2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
Bebek cinsiyet görünümleri ultrason da

Eklentiler

• 20210106_211158.jpg
    100 KB · Görüntüleme: 64
Çok şükür her şey yolunda kızlar Bu minnoş da uzun boylu olacak dedi. Bizim boylar 1.63 ve 1.70. Bizden nasıl bu kadar uzun boylu bebeler çıkıyor bilmiyorum
Bu arada tüm yasaklar kalktı
Benim annemde 1.55 ama kardeşim 190 vardır ben de 175 Babamda kısa 178 Ailede çok uzunda yok amca dayı teyze hep kısa olunca oluyor demek ki Anneannem hep söylenir bize çok uzadınız diye

anladım canım. bana sanırm sen tavsiye etmiştin devlette halime kılıça gittim memnun kaldım özelde devam etmiycem gibi şimdilik. sorarım konturolde inşallah söyler.
Yok canım ben İstanbul ama devlet hastanesi doktorumdan memnunum bende daha özele gitmeyi düşünmüyorum çünkü özel doktorum tahlilleri devlet yaptordigim için çok aceleci muayane edip kaldırıyor beni

Canım bende bunu kullanıyorum yutmaya zorlanıyor um... Ama iyi bir ilaçtır arkadaşlarım da kullandı doktorum da bunu verdi dpguma kadar kullanacam bence devam et çok zorlanmıypr san canım
Bende regenesis kullanıyorum her gece yatmadan önce içiyorum ama yutmak o kadar zor ki çoğu zaman boğazıma takılıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…