2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
Ağda yap 5.aya kadar jilet daha da çoğaltır ama çok acıtıyor ya evde yapmaya korkuyorum kuaförde bir süreden sonra uyuşuyordum alışmıştım hatta ama epeydir yaptırmıyorum hele kendim hiç beceremem 🤭
Ağda benim daha da çoğalttı 2 sene gittim 1 gram azalmadi ama makinemin hassas başlığı daha çok azalttı birde hamam otu iyi azaltmıştı ama hamile kalınca bıraktım hamam otunu ağda bende faydasiz🤭

Ay benimde göbeğimde çoğaldı önceden azdı şımdı arttı anlamadım yani of zaten hep killiydim dahada killandim😥🤭
Weet bantlari var 20 Li felan onunla gerisi de normal ağda ile zayıflamış kokleri normalde cok canım acırdı hazır agda bandı ıle hıc beceremezdım bı dene ıstersen canım

Gwçen atmiştim canim dur bi daha atayım tel de olani başka yok çekmem lazim 😂
Dik mi kordon mu bilemedim ki 😂 burada 12. Haftada doktor erkek gibi demişti sonra kız gibi dedi başka doktor ben de anlamadım bi bilemediler 🤣🤣 sana daha çok güveniyorum 😂
Olmadı arada başka doktora gideyim zorla bı ben kaldım 😅

Kızlar benimde çarşamba günü randevum var en son kalp atışına gitmiştik ondan sonra içimde ne oldu ne bitti bilmiyorum ,11+2 de gitmiş olacağım cinsiyet zaten belli olmaz da ,sağlıklı sıhhatli olsun kalp atışını duyuyumda cinsiyet için beklerim bir ay daha gece gece vesvese yaptım kendi kendime 😪 insanın bir kaybı olunca ister istemez vesvese oluyor ,ama inş bu gidişimden sonra içim rahatlar ,dualarınızı bekliyorum 🤲🏻🤲🏻

Ağda benim daha da çoğalttı 2 sene gittim 1 gram azalmadi ama makinemin hassas başlığı daha çok azalttı birde hamam otu iyi azaltmıştı ama hamile kalınca bıraktım hamam otunu ağda bende faydasiz🤭
Hamam otunu çoğu kişi tavsiye etti hiç denemedim,bende tüy o kadar yok çıksa bile sarı çıkıyor belli olmuyor ama ondan bile hoşlanmıyorum🤭

Dik mi kordon mu bilemedim ki 😂 burada 12. Haftada doktor erkek gibi demişti sonra kız gibi dedi başka doktor ben de anlamadım bi bilemediler 🤣🤣 sana daha çok güveniyorum 😂
Olmadı arada başka doktora gideyim zorla bı ben kaldım 😅
16.haftaya kadar garanti olmuyor ya ne yapalım😅
En önde sensin aslında ama belli olamadı bir türlü:KK43: en çok E Elayagiz ve seninkini merak ediyorum 🤭 bide Dilaraerdogan Dilaraerdogan ın doktorunun yanlış tahmin yapmış olmasını bekliyorum yoksa şok olurum 🤣

Bende çürüteyim göbeğimi gören herkes erkek demi diyordu hatta komşum kız dedikçe gör erkek doğuracaksın diye benle inatlaştı 😂😂
Bana da senin kızın olacak diyorlardı erkek diyince şoka uğruyorlardı🤣🤣
Karın şekliyle ne alakası varsa artık 😂😂

Kızlar benimde çarşamba günü randevum var en son kalp atışına gitmiştik ondan sonra içimde ne oldu ne bitti bilmiyorum ,11+2 de gitmiş olacağım cinsiyet zaten belli olmaz da ,sağlıklı sıhhatli olsun kalp atışını duyuyumda cinsiyet için beklerim bir ay daha gece gece vesvese yaptım kendi kendime 😪 insanın bir kaybı olunca ister istemez vesvese oluyor ,ama inş bu gidişimden sonra içim rahatlar ,dualarınızı bekliyorum 🤲🏻🤲🏻
İnşallah herşey çok güzel olur canım endişelenme❤️

Oooo kizlar gene kaynatiyorsunuz benim bulantilar hiç geçmiyor siz ne durumdasınız cuma randevum var benim de dr ne diyecek bakalım iki doktora gidiyorum bu doktor kadin 🙈🙈🙈ve bana çok yakın gidip gelmek rahat oluyor kendi doktorum erkeğe benziyor dedi obur doktor ayakları kapali göstermiyor dedi bakalim cuma ne diyecek

16.haftaya kadar garanti olmuyor ya ne yapalım😅
En önde sensin aslında ama belli olamadı bir türlü:KK43: en çok E Elayagiz ve seninkini merak ediyorum 🤭 bide Dilaraerdogan Dilaraerdogan ın doktorunun yanlış tahmin yapmış olmasını bekliyorum yoksa şok olurum 🤣
Doktor tecrübesiyle alakalı sanırım ben de merak ediyorum 😅 sağol canım 🥰🥰Valla Dilaraerdogan Dilaraerdogan prenses gibi hamilelik geçiriyor ne güzel maşallah kız çıkarsa ben de şok olurum 😄 E Elayagiz kendini erkeğe aliştirdi ama ben de merak ediyorum 😃 senin prensesin yanına kimler gelecek bakalim hayirlisi olsun 🥰

Oooo kizlar gene kaynatiyorsunuz benim bulantilar hiç geçmiyor siz ne durumdasınız cuma randevum var benim de dr ne diyecek bakalım iki doktora gidiyorum bu doktor kadin 🙈🙈🙈ve bana çok yakın gidip gelmek rahat oluyor kendi doktorum erkeğe benziyor dedi obur doktor ayakları kapali göstermiyor dedi bakalim cuma ne diyecek
Oğlun vardi demi gönlünden ne geçiyor canım :)

Buda benim miniğim maşallah ona🤩🤩

Eklentiler

• 20201206_013427.jpg
    20201206_013427.jpg
    83,8 KB · Görüntüleme: 57
Oğlun vardi demi gönlünden ne geçiyor canım :)
Canm vallahi ben hep kızım olsun istedim ama hislerim hep erkek öyle hissediyorum oğlumda da öyle oldu ve paşam doğdu sarisin mas mavi gözlü bir paşam var esim esmer hiç böyle bir çocuğum olacagini tahmin etmiyordum kızım esmer

Canm vallahi ben hep kızım olsun istedim ama hislerim hep erkek öyle hissediyorum oğlumda da öyle oldu ve paşam doğdu sarisin mas mavi gözlü bir paşam var esim esmer hiç böyle bir çocuğum olacagini tahmin etmiyordum kızım esmer
Maşallah allah gönlüne göre versin canım kardeş gelecek ne güzel ileride birbirlerine can olacaklar inşallah :)

X