2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
Ben de sabah peynir, öğlen yoğurt yediğim için gündüz içmiyorum. multivitaminin içinde Demir de var. O demirden faydalanmak için gece içiyorum

Benimde tam rahim agzinda mesafe 10 mm dedi baya asagida yani hep yatmam lazımmis ama sende bilirsin ki evde cocuk varken cok zor ev isleri çocuk vs derken bakalim insallah 24. Haftada çıkar yukariya
Ben kızımı gündüz anneme gönderiyorum. Zaten her gün 7 saat dersim var. Dersler bitince yatıp dinleniyorum

netten aldıklarını atarsın dimi. birbirimize haber verelim ben hiç indirim yakalayamam mesela.

Ben vermemistim valla cunku ard arda olunca lazim
Oldu suan herseyi hazir diyebilirim ama iste ana yuregi kiyamiysunni illa yeni biseyler daha alayim diyosun

Evet ya sinir oldum bide asayaya diyo ya sensiz ben iyiyim sanki volkan Asya'nın değil asya volkanın peşinde divane
Kuduruyor işte. Ay o derin o telefondan sonra hala hiç birşey olmamış gibi. Harbi saf galiba.

Aydınlatsin bizi kizlar tok iciyorum diyene katilcam hemen ac karnına mideme oturuyo sanki
Ben eczacı tok yazdığından hep tok karnına içtim hiç doktor birşey demedi benimde sormak aklıma gelmedi sadece süt ve süt ürünleriyle arasından en az yarımsaat olmalı diye biliyorum

Kuduruyor işte. Ay o derin o telefondan sonra hala hiç birşey olmamış gibi. Harbi saf galiba.
O filmde bir tane akıllı yok ki asyadan baska
Aynen şükür Bi iki kişi var ama onlar yazmiyor Bu haftalar hizli geçiyor aslinda güzel zamanlarimiz
Ya bana gecmiyor bi an önce 30 lu haftalara hayirlisiyla gelsek keske

Aynen şükür Bi iki kişi var ama onlar yazmiyor Bu haftalar hizli geçiyor aslinda güzel zamanlarimiz
öyle. Tekmeleri net hissediyormusun artık. Ben her gün net hissedemiyorum ama olsun arada yaşadığım o küçücük an bile mutlu olmama yetiyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…