2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
Sen nasil oldun canim kanama alanı geçmiş mi devam etmiyor demi :)

InsaAllah canim. Tek temennim o vallahi . Rabbim senin evladinida sana bagislasin insaAllah. Hepimizinkini. Brnim gibi beklemek zorunda kalan korkan kaygilan herkesin rabbim yüzünü güldürsün. Insallah sag saglim kucaklqrimiza aliriz
Gözünaydın hayırlı olsun canım sevindim
Ben kullandım 8mg yarım uarım içiyordum ama Bi derece idare ediyordu bulantıyı tam kesmedi

Sağol canımın içi
Şimdi biraz üzgün aslında normalde çocuk gibi saçımı çeken arkadaşımız bugün destek almak isteyen normal bir insan gibi sarıldı içim acıdı valla

Canım çok şükür çok sevindim inşallah sağlıkla kucağına alırsın

Kızlar tamamını okuyamadım hakkınızı helal edin valla önemli birşey olduysa göremedim, Vizeci06 canım seninkini gördüm hayırlı olsun çok şükür herşey iyiymiş

Ay o zamana kadar beklemek çok zorMuş gerçekten.
Türkiye’de kıymetli bebeklerde hemen söylüyorlar ve ailenin ilk çocuğuysa hemen söylüyorlar. Aslında 16 haftaya kadar söylemek yasak. Yani doktor aileye göre söylüyor

Acaba zararı olur mu bi doktora sormak lazım zaten en fazla iki ay uyuyabiliriz gobek çıktıktan sonra istesekte uyuyamayiz öyle bari iki ay rahat uyusak
24 haftaya kadar istediğiniz gibi yatın diyorlar. 24 haftadan sonra hiç sırt üstü yatılmıyor. Aorta baskı olmaması için

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…