2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
1 saatlik uykuyla güne başlıyorum. ah ah bol bol uyumak 2 yıl kadar hayal oldu.😂😂😂😂
Bu gece normalden daha çok hissettim bebeğimi nasıl güzel bir his yaa.🥰 Eşim belki hisseder diye karnıma elini koydu ama yok ben hissettiğim halde o hiç fark etmedi. Acaba kaç haftadan sonra dışarıdan da fark edilir hareketleri. Güzel zamanlar geliyor. En sevdiğim 5 ve 6. Ay umarım sıkıntısız sağlıkla kucağımızada alırız.
Disardan birinin hissetmesi bebeğin belli büyüklüğe ulaşmasıyla alakalı diye düşünüyorum canim. Esim elini koyunca hissediyor bazen ama öyle çok cok degil henüz. O da 1 2haftadir biraz hissetmeye başladı.
Bu arada bende genelde deliksiz uyuyamiyorum surekli uyanip uyuyorum.

Kolay gelsin canım. Ne iş yapıyorsun? Akşam yemeğinde yoğurt tüketsen, saat 9 gibi süt içsen uykuya yardımcı olur belki. Bir de vitamin falan alıyor musun? Acaba uykuyu etkileyen bir vitamin var mı
evdeyim çalışmıyorum. bulantılarım devam ettiği için vitamin almıyorum. doktorum daha çok arttırıcağını söylemişti. dün gün boyu çok yorulmuş olmama rağmen uykuda sorun yaşadım. neden olduğunu anlıyamıyorum. ve çok zor bir şey.

Disardan birinin hissetmesi bebeğin belli büyüklüğe ulaşmasıyla alakalı diye düşünüyorum canim. Esim elini koyunca hissediyor bazen ama öyle çok cok degil henüz. O da 1 2haftadir biraz hissetmeye başladı.
Bu arada bende genelde deliksiz uyuyamiyorum surekli uyanip uyuyorum.
Belki benimde 3 4 hafta sonra hisseder eşim. Çok heyecanlı. Uyku problemini daha şimdiden yaşamak büyük sorun bence yaa.

Selam güzel anneler
Size bir sorum olacak
Detaylı ultrason için radyolog ve perinatolog
İkisi arasında fark varmı
Hastaneleri aradığımda bazılarında biri bazılarında diğeri var be yapayım bilemedim
Tabiki var. Perinatolog yüksek riskli gebelik uzmanları. Önceliğin perinatolog olmalı.

Benim oğlum da 6 aya kadar sürmüştü serumlarla Ayakta Zor duruyordum ama bunda çok şükür 10 gündür kesildi inşallah en kısa zamanda senin de kesilir nasıl bir duygu olduğunu çok iyi biliyorum insan hayattan soğuyor �nşallah bir an önce kesilir rahatlarsın rahat ve güzel bir gebelik geçirmen dileğiyle🥰
Inşallah 🤲🤲😊

Günaydın karlı İstanbul sabahından...
Selam güzel anneler
Size bir sorum olacak
Detaylı ultrason için radyolog ve perinatolog
İkisi arasında fark varmı
Hastaneleri aradığımda bazılarında biri bazılarında diğeri var be yapayım bilemedim
Perinatolog tercihin olsun tatlım

evdeyim çalışmıyorum. bulantılarım devam ettiği için vitamin almıyorum. doktorum daha çok arttırıcağını söylemişti. dün gün boyu çok yorulmuş olmama rağmen uykuda sorun yaşadım. neden olduğunu anlıyamıyorum. ve çok zor bir şey.
Güne başladım deyince işe gideceksin sandım canım. Benim hiç bulantım olmadı ama doktor “vitamin vermeyeceğim, mideni bulandırır” dedi. Burada da pek çok arkadaş söyledi bulantı yaptığını.
Akşamları çay kahve içmeyip yoğurt ve süt tüketmen belki işe yarar uyku için

Güne başladım deyince işe gideceksin sandım canım. Benim hiç bulantım olmadı ama doktor “vitamin vermeyeceğim, mideni bulandırır” dedi. Burada da pek çok arkadaş söyledi bulantı yaptığını.
Akşamları çay kahve içmeyip yoğurt ve süt tüketmen belki işe yarar uyku için
yoğurt yemeyi deniyeyim o zaman. teşekkür ederim.❤

Canm gebeligimin basinda 54kiloydum simdi 59um ayrica ic karnm cok dar oldugu icin de bi 7aylik gebe gibi karnim acaba o yuzden mi diye dusunuyorm 😆 bahsettigim aci dayanilamayacak kadar sert ve keskin degil ama bayaa bebisin ittirdigini hissediyorm karnim aciyor o tekmeledikce🤭sadece bir iki saniye. Onu merak ettm boyle hisseden var mi acaba diye🤔 benmki zayifliktan mi acaba yoksa baska bir sebep mi bunu sormak istemistim

benim de karnımda ağrı var. 58le başladım. 61im şu an. Gerginlik hissi. Ben karnım genişliyor geriliyor diye düşünüyorum. Hareket ederken oluyor ama durduk yerde olmuyor.

Kizlar bebek ritmik sekilde vurunca hickirikmi oluyordu daha once hamilelik gecirenler veya bilgisi olan ballar benim oglan pit pit tek noktaya ritmik olarak vuruyor arada

X