2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
Evet sancılarım ara ara devam ediyor kanamamda ara ara devam ediyor doktora gidemedim daha doğrusu gitmek istemiyorum belki bebeğimin biraz zamana ihtiyacı vardır 😔
Canım merve arkadaşa katılıyorum belki şuan beklemek sana zarar veriyor.gitmelisin bence,inşallah hakkında hayırlısı olsun
Canim gittim. Darisi basina ve bekleyen bütün anneler insallah. 4 gün bana 4 yil gibi geldim bu gece hic uyuyamadim. Ama doktor kalbi cok güzel atiyor dediginde cok agladimm cok korkmustum. Bebisim 0,32mm mis. 01.08 dogum tarihi. Allah nssip ederse bana inssAllah ve 6+1 mis benimki.
Amann tam mercimek bu maşallah çok sevindim senin adına demekki ağustos annesisin sen :)

Canım merve arkadaşa katılıyorum belki şuan beklemek sana zarar veriyor.gitmelisin bence,inşallah hakkında hayırlısı olsun

Amann tam mercimek bu maşallah çok sevindim senin adına demekki ağustos annesisin sen :)
Canım şimdi yanımda kimse yok kürtaja alırlarsa yanlız yapamam yarın eşimle birlikte gidicez

bütün gece bir oyana bir buyana dön düzgün uyuyamıyorum Çünkü yattığım taraftaki bacağım kal cam bir süre sonra ağrı yapıyor sırt üstü de yatamıyorum daha şimdiden böyle yesem ilerleyen Haydar hiç düşünemiyorum

Ayy aynı problem bende de var 😕normalde her zaman yüz üstü yattigim icin hic bi sekilde rahat uyuyamiyorum sağıma dönem sağ kolum bacağım uyusuyo soluma donsem solum uyusuyor kafayı bebege zarar veririm korkusuyla yüz üstü de yatamıyorum çıldırıyorum 😑
ben de öyleyim maalesef yüzüstü yatarım hep uyuyamıyorum

Selam kizlar, 11.haftada sari acik turuncu gibi akinti normal midir? Biraz da alt kisimda agri, dun de gobek deligimde cook agri vardi acaba rahim mi buyuyor..

Bi de bu nipt deniyor sanirim, fetal dna testi illa 10.haftada mi yapiliyormus? Yaptirmayi dusunuyordum ben de ama 2li icin 12+6ya randevu vermis doktor.

X