2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
Cinsiyet öğrenenler hayırlı olsun💕kilo olarak 58le başladım bende 55-56lara kadar düştüm son bir kaç haftadır toparladım biraz sabah 58 akşam 59falanım🙂ama ilaç içmesem bulantı için alamazdım bunu bile,bir yandan da ne bileyim zararı var mıdır diye de aklıma geliyo altı haftalıktan bu yana içiyorum perşembe 16 hafta dolacak,önceki hamileliklerinde uzun süre kullananınız oldu mu deneyimi olan var mı

Bilmiyorum ya ben psikolojik olarak cok rahatsiz olurum 🙈 çocuğun evinde zelzele olmasina ne gerek var 😂
Çok güldüm :)) ya buraya her geldiğimde konu yatak odası kızlar 4 ay durmadan yapmayanlar var 🤣 bizim nikah düşmüş olabilir yani 🤣 birbirimize kanka demediğimiz kaldı sadece 😂😂😂
Sağol canım benim çok düşünceli ve çok tatlısın 🥰❤️😍
Konuyu devrettim Elaya çünkü birkaç hafta yokum ve herkes cinsiyetleri öğreniyor ve tabloya girecek kimse olmayacak başıboş kalsın istemedim😂 gitmemin sebebi eşimin mühendis olduğunu söylemiştim ona yurtdışında proje teklifi geldi, aslında 2020 Nisan'da gidecektik ama Mart'ta virüs çıktı ve bütün planlar ertelendi gidemedik, eşime bizi mağdur ettikleri için bir miktar para göndermişlerdi ama birkaç ay önce tekrar çağırdılar o zamandan beri karışıktı işler proje yapımı tahmini 8 ay ama 1 yıla tamamlarsak vatandaşlık alacağız 1 yıl yetiyormuş kızımda orada doğacak Allah'ın izniyle🙏 bende düzeni oturtana kadar giremeyeceğim salı gidiyoruz
Bu arada birşey söylemek isterim bazı sevinen arkadaşlar olmuştur eminim veya kaçtığımı düşünenler, onları da Allaha havale ediyorum ben kimseye kin beslemedim beslemem de burada her zaman herkese destek olmaya çalıştım dualarımda dileklerimde hep içtendim gülelim eğlenelim istedim hayat yeterince zorken burada deşarj olalım istedim ama anladım ki bazı konularda hata yapmışım sözüm kesinlikle herkese değil burada çok sevdiğim değer verdiğim o kadar çok arkadaşım oldu ki hepsine minnettarım ❤️ ama neyse o kişilerde inşallah bebeklerini sağlıkla kucaklarına alırlar 🥰
Sorduğun için tekrar teşekkür ederim canım ❤️🥰
kız hakkınızda hayırlısı olsun gel ama bu topiğeee unutturma kendini . Bizide unutma gerçi bende çok boşladım nadir giriyorum ama hep aklımdasınız hepiniz. Kendini yorma taşınmadır odur budur allaha emanet olun ♥️🥰
Günaydın kızlar sağlık ocağı kontrollerinize gittiniz mi ben bugun gittim kan ve idrar aldılar . Tek sıkıntı ben kilo veriyorum almiyorum 69 ile basladim 65-66 olmusum sizlerde de var mı bu durum
keşke olsa 😂😂 75 ile başladım 80 olmuşum bile
Kızlarrr cinsiyetimiz belli oldu erkekk 😍🙏🏻 Ben kıza çok yükselmiştim ama nasip Allahtan. Sağlıklı olsun da gerisi önemli değil. İlk çocuğum zaten. 😍😍🥰 çok şükür. İnşallah sizlerde güzel haberler alırsınız. Sağlığı da yerindeydi. Detaylı ultrason için 20. Haftada çağırıyor doktor. Sizler ne zaman detaylı ultrasona gireceksiniz
hayırlı olsun canım allah sağlıklı kucağına versin. 😘♥️
Kızlar bugün kontrolüm vardı cinsiyeti kesinleşti erkek dedi doktorum bacaklarını açmış biz bile gördük . Haftasına göre bir hafta önde gidiyor herşey yolunda çok şükür .💙🙏
Gözün aydın canım hayırlı olsun oğluşun 💙

