2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
İstanbul'da kadın hoca tanıdıklarım var iki tane ama valla bilemem pandemi döneminde gidiyorlar mı evlere😂😂
Valla Allah yardımcın olsun kuzum🥰🥰
Sağol canim 😍 ama pandemi döneminde bende guvenemem zaten çok acil bi durum yok seneye inşallah düzelirsin ortam o zaman özel hoca fikrini mutlaka hayata geciririm 😊

Aman onun iznine ihtiyacın yok kendi paranı kendin kazanıyorsun zaten, kendin git işte boşver:))
Ah bu kendi paranı kazanmak ne güzel lüks eşim hiç birseyimi eksik etmez param hep vardır istediğimi alırım istediğim yere giderim arkadaşlarımla buluşurum hatta
Her ayin 15 inde kendi ihtiyaçlarım için belli miktarda kisisel harcama parasi bile alirim maas gibi herseyimi cok sukur tam ama su kendi parasini kazanan kadınlara çok imrenirim 😅

Kızlar yazdıklarınızı hep okuyorum ama hiç yazmamıştım ben de aranıza yeni katıldım. Kızlar özellikle akşam yemeklerinden sonra karnım çok şişiyor çatlayacak gibi. Sağa dönsem yatamıyorum sırt üstü de rahat olmuyor. Sola dönünce biraz daha rahat yatabiliyorum. Kasıklarımda da ağrı bazen de acı oluyor. Okudum hep yazdıklarınızı ama böyle şeyler yaşayan var mı moralim çok bozuldu
Selamlar 🤗 sol tarafa dönüp yattigimizda bebege giden kan akisi daha rahat olur bu nedenle bircok anne sola dönnce rahatlar✌🏻 sirtustu yatinca da kasıklar gerilir bu nedenle yatamiyoruz sirtustu😆 ama yasadiklarin normal canim merak etme rahmimiz bebis rahat uyusun diye büyüdüğü icin ara ara agri hissetmemiz normal:anneadayı: doktorum sagolsun tek tek hepsini anlattigi icin kirk yillik gebe gibi öğrendim bircok seyi :KK48:

Selamlar 🤗 sol tarafa dönüp yattigimizda bebege giden kan akisi daha rahat olur bu nedenle bircok anne sola dönnce rahatlar✌🏻 sirtustu yatinca da kasıklar gerilir bu nedenle yatamiyoruz sirtustu😆 ama yasadiklarin normal canim merak etme rahmimiz bebis rahat uyusun diye büyüdüğü icin ara ara agri hissetmemiz normal:anneadayı: doktorum sagolsun tek tek hepsini anlattigi icin kirk yillik gebe gibi öğrendim bircok seyi :KK48:
Ay ne guzel ya benim doktorumda herseye sadece normal diyo ama yinede kadını çok seviyorum 😅😅

Kizlar ben de doktoruma herseyi soruyorum da vir psikolojik mevzulari soramiyorum size sorayim benm gibi olan var mi😆
Mesela esime sardim bu aralar,adam agziyla kus tutsa (ki yapmaz onu da yapti farzetsek) batiyor bana. Soyledigi her sozu yanlis anlayip guceniyorum. Annem ya da yakin arkadasima da ayniyim. Ama onlara bisi caktirmiyorm. Sonra kendi kendime sinirleniyorum. Dalga dalga dalgalaniyorum anlayacaginiz 😆 bu bebegi de etkiler mi acaba🤔 aglarken birden sinirlenip beni cekistiren bir bebe olur mu acaba icten ice cok korkuyorm vallahi🥴

Ah bu kendi paranı kazanmak ne güzel lüks eşim hiç birseyimi eksik etmez param hep vardır istediğimi alırım istediğim yere giderim arkadaşlarımla buluşurum hatta
Her ayin 15 inde kendi ihtiyaçlarım için belli miktarda kisisel harcama parasi bile alirim maas gibi herseyimi cok sukur tam ama su kendi parasini kazanan kadınlara çok imrenirim 😅
Seninde bu sene olmazsa öbür seneye öyle olacak inşallah kuzum😍 ben o yeni çalıştığı yere geçmeden önce ondan daha fazla maaş alıyordum şimdi yine öne geçti🤣

Ay ne guzel ya benim doktorumda herseye sadece normal diyo ama yinede kadını çok seviyorum 😅😅
Ben aklima geldigi an arayip darladigim icin kendisini en son karsisina aldi her seyi tane tane anlatti😆😆 artik bisi sorma hakkim.kalmadi galiba 🤭 birtek dogumu anlatmadi o konuda da bulasma.o.konuya sen gebeligin tadini cikar ona daha var dedi agzima tikti lafi sagolsun

Seninde bu sene olmazsa öbür seneye öyle olacak inşallah kuzum😍 ben o yeni çalıştığı yere geçmeden önce ondan daha fazla maaş alıyordum şimdi yine öne geçti🤣
Ah ağzın balyesin emi bal kız 😍 erkeğin fazla para kazanması bence daha iyi çünkü erkekler kadindan az kazaninca kendini kötü hissediyormus😅

Kesinlikle öyle canım en önemlisi mutluluk yatağa huzurla girmek kafanı soktuğunda bir evin varsa kira da olsa karnını doyurdugun ekmek yemek varsa üzerine giydigin kıyafet varsa bence fakir değilsin çok parası olanlarda bunları yapıyor az parası olanda yapabiliyor bankada para dursa durmasa ne anlamı varki rabbim kimseyi aç açık birakmasin gerisi halolur bi şekilde 😊
Evet katiliyorum siz ben ailem ile saglikli mutlu basimi yastiga koyuyorum yetiyor evim arabam var ama inanin markasi rengi hic umrumda degil bir yil sonra fark ettim beni esyalar mallar zengin fakir etmez parami zengin yerlerde hic harcayamam o eve gelmeden sahiplerini bulur cok sukur varlikda esit yasamak beni cokmutlu ediyor balim ayni seyleri dusunuyoruz ne guzel :KK19:

Kizlar ben de doktoruma herseyi soruyorum da vir psikolojik mevzulari soramiyorum size sorayim benm gibi olan var mi😆
Mesela esime sardim bu aralar,adam agziyla kus tutsa (ki yapmaz onu da yapti farzetsek) batiyor bana. Soyledigi her sozu yanlis anlayip guceniyorum. Annem ya da yakin arkadasima da ayniyim. Ama onlara bisi caktirmiyorm. Sonra kendi kendime sinirleniyorum. Dalga dalga dalgalaniyorum anlayacaginiz 😆 bu bebegi de etkiler mi acaba🤔 aglarken birden sinirlenip beni cekistiren bir bebe olur mu acaba icten ice cok korkuyorm vallahi🥴
Etkilemez inşallah bend e öyleyim Allah peygamber sabrı vermis eşcağzıma🤣🤣

Etkilemez inşallah bend e öyleyim Allah peygamber sabrı vermis eşcağzıma🤣🤣
Bazen ben de diyorum esime caktirmadan Allahim esime sabir ver diye😆🤭 cok sukur tek degilim yoksa bi an gebe olmak yaramadi sanrm bana diye dusunecektm agresif manyagin teki.oldum resmen😆

X