2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
Canım benim ilk sayfada benim adımda cinsiyet ikiz kız yazıyor
Ben yazmadım yoksa yanlışlıkla mı oldu anlamadım benim gebelik tek cinsiyetide daha belli değil
Nasıl düzeltebilirim bilemedim
Yok ben düzeltiyorum,birazdan düzeltirim:)) ankette bi ara ikiz kıza oy vermiştin de o yüzden öyle olmuş

Kızlar cinsiyet öğrenenler ilk başta ultrason görüntüleri uygun çıkmış hani sağ daysa soldaysa yuvarlak fasulye gibi olanlar bı bakıp yazsınlar bakalım bizde
Benim soldaydı ve yuvarlaktı canım oğlumda da soldaydı ve fasulye gibiydi:))

Lazerden dolayi az kalmisti agda yaptim çok acimadi tüylerde hemen geldi ilerde ne olur biliyorum ama bi kere jiletle kalinlaştirinca hep öyle geliyor hemen cikiyor yapabildiğin yere kadar ağda en iyisi aslında
Evet canim agda dogum sonrasida iyi oluyor hemen cikmiyor zaten yaran iyilesene kadar jiletde kullanamiyorsun ben agdayi birakali 10 ay oldu kayip yasadigimda birakmisdim simdi jilete yeni alisiyorum dogru duzgun yapmaya artik yari temiz yari killi gidecegiz doguma ins temizlerim bir kolaylik olurda ozaman

Yok yapariz o zamanlar bi gelsin bakariz çaresine canim jilette cok çabuk cikiyor sadece yoksa bi şekilde yapiyosun cok zorlamaz umarim

Kızlar cinsiyet öğrenenler ilk başta ultrason görüntüleri uygun çıkmış hani sağ daysa soldaysa yuvarlak fasulye gibi olanlar bı bakıp yazsınlar bakalım bizde
Kızımda soldaydı oğlumda da soldaydı canım. Ikisi de fasulye gibiydi zaten öyle oluyor başta embriyolar.
Kızımda kese uzun oğlumda yuvarlak.

Bende utanmadan eser yok kız benim eşim utangaç ama bende aldıramam tüy falan oda almaz zaten sanmiyorum
Yanları da yap falan diyormuşuz hayal etmesi bile çok kötü
Benim oğlumda göbeğimde tüy çıkmıştı birkaç tane yaa cımbızla alıyordum inşallah bunda çıkmaz

Ay benimde göbeğimde çoğaldı önceden azdı şımdı arttı anlamadım yani of zaten hep killiydim dahada killandim
Ağda yap 5.aya kadar jilet daha da çoğaltır ama çok acıtıyor ya evde yapmaya korkuyorum kuaförde bir süreden sonra uyuşuyordum alışmıştım hatta ama epeydir yaptırmıyorum hele kendim hiç beceremem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…