Çok güldüm :)) ya buraya her geldiğimde konu yatak odası kızlar 4 ay durmadan yapmayanlar var 🤣 bizim nikah düşmüş olabilir yani 🤣 birbirimize kanka demediğimiz kaldı sadece 😂😂😂

kız hakkınızda hayırlısı olsun gel ama bu topiğeee unutturma kendini . Bizide unutma gerçi bende çok boşladım nadir giriyorum ama hep aklımdasınız hepiniz. Kendini yorma taşınmadır odur budur allaha emanet olun ♥️🥰

keşke olsa 😂😂 75 ile başladım 80 olmuşum bile

hayırlı olsun canım allah sağlıklı kucağına versin. 😘♥️

Gözün aydın canım hayırlı olsun oğluşun 💙
Teşekkürler kuzum inşaallah

Bende olmayacağım heralde inşallah 😂 uc gun agrimisti benimki 🥺 saglik ocagina da gitmedim telefondan boy kilomu ogrendiler daha cagirmadilar
Aslında tek doz falan yaptirdiysan en azindan 2.yi bari olsan iyi olurdu ya. Dünürümün sağlığı da önemli 😁

Kızlarrr cinsiyetimiz belli oldu erkekk 😍🙏🏻 Ben kıza çok yükselmiştim ama nasip Allahtan. Sağlıklı olsun da gerisi önemli değil. İlk çocuğum zaten. 😍😍🥰 çok şükür. İnşallah sizlerde güzel haberler alırsınız. Sağlığı da yerindeydi. Detaylı ultrason için 20. Haftada çağırıyor doktor. Sizler ne zaman detaylı ultrasona gireceksiniz
Kızlar bugün kontrolüm vardı cinsiyeti kesinleşti erkek dedi doktorum bacaklarını açmış biz bile gördük . Haftasına göre bir hafta önde gidiyor herşey yolunda çok şükür .💙🙏
Hayırlı olsun kızlaar 😇 Bende bugün öğrenenlerdenim ,bu yıl erkek yılı galiba çevremde herkes erkek ,benimde bir oğluşum olacak inşallah 😍😍👶🏻💙 İlk bebişim ,sağlıcakla gel inşallah 😍

Selam arkadaşlar cinsiyet ögrenenler hayırlı olsun. Ben de yarın öğreneceğim insallah. Çok canımı sıkan bir sey oldu, ekimde 7 haftalık gebeyken yaptıgımız ilk tahlilde tsh ım 17.80 cıkmış ve t4 0.93 düsük görünüyor. Ve doktorum bunu fark edememiş özel olmasına rağmen. Su an 17 haftalık olduk çok moralim bozuk bebeğime bir sey olmuş mudur diye basına gelen ya da böyle bir sey çevresinden duyan var mı

B baby girlL canım idari izin için 24+0 olarak mı almamız gerekiyor acaba. Biraz Önde gidiyor iki üç günde öyle isteyeceğim. Bir de adet tarihine göre hesaplamazlar sanırım demi ona göre dilekçe vericem.

B baby girlL canım idari izin için 24+0 olarak mı almamız gerekiyor acaba. Biraz Önde gidiyor iki üç günde öyle isteyeceğim. Bir de adet tarihine göre hesaplamazlar sanırım demi ona göre dilekçe vericem.
Bu konuyu ben de cok merak ediyorum. Ilk randevumda sorucam doktora
Orenince beni de etiketlermisiniz

Selam arkadaşlar cinsiyet ögrenenler hayırlı olsun. Ben de yarın öğreneceğim insallah. Çok canımı sıkan bir sey oldu, ekimde 7 haftalık gebeyken yaptıgımız ilk tahlilde tsh ım 17.80 cıkmış ve t4 0.93 düsük görünüyor. Ve doktorum bunu fark edememiş özel olmasına rağmen. Su an 17 haftalık olduk çok moralim bozuk bebeğime bir sey olmuş mudur diye basına gelen ya da böyle bir sey çevresinden duyan var mı
Canım Benim bişey olmaz en fazla 10 haftadır farketmedin . Bundan sonra tedbirini al . İnşallah bişey olmamıştır. Benim arkadaşım tüm hamileliği boyunca tsh 19 lardaydı kimse faketmedi kızı şuan çok iyi içini ferah tut.

Sanırım doktora bağlı. Doktor belgeyi verecek sonuçta. Önceki gebeliğimde bebek 10 gün ileriden gidiyordu. Her şey ona göre hesaplandı

X