2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
İyi günler kızlar sürekli oluyorum ama yazamıyorum depresif hallerdeyim sürekli ağlak enerjim hiç yok bu gün kontrolüm vardı herşey yolunda çok şükür cinsiyeti göstermedi bacak bacak üstüne atmıştı🥰haftaya tekrar çağırdı dr cinsiyet için
Genelde kız diolar saklayanlar ama belli olmaz tabiki ☺️ Hakkınızda hayırlısı olsun. Hormonlardan dolayı da duygularımız da hep karışık, bazen sinirli, bazen duygusal, bazen moralsiz.. bence normal, hepimizin yaşadığı duygulardır

Çok güldüm :)) ya buraya her geldiğimde konu yatak odası kızlar 4 ay durmadan yapmayanlar var 🤣 bizim nikah düşmüş olabilir yani 🤣 birbirimize kanka demediğimiz kaldı sadece 😂😂😂

kız hakkınızda hayırlısı olsun gel ama bu topiğeee unutturma kendini . Bizide unutma gerçi bende çok boşladım nadir giriyorum ama hep aklımdasınız hepiniz. Kendini yorma taşınmadır odur budur allaha emanet olun ♥️🥰

keşke olsa 😂😂 75 ile başladım 80 olmuşum bile

hayırlı olsun canım allah sağlıklı kucağına versin. 😘♥️

Gözün aydın canım hayırlı olsun oğluşun 💙
Çook teşekkür ederim kuzum 🥰❤️❤️
Dediğim gibi boş kaldığım her an burada olcam,otogara gidicez şimdi İstanbul'a..birazdan en sevmediğim vedalaşma sahnesi başlar büyük ihtimalle 🤣 sende gir sık sık özlüyoruz ❤️

Bende de kist var iki tane biri 3 diğeri 4 cm oldular en son iki hafta önce olcmustu bugün kontrolüm vardı büyümesi durmuş dedi doktorum . Progestan bende 6. haftadan beri kullanıyorum olumsuz etkileyecegini sanmıyorum . Kistlerin büyümesi östorojen hormonundan birde genelde ilk 4 ay hızla büyüyorlar sanırım
Doktorum beni bu konuda pek rahatlatarak konuşmadı teşekkür ederim çok peki bu kistlerin bebeğe olumsuz bir etkisi olur mu acaba

Arkadaşlar progestan kullanıyorum düşük riski ihtimaline karşın kistimde var 3.5 cm bu progestan kisti olumsuz etkiler mi bnm durumumda olan varmı acaba
Benim de sağ yumurtalığımda 6 cm büyüklüğünde bi kist vardı 2 yıldır. zamanında eritmek için progestan ilaç kullanmıştım ama herhangi bi küçülme olmadı. %50 şansla bende 2 yıl sonra gebe kalabildim. Şuanda da hala duruyo kistim. Büyüme yok, ağrı yok. Bebeğe bi zararı da yok dedi dr. O yüzden bi sıkıntı yaşamadım. İlaç da dediğim gibi kist tedavisinde veriliyor zaten, bi zararı olmaz bence

Canım Benim bişey olmaz en fazla 10 haftadır farketmedin . Bundan sonra tedbirini al . İnşallah bişey olmamıştır. Benim arkadaşım tüm hamileliği boyunca tsh 19 lardaydı kimse faketmedi kızı şuan çok iyi içini ferah tut.
Çok teşekkür ederim canım içim rahatladı çok sağol ❤

Çook teşekkür ederim kuzum 🥰❤️❤️
Dediğim gibi boş kaldığım her an burada olcam,otogara gidicez şimdi İstanbul'a..birazdan en sevmediğim vedalaşma sahnesi başlar büyük ihtimalle 🤣 sende gir sık sık özlüyoruz ❤️
Yolun açık olsun Rusya seni bekler pozitif enerjiyle git iyi geçsin ♥️

