlar bir şey sormak istiyorum. Ben normalde 2021 Temmuz anneleri grubundayım ama siz hafta olarak bizden daha ileride olduğunuz için size sormak istedim. Bugünkü kontrolden sonra doktorum her şey yolunda artık 1 ay sonra gelirsin dedi. Bir ay sonra da 12.haftanın içinde oluyorum. Acaba cinsiyet tahmini hangi haftalarda yapılmaya başlanıyor? 12.haftayı da doldurup 13.haftanın içinde gitsem doktor bir tahmin yapabilir mi acaba :)

Valla canım benim o doktora ve bebeğin pozisyonuna göre değişiyor 11. Haftada tahmin edende var 12. Haftada belli değil diyende ama sen sabredebilirsen 13 de git daha kesin olabilir inşallah gönlünden geçen nasip olsun sağlıkla al minigini kucagina

Doktorlara cinsiyet sorduğunda nedense ayrımcılık yapıyormus gibi algılıyorlar bazıları diretmiyorum ben de ondan
Aynen hatta ben yurt disindayim burada 20 haftaliga kadar soylemiyorlar. Nedeni ise eski kafali insalar yuzunden. Kiz erkek ayrimcaligi yapip kizsa aldirma istegi oluyormus. O yuzden bebegi bir nevi garantiye almak korumak içinmis. Çok uzulmustum bunu duydugumda.

O zaman 13.haftada gideyim ihtimali artıralım çok sağol canım :)

Kızlar merhaba bugün miniğimi görmeye gittim. Çok şükür herşey yolunda görünüyor
Prilam bulantımı kesmiyor deyince doktor Zofer diye bir ilaç yazmış
Ama internette çokta güzel şeyler yazmıyor hakkında
Aranızda şimdi yada daha önceki gebeliklerinde kullananınız var mı? Bi sorun yaşadınız mı?

Ne insanlar var herkese böyle muamele yapmaları haksızlık hem de

Acaba zararı olur mu bi doktora sormak lazım zaten en fazla iki ay uyuyabiliriz gobek çıktıktan sonra istesekte uyuyamayiz öyle bari iki ay rahat uyusak
Yani çok önermiyorlar sırt üstünü de öyle. bebek kendisine göre ayarlıyor zaten rahatsız eder kaldırır ben artık yarım yüz üstü tartıyorum bazen çünkü hiç uyuyamıyorum ilkinde farkında olmadan yatardım böyle. kalkınca yanım çok ağrırdı dün sabah artık ezan okunurken dönüp duruyodum hala. aklıma şu hamile yastıkları geldi büyük olanları nasıl acaba diye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…