2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
Sende hem bana düşkün olsun hem rahat edeyim diyorsun😅😅 o nasıl olacak biraz babasına gitsinler bırak valla insan nefes alamıyor yoksa😄
🤣🤣🤣 çok haklı bir isyan. Haklısın tabi. Ay hem korkuyorum hem istiyorum gibi anlamadım. Aman sanki her istediğimiz oluyormu. Eşimin dedesinin masmavi gözleri var bakıp bakıp duruyorum ama hayal benim ki. Ne evlatlarından nede torunlarından biri bile renkli göz değil. İnşallah mavi gözlü olsun diye dua ederken olmayacağını bile bile dua etmek gibi geliyor.🤣🤣🤣

🤣🤣🤣 çok haklı bir isyan. Haklısın tabi. Ay hem korkuyorum hem istiyorum gibi anlamadım. Aman sanki her istediğimiz oluyormu. Eşimin dedesinin masmavi gözleri var bakıp bakıp duruyorum ama hayal benim ki. Ne evlatlarından nede torunlarından biri bile renkli göz değil. İnşallah mavi gözlü olsun diye dua ederken olmayacağını bile bile dua etmek gibi geliyor.🤣🤣🤣
Bende sarı saçlı bir oğlum olsun isterdim. Sari çocuklar bana çok sempatik geliyor😁 ben sariyım ama eşimin saçlar siyah bence eşime benzer . Erkekler babaya benziyor çünkü. Ama kizim benim kopyam gibi. Bu da babaya benzesin sevinsin isterim:)

Benim kız bana çok düşkündü. Sonra sonra babaya da alıştırdık yoksa ben daralıyorum ya sürekli paçamda 🤣🤣 iş yapsan yapamıyorsun yapışık yaşıyorduk. Sonra olaya el attım tabi😅😅 şimdi babasıyla geziyorlar oynuyorlar yemek yediriyor nefes alıyorum. Bakalım 2.nasıl olacak
Ay evet evin içinde kanguruyla dolaşırdım ben🤣🤣
Şimdi de babasıyla takılıyor ama hala anneci😂 neyse senin kızın hariç kızlar babalarına düşkün olur yırttım bu sefer 😅😅 ama oğlan seninki yine sana düşkün olabilir inşallah tam tersi olur o zaman sende😅

Bende sarı saçlı bir oğlum olsun isterdim. Sari çocuklar bana çok sempatik geliyor😁 ben sariyım ama eşimin saçlar siyah bence eşime benzer . Erkekler babaya benziyor çünkü. Ama kizim benim kopyam gibi. Bu da babaya benzesin sevinsin isterim:)
Canım bizde kızım sadece esmerliğini benden almış. Saçları kahve ile altın sarısı karışık. Çok garip yani beyaz tenli olsaydı saçı normal görünürdü belki ama esmer olduğu için garip. Ben kara kaş kara göz esmer tenli simsiyah saçlı biriyim. Şimdi ki çocuğumda bana benzesin isterim. Kızımda hemşilereler bana sürekli aynaya çok bak sana benzesin diyorlardı. 🤣🤣

Ay evet evin içinde kanguruyla dolaşırdım ben🤣🤣
Şimdi de babasıyla takılıyor ama hala anneci😂 neyse senin kızın hariç kızlar babalarına düşkün olur yırttım bu sefer 😅😅 ama oğlan seninki yine sana düşkün olabilir inşallah tam tersi olur o zaman sende😅
Yok benimki babaya zamanla alıştı ikinciyi 4gozle bekliyorum 😁
Oğlan da bana düşkün olursa artık huni takip gezerim evde:KK70: :KK70:

Hepiniz doktor olmuşsunuz ben hiçbi şey anlamıyorum. Bilsem muayene ücretini size gönderirdim hiç doktora gitmezdim cinsiyet için 🤣 benim bebek hiç böyle düz durmadı ama o yüzden nub falan anlaşılmaz sanırım.

Yok canim görmedim seninkini ben
Yaaa hemen atıyorum korkuyorum ama olsun eksik kalamam😅
Bende et yiyemediğim için ona da et yedirmezdim vejetaryen gibiydik ilk üç ay🤣🤣
Oho ben adama iki yıl tatlı yapmadım ben yiyemiyorum canım istemiyo diye bunda tatlıcı oldumda yiyo her akşam 😅
Aynen ya bnm içimde de kurt var belirli drum yok zaten buna da yeni gittim arada başkasına da mı gitsem bilmiyorum 😅
Farklı bakış her zaman iyidir😅

Eklentiler

• 20201203_162149.jpg
    20201203_162149.jpg
    63,6 KB · Görüntüleme: 36
X