Selam arkadaşlar cinsiyet ögrenenler hayırlı olsun. Ben de yarın öğreneceğim insallah. Çok canımı sıkan bir sey oldu, ekimde 7 haftalık gebeyken yaptıgımız ilk tahlilde tsh ım 17.80 cıkmış ve t4 0.93 düsük görünüyor. Ve doktorum bunu fark edememiş özel olmasına rağmen. Su an 17 haftalık olduk çok moralim bozuk bebeğime bir sey olmuş mudur diye basına gelen ya da böyle bir sey çevresinden duyan var mı
Çok geçmiş olsun.hamilelik boyunca tsh I yüksek olup doğum yapan bir tanıdığım olmadı,ama yazan arkadaşlar olmuş inşallah senin de hiçbir sorun olmadan geçer.ama ilk hamileliğimin sonrasından bu yana tiroid ilacı kullanan biri olarak sana şunu önerebilirim kadın doğum değil dahiliye değil endokrinoloji doktoruna git onunla görüş bu durumu en güzel onlar yol çiziyorlar bu durumda,geçmiş olsun içini ferah tut

Merhaba kızlar ikili testten anlayan var mı sonucuma bakar mısınız inşallah iyidir🥺🥺🥺

Eklentiler

• Screenshot_20210104_190541.jpg
    Screenshot_20210104_190541.jpg
    27,6 KB · Görüntüleme: 46
@baby girlL canım idari izin için 24+0 olarak mı almamız gerekiyor acaba. Biraz Önde gidiyor iki üç günde öyle isteyeceğim. Bir de adet tarihine göre hesaplamazlar sanırım demi ona göre dilekçe vericem.
Ben idari izinlerimi hep sat a göre aldım,bebek önden gitse de sat a göre almak daha iyi olmaz mı bebek erken doğsa da doğum sonrasına kalır izninin bir kısmı bebekle daha çok zaman geçirmiş olursun,farklı özel durumun varsa bilemem tabi

Çok teşekkür ederim canım benim 🥰❤️
Ben işimi bırakmak durumunda kaldım aslında, virüs çıktıktan sonra bizim iş berbat bir hal aldı, kaç kere İstanbul'a gidip geldik hatta durumu kurtarmak için buda benim için iyi oldu gitmeseydik bile daha fazla devam ettiremezdim galiba 😂
Evet ne zaman 8 ay dedilerse hep 1 yıldan fazla sürdü o zamanda vatandaşlık almış olacağız, inşallah 🙏
Yaa Rusya soğuk ek olarak insanları da soğuk çok kabalar,bide Rusça bilmiyorum İngilizceyi işim gereği biliyorum onunla idare edicez artık 🤣
Çok sağol kuzum 💞💖
Valla, Rusya da bide Rusça konuşmazsan sana, cevap vermıyor lar çok kaba, soguk insanlar ama bebeğin küçük okul derdin olmaz kira filan pahalı ama, gene de para da biriktirir farklı Bi deneyim olur sizin için en az, 15 ay sürer proje Bi başlasın da evrak işleri vize işleri sıkıntı evet biletler pahalı okul olunca biz düzeni bozmadık bakalım hayırlısı olsun bence aile olarak da gidiyorsunuz çok sevindim

Olmaz mi hapla duruyorum geceleri bulanti hapi iciyorum kızım olacak insallah hic birsey sevmiyor yemiyoruz dogru duzgun et tavuk balik
Ay benimde öyle mide bulanti hapını içmeyince gün bitmiyor yemek yapamaz oldum çiğ et görünce midem kalkıyor sevdiğim tavuğu bile yiyemiyorum doktor bana erkek dedi 16.Haftada kısmet kız belirtisi çok yaşıyorum

Arkadaşlar progestan kullanıyorum düşük riski ihtimaline karşın kistimde var 3.5 cm bu progestan kisti olumsuz etkiler mi bnm durumumda olan varmı acaba
Progestan fitil bende kullaniyorum rahim tabakasını kalınlaştırmak için veriyor kiste etki etmez etse doktorun vermezdi

MahidevranSultan MahidevranSultan hayırlı olsun canım allah gönlüne göre versin her şey istediğiniz gibi olsun 🥰😍senin enerjine ihtiyacımız var ihmal etme buraları

X