2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
Kızlar iyi akşamlar nasıl gidiyor hamilelik hangi vitamini kullanıyorsunuz acaba takviye alıyor musunuz Demir ilacı vs.
Ben hiç yapay vitamin kullanmıyorum canım. Dengeli ve sağlıklı besleniyorum, bu durumda hiçbirine gerek kalmıyor. Sadece doktor Demir al derse başlarım. İlk gebeliğimde de bilinçli beslenerek 7 kilo almıştım. Senin de bulantın yoksa, her şeyi yiyorsan boşuna yapay vitamin alma

Bizim de araba station wagon çok geniş arkası ,tam aile arabası yani ,o şekilde denk gelmişti öyle almıştık, başta sanki büyük gibi geliyordu ama sonradan eşyaları doldurunca hoşumuza gitti bebiş olunca çok işimize yarar demiştik öyle de olacak galiba inşallah Evet ya sırf bebek uyurken rahatsız olmasın diye bile alınır o yönden çok kullanışlı ,arka teker olayını bilmiyordum iyi oldu teşekkür ederim ,arabınızı da gördüm şimdi bakacağım özelliklerine inş

Kızlar iyi akşamlar nasıl gidiyor hamilelik hangi vitamini kullanıyorsunuz acaba takviye alıyor musunuz Demir ilacı vs.
Kullanıyorum canım ,sabah aç karna feramat kan ilacı ve tiroid ilacı kahvaltıyla beraber omega 3 ,d vitamini, coraspin akşamda decavit kullanıyorum içinde bir sürü vitamin var yatmadan öncede kan sulandırıcı iğnemi vurunup yatıyorum, sabahtan akşama kadar ilaç ,vitamin alıyorum sağlıklı sıhhatli gelsinde yeter ki kullanırım imş

Benimde detaylı için 28.01 ta randevum var. Çok tedirgin ve en çok korktuğum randevu .. inşallah hepimizin iyi geçer. Eşleriniz gelcekmi detaylıya ?
İnşallah gelecek ilk defa oğlumuzla tanışacak gönlünü ferah tut canım olumsuzu çağırma

Canim benim ilk cocuk olucak ve erkek dedi doktorum Bu arada dogum tarihimde degisti 06.06.2021. Degistirirsen sevinirim.

Maşallah oğlusuna, normal normal benimde ölçümlerim 18 hafta ile uyumluydu 240 gr.dedi ağırlığına...
Canım benim ilk gebeliğim bazen birşeyler hissediyorum ama emin değilim bebiş mi diye çok az oluyor bazen olmuyor hiç. Bugün 18+0 olduk sen ilk gebeliğinde ne zaman hissettin ve ben ne zaman hissedicem bebek hareketlerini çok merak ediyorum. Bu arada 59 kilo olmuşum

İlk gebeligim 8sene oldu hatırlamıyorum cnm ya

Haftasiyla uyumlu canım merak etme. Aramızda iki gün sen bebek hareketlerini hissediyor musun canım ? İlk gebelik benim de
Benim ikinci gebeliğim, 16 haftada hissettim ama ilkinde 20. 21 hafta da hissettim böyle hıçkırık gibi pıtırtı çoook hafif ve hissetmek için uzanman lazım sırt üstü derin nefes alıp vermen lazım elini koyarsan hafif titreme hissedersin . Bazen anlaşılmıyor :)

Sırt üstü uzaninca damar atması oluyor bir tek o var. Sanırım erken henüz pıt pıt birşeyler oluyor bazen ama emin değilim teşekkür ederim canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…