2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
Ilk dusuk ikinci bebej icin saglikli irtam hazirliyormus derler. Insa Allah benim oglum da kardesi icin saglikli ortam hazirlamistir, benim cennet kusum.

Günaydın kızlar nasılsınız? Ben dün sağlık ocağında idrar tahlili verdim enfeksiyon çıktı ve bu ben de her ay olan bişey bıktım artık ameliyatı falan olsa olacağım o derece. Doktor bakteri sayısı yüksek erken doğum sebebi olur dedi çok moralim bozuldu. İlaç verdi ama pazartesi kendi doktoruma gideceğim sorup kullanacağım

Ay evet ya şu iş bittikten sonra çini bombalayalım biz burada onların yediği yarasanın bedelini ödeyelim onlar partilerde
Cafeye gitmek, dışarda bi yemek yemek en keyif aldığım şeylerdendi resmen sıkıntıdan ölüyorum dışarı çıksan gezecek hiçbir yer yok bitsede kurtulsak artık ya

Geçmiş olsun tatlım belirtin ne oluyor peki?

Çocukları olanlar napıyor nereye çıkıyor bilemiyorum. Gerçi komşunun çocuğu evdeydi sesinden odada oturamıyorduk evdede durmuyorlar.
Çocukla 2 katı zor dışarı çıkmamak sürekli evde olması onuda benide bunalıma soktu resmen ve ne olduğunu anlamıyorlar bile bomboş bi hayat şuan onlar için gelişimlerini bile etkiliyo bence insan yüzü görmemek sürekli aynı şeyleri yapmak mayısa biteceğini söylüyorlar en azından dışarı çıkıp kuzenleri ile oynasa bile yeter

Günaydın arkadaşlar hayırlı cumalar.Ben bundan önce 2 tane 16 haftalık bebeklerinin kalbi durdu en son geçen hafta doktora gittim ve bebek gayet iyiydi ama 2gundur içime bi korku düştü bunu aşamıyorum bugun için devlet hastanesinden randevu aldım ama gitmeye korkuyorum kötü bisey duyarım diye. Diğer kaybettiğim bebeklerim erkekti buna da %80 erkek demeleri korkumu tetikliyor.Sizce napayım gideyim mi yoksa 1 hafta daha bekleyip kendi doktoruma mi gideyim ?

Kesinlikle ihmal etme cnm ben erken dogum enfeksiyon nedeniyle yasamistim.. doktoruna danis ve kullan

kızlar günaydın, bayadır yokum iş yerine gittim hep bu hafta. Yazamadım hiç. Umarım herkes iyidir. Ben 3 kilo aldım korkuyorum bu hıla gidersem 30 kilo alırım diğe. Birde ayrıca sanki vakit geçmiyor .. 3 haftadır 15 haftalık gibime geliyor sizede öylemi geliyor

Sebep ne dediler kan sulandırıcı kullanıyor musunuz
Gidin içiniz rahatlasın Allah.esirgesin inşallah

Icin nasil rahat etcekse oyle yap cnm.. kalbi durmanin nedenleri neydi bebeginin?? Bende 17. Haftamda 2 kez kotu haber duymustum bu bebegimