2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
Ah ah Allah kolaylık versin kuzum valla matematik ve coğrafya en nefret ettiklerimdir
İnanır mısın nefret edecek kadar bile anlamıyorum eşim kursa git diyo kursları hiç sevmiyorum bu yaştan sonra hoca azarı mi yicem bide iki çocuklu halimle

Allahbrazi olsun. Ben burda eskiyim. Esi azosperm olanlar formunda vardim. Hatta simdi bile gorustugum arkadaslar edindim ordan. Hamile likten sonra da uzun yillar sonra tekrar solugu burda aldim.

İnanır mısın nefret edecek kadar bile anlamıyorum eşim kursa git diyo kursları hiç sevmiyorum bu yaştan sonra hoca azarı mi yicem bide iki çocuklu halimle
Özel ders mi alsan acaba,bende kursa gittim orada anca dersi kaynatırdık hiç verim alamazdım
Sonra annem anladı benim beceremeyeceğimi özel hoca tuttu valla iki derste anladım bütün konuları

Dış gebelik bende üç kere geçirdim sonuncu ameliyata ve bir tüpümün alinmasina mal oldu..çok sıkıntılı süreç evet sende kilo kaybına bende tersine almaya yaradı
Allah dusmanima yasatmasin zorlu uzun bir surec oluyor malesef birkere yasaninca bitmiyor tekrarlama ihtimali her disgebelikde dahada artiyor nasibimizde varmis yasadik ama goturdukleri ile bizi zorladi

Allahbrazi olsun. Ben burda eskiyim. Esi azosperm olanlar formunda vardim. Hatta simdi bile gorustugum arkadaslar edindim ordan. Hamile likten sonra da uzun yillar sonra tekrar solugu burda aldim.
Ya o zaman buraları bilirsin alınma gucenme yok yazmaya devam
Özel ders mi alsan acaba,bende kursa gittim orada anca dersi kaynatırdık hiç verim alamazdım
Sonra annem anladı benim beceremeyeceğimi özel hoca tuttu valla iki derste anladım bütün konuları
Yaa kuzum benim eşim biraz kiskanc özel ders için hoca tutsam birakmaz sanırım çünkü kendi sabah 8 akşam 8 evde olmuyor bu özel ders hocalarida hep erkek mubarek bide malum pandemi seneye bebek olcak derken iyi kötü kendim halletmeye çalışıyorum bakalım nolcak

Amin ya Rabbi. Rabbim her kese hayirli evlatlar versin, iki cihanda da yuzunuzu guldurecek, hayirli, saglikli, salih evlatlar. Ve mutlu yuvalar.

Ingilizceden yardim lazimsa sora bilirsiniz.

He eski kusaklardanim

İstanbul'da kadın hoca tanıdıklarım var iki tane ama valla bilemem pandemi döneminde gidiyorlar mı evlere
Valla Allah yardımcın olsun kuzum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…