2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
Ama seninki 6 haftalık değil miydi canım görülmemesi normal aslında
Özele gittim 5 haftalıktı 2 hafta sonra eşrefpaşa ya gittim 5+3 dedi herhâlde özeldeki yanlış söyledi dedim çünkü 5 dk bile sürmedi muayene bir hafta sonra yine gittim eşrefpaşa ya 5+6 dedi ama sat a göre 9+2 oluyordu doktor kendi hesapladı

Jilet konusunda ben hamileligimde hep kullanmak zorunda kaldim ve hic zorlanmadim son ayima kadar tertemiz yaptim :) ben ayiptir soylemesi tuvaletin uzerine oturup oyle aliyordum ve coook kolay oluyordu

Gelişememiş mi yani ya ne desem bilemedim kuzum inşallah düşük falan değildir bu

Jilet konusunda ben hamileligimde hep kullanmak zorunda kaldim ve hic zorlanmadim son ayima kadar tertemiz yaptim :) ben ayiptir soylemesi tuvaletin uzerine oturup oyle aliyordum ve coook kolay oluyordu
Tuvalete oturup nasıl yapıyordun ayol göbekten nasıl oluyordu

Evet küçük bir nokta var sadece diyorlar oda Pazartesi ye kadar gelişmezse kürtaj dedi ama gitmek istemiyorum hiç biraz daha beklemek istiyorum
Belki hala bir umut vardır..
Canım yaa bebeğin seninledir inşallah dualarımdasın hep

Vallaha canim cok kolay oluyordu bide aynam var kocaman boydan tasiniyordu onuda karsima koyuyordum tertemiz oluyordu
Bende deneyeceğim göbeğim büyüyünce ama yapamam sanırım ayakta boy aynasının karşısında zor yaparım ben

Hayırlısı canım .o değilde gitti güzelim gelin
Yok kız senin oğlan bir olsun diğer bütün oğlanları boşverip sana vereceğim sende İzmirdesin zaten eğer şimdi olamazsa bile arada biraz yaş farkı olsa bile veririm tabi o zaman kabul ederseniz

Yok kız senin oğlan bir olsun diğer bütün oğlanları boşverip sana vereceğim sende İzmirdesin zaten eğer şimdi olamazsa bile arada biraz yaş farkı olsa bile veririm tabi o zaman kabul ederseniz
Dizinin dibinde olur kızın yakınız senin gibi tatlı dilli dünürü nerde bulcam hemen alırız valla hem ben kızları severim sözüde geçer az büyük olursa

Dizinin dibinde olur kızın yakınız senin gibi tatlı dilli dünürü nerde bulcam hemen alırız valla hem ben kızları severim sözüde geçer az büyük olursa
Kızım senin gibi iyi kayınvalideyi nereden bulacak bir daha çok sevdim ben seni ya inşallahh bebeğin seninledir canım benim en içten şekilde dua edeceğim senin için

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…