2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
Benim de vicium d3 diye bir ilaç 80kusur fiyati.

Benim bebe de 295gr cikti. Tabi bunlar yaklaşık değerler yanılma payları var. Bu arada devlete gittim bugün kendim sordum tek tek
Oyy Maşallah. bende sorucam o zaman. Allah'tan benden öndesinizde sizden öğreniyorum. Boyunu falan hiç anlamam size atarım siz söylersiniz. İnşallah senin paşa gibi benim kızımda uzun olur. ❤

Kendi doktorum yüzde 90 kız dedi ama kesinlestirmedi, evet Perinatolog erkek dedi
Bana kendi doktorum kız dedi 16. Hafta da gitmiştim valla pembe lerı aldım durdum hep kız ismi bakıyorum 12. Haftada da, kıza benzıyor demişti 16 da netleştir di.. Oğlum oldugu in saglıklı olsun tabii ki ama kız olunca da çok sevindik Umarım radyoloji uzmana bir şokla erkek demez kızdır herhalde

Bana tek decavit verdi doktor multivitamin o diğer kullandığınız vitamin ismi nedir odamı multivitamin okadar fazla değilmi birde d vitamini kullanıyorum
Diger kullandigim viciumd3 diye bir ilaç onun içinde magnezyum vs var.
Yok özellikle sordum ikisini aynı anda mı kullanıcam diye evet dedi.
Oyy Maşallah. bende sorucam o zaman. Allah'tan benden öndesinizde sizden öğreniyorum. Boyunu falan hiç anlamam size atarım siz söylersiniz. İnşallah senin paşa gibi benim kızımda uzun olur. ❤
Insallah sağlıkla dogsunlar tek dilegim doktora sorunca o hesaplayıp söylüyor hepsini. Zaten artık söylerler haftalarımız buyuk

Insallah sağlıkla dogsunlar tek dilegim doktora sorunca o hesaplayıp söylüyor hepsini. Zaten artık söylerler haftalarımız buyuk
amiin canım inşallah. peş peşe doğum heyecanı yaşadığımız zamanlarda gelecek. güzel günler göstersin Rabbim.

Bir de doktor bana decavit yazdi. Vitamin ilacı ile birlikte öğlen icecekmisim. Kan ilacını da ic dedi. Bebek kasikta oynuyor dedim o da normal daha yukarı çıkmadı dedi
Kuzum o ilaçları benimde biri decavit digerinin adini unuttum ama pembe bi kan ilaci ac karnina mi iciyorsun tok mu bana eczaci ac karnina ic yazmis ama benim midem bulaniyor acken icince

Kizlar hepimiz ayni ilaci kullaniyoruz sanim efa omega cok pahali 119 tl verdim ya cokmu kullanacagiz acaba bunu

Eklentiler

• IMG_20201222_183213.jpg
    76 KB · Görüntüleme: 29
Ben kullaniyorum omepa vm o da 107 tl falan o da bi ay gidiyor. Multivitamin içinde hepsi var evet.
Bende byndan kullanıyorum çok bulantı yapıyor. Doktora değiştirsek diyorum ama hiç oralı değil.

Eklentiler

• image.jpg
    95,6 KB · Görüntüleme: 26
Kuzum o ilaçları benimde biri decavit digerinin adini unuttum ama pembe bi kan ilaci ac karnina mi iciyorsun tok mu bana eczaci ac karnina ic yazmis ama benim midem bulaniyor acken icince
Canim kan ilacı hic kullanmadim daha ama sanirim ac kullanması lazım
Kullanan kizlar yazarsa öğreniriz bizde. Yeni başlıcam ben

Evet canım yarım saat 45 dakikada ugrassak öğrendik kızım olcak sen öğrendin mi
Bende sali gunu ogrencem yaaa tam da 18 haftaliga girerkene neyse zaman gecti de geldik cook sukur bu aralar giremdm gruba bu arada hareketlerini hissediyomusunz

Kizlar ben uzun suredir giremedm cogu kisi cinsiyeti ogrenms bi ben kaldm herhalde

Evet canım yarım saat 45 dakikada ugrassak öğrendik kızım olcak sen öğrendin mi
Hayirli olsun dedimmi canim sana hatirlamiyorum ama kusurabakma unuttuysam rabbim saglikli saliha evlat eylesin hayirlisi ile kucagina almayi nasip etsin cumlesi ile beraber insAllah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…