2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
Herkese merhabalar ;
Ben 18+3 günlük hamileyim, kasık ve bel ağrılarım devam ediyor dr.'um rahim kasılması gözledi extra magnezyum ve progesteron'a başladık, sonra kontrole gittiğimde kasılma düzelmişti ancak bol su içip ilaçlara devam etme kararı aldı. Acaba daha önce bununla karşılaşan bir arkadaş var mıdır, riskleri nelerdir merak etmekteyim yorum yaparsanız sevinirim.

Benim 7. haftadan 12.haftaya kadar hep kahverengi akıntım oldu daha öncede düşük yaptığım için doktorum progestan verdi hala kullanıyorum ve magnezyum içiyorum ama rahim kasılması yada ağrım yok . Kasılma düzelmiş için rahat olsun canım bol bol dinlen suyunu ve ilaçlarını içmeye devam et

Bu konunun takipcisiyim bende de kasılma göründü ve sadece progesteron iciyorum magnezyum vermedi

Kızlar detaylı ultrosana doktor mu yönlendiriyor yoksa Biz direk mi gidiyoruz

Benimde kasığımda çok kasılma ve kramplar oluyodu. Doktoruma söyledim o da magnezyum yazmıştı. İlk hamileliğimde de bacaklarıma çok kramp girerdi. Magnezyum alınca bişey kalmıyo. Seninki de geçmiş zaten, herhangi risk olmaz ilerde. Magnezyuma devam dediyse doktorun bırakma sadece

Kızlar detaylı ultrosana doktor mu yönlendiriyor yoksa Biz direk mi gidiyoruz
Bazı dr lar kendi yönlendiriyor. Bazı doktorlar gerek görmeyebilir, göndermeyebilir. O zaman da siz kendiniz gitmek istiyorsanız gidersiniz

Selam kızlar nasılsınız

Bu cuma kontrole gideceğim inşallah. 4 hafta olacak neredeyse, iyi bile sabrettim Tabii böyle aradan zaman geçince tedirginliğim iyice tavan yaptı. Öyle hareket vs de hissetmiyorum, geçen pıtır pıtır bişeyler oluyordu ama anlam veremedim

Hep derdim ki 12 haftalık olayım rahatlıycam, hiç de öyle olmuyormuş. Her an başka bir endişelenecek şey bulabiliyorum. İnşallah sağlıkla kucağımıza alırız hepimiz

Canım bulamayabilirsin geç kalmışsın benim gibi ben kocama söyledim git al diye oda tamam deyip geçiştirdi daha bulamam sanmıyorum
Canım kaçıncı haftalar da giriliyor peki ? Ben şuan 18.haftadayım cihaza göre 19 doktora gittiğimde de 20. Haftamda oluyorum.. o yönlendirilecek sanırım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…