2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
Yok ben yanlış bakmışım hala kafam acaba çok mu uzun diye düşünmekten gidip geliyor:KK70: pardon canım.
olur böyle şeyler hamileyiz kafamız bulanık napalim:KK70:
Aslan gibi oğlun olacak Maşallah. Boylu poslu falan. Bence sevin.🥰

Ben ilk gebeliğimi çok kötü yaşadım şaka bi yana . Doktor doktor gezdim doğumdan sonra 2 ay bebek yoğun bakımımda yattım bebeğimle . İster istemez hepsini öğreniyorsun. Ama geçti yeni bi gebelik her gebelik farklı inşallah bu güzel sonuçlanır. Bildiklerimi size aktarabildiysem ne mutlu bana 🥰♥️
İnşallah bir daha hiç sorun yaşamazsın canım. Sıkıntısız bir hamilelik ve doğum geçirirsin inşallah. ❤

Katılıyorum @Ebruzerm in yazdıklarına. Bizzatta şahit oldum hemde. Ayrıca @Ceyda2000 profilini kullanan şahıs, her kimsen sana diyorum, bu zamana kadar sustum, seni rencide etmek istemedim ama... Sen yinede susmadın ve LesaM LesaM , @Wings07 ve @H E ’ye banlanma olayını yalan anlattın. Arkadaşlara profil resmindeki yabancı oyuncunun resmini “bu benim” diye atttığın için, bizleri saf yerine koyduğun için, hemde fake hesap olduğunu düşündüğümüz için; sen şikayet edildin. O yüzden banlandın sen. Belki Ban’dan sonra biraz düzelirsin, dürüst olursun dedim ama sen hala “biriyle kavga ettim, o yüzden ban yedim dedin, (birde üstüne haklı gibi) onları da Allaha havale ettim” dedin. Yazık yani, ajitasyon yaparak insanlarıda daha fazla yalanlarınla kandırma bence!... Hiç etik değil bu davranışların. Kimsenin de seninle uğraştığı yok, kendini bu kadar ciddiye almasan iyi olur
Ceyda o resimdekine benim çok benzerim dememiş miydi ? O konusmalari az çok hatırlıyorum ama bu benim dedigini hatırlamıyorum canim.
Bir de tartistignizdan da haberim yoktu ben bambaşka bir olaydır diye düşündüm açıkçası. Cok şaşırdım.

Ceyda o resimdekine benim çok benzerim dememiş miydi ? O konusmalari az çok hatırlıyorum ama bu benim dedigini hatırlamıyorum canim.
Bir de tartistignizdan da haberim yoktu ben bambaşka bir olaydır diye düşündüm açıkçası. Cok şaşırdım.
Hayır bi tartışmamız olmadı zaten. Bi kaç arkadaşa da buna benziyorum dememiş ama direk bu benim demiş...

Aslan gibi oğlun olacak Maşallah. Boylu poslu falan. Bence sevin.🥰
Insallah oyle olsun da sorun olmasın hiçbir bebekte amin🥰
baştan popoya mı 28 cm?
Yok tam boyu. Tabi illaki yanilma payı oluyordur
22 cm olmalı 31.3 mm ise. Ay kusura bakma arkadan arkadan gelip seni alıntılıyorum da anlamaya çalışıyorım 😂
Yok canim ben başka degeri söylemişim tugbaya. Herkesin beynini yaktım aksam aksam:KK70:

22 cm olmalı 31.3 mm ise. Ay kusura bakma arkadan arkadan gelip seni alıntılıyorum da anlamaya çalışıyorım 😂
Kız bak şimdi 100 kere yaDım birdaha yazıyorum 😂😂 senin ultrason kağıdında FL nin karşında kaç yazıyorsa onu 7 ile çarpcan boyunu bulacan 🥰 hadi görelim seni

canım özelden resim attı ve o resim de aynı kişi. hatta ara istersen bulamazsın falan dedi. günlerce cevap vermeyip daha sonrada şaka yaptım dedi. doğal olarak salak yerine konulan herkes kızdı. kimse kimseye resim atmak özelini anlatmak zorunda değil ama kendi atıcam diyip bide dalga geçince doğal olarak tepki aldı. bu konuda kızlara katılıyorum. kimse kimseyi kötülemek peşinde değil bizim anlattıklarımız yine bizim önümüze gelenler. ne yazık ki her şeyini döküp sonra atıp tutunca böyle karışıyor ortalık.

Kız bak şimdi 100 kere yaDım birdaha yazıyorum 😂😂 senin ultrason kağıdında FL nin karşında kaç yazıyorsa onu 7 ile çarpcan boyunu bulacan 🥰 hadi görelim seni

tamam canım LesaM LesaM yanlış hesaplamış ya demin. Sen de sonradan düzeltmişsin. Femur kemiği 31mm ise boyu 28 değil de 22 cm diye. Ben onu dedim🤣🤣
Bana doktor 15 cm dedi 16+0 da. Bir bakayım ultrason şeysinde yazıyor mu bir şey 😂

Evet kız hissediyordum iki gün önce özeldeki dr yüzde 90 kız demişti ama bugün devlette perinatoloji erkek dedi kesin dedi birde
arkadaşım 18. haftaya gelmişsin senin bu doktorlar nasıl hala net cinsiyet söyleyemiyor şaştım doğrusu. doktorun cihazı taş devrinden kalma galiba. çok sinir bozucu yani doktorların yaptığı. benim 11. haftada söyledi resmen doktor ve hiç değişmedi. 18. hafta çok büyük gözünü kapatsa görür doktor diye düşünüyorum :KK57::110:

Kızlar ultrason görüntğsünde FL diye bir şey var o rakamı 7 ye çarpacaksınız öyle boyunu anlarsınız . :) misal bende 16. Haftada 20,9 >>> 21 diyelim
21 mm = 2 cm yani 2x7 14 cm miş 16. Haftada :))
Benim ki nasilmis canim ya hesaplayamadim gerci ozaman kucukdu ama kilosu iyiydi sanki

Eklentiler

• IMG_20210106_184959.jpg
    IMG_20210106_184959.jpg
    73,6 KB · Görüntüleme: 32
canım özelden resim attı ve o resim de aynı kişi. hatta ara istersen bulamazsın falan dedi. günlerce cevap vermeyip daha sonrada şaka yaptım dedi. doğal olarak salak yerine konulan herkes kızdı. kimse kimseye resim atmak özelini anlatmak zorunda değil ama kendi atıcam diyip bide dalga geçince doğal olarak tepki aldı. bu konuda kızlara katılıyorum. kimse kimseyi kötülemek peşinde değil bizim anlattıklarımız yine bizim önümüze gelenler. ne yazık ki her şeyini döküp sonra atıp tutunca böyle karışıyor ortalık.
Anladım canım. Ne diyeceğimi bilemedim şimdi.

Anladım canım. Ne diyeceğimi bilemedim şimdi.
bir şey demelik durum yok. bu konuda birebir muhatap olduğu kişiler için kendi haklıymış gibi allaha havale ediyorum dediği için kızlar da kendilerini savundular. olay bundan ibaret.

Bir de doktor bana decavit yazdi. Vitamin ilacı ile birlikte öğlen icecekmisim. Kan ilacını da ic dedi. Bebek kasikta oynuyor dedim o da normal daha yukarı çıkmadı dedi
Canım benim özeldeki dokrorum dekavit d vitamini damlası magnezyum ferrum ve gavisgon yazmış aşırı bulantım oldu devletteki doktorum bulantın geçene kadar kullanma bunlar arttırır dedi. Bulantım bitince bende başlıycam inşallah.

tamam canım LesaM LesaM yanlış hesaplamış ya demin. Sen de sonradan düzeltmişsin. Femur kemiği 31mm ise boyu 28 değil de 22 cm diye. Ben onu dedim🤣🤣
Bana doktor 15 cm dedi 16+0 da. Bir bakayım ultrason şeysinde yazıyor mu bir şey 😂
16+0 da bizim de 15 cm dedi doktor.

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    120 KB · Görüntüleme: 32
Kızlar kiloyu kaç haftalık olduktan sonra söylüyorlar doktorlar. 3 lü test iöin haftaya gidicem 16 haftalık oluyorum acaba kiloyu söylermi devlet. Bide 3 lü test nasıl oluyor bilen var mı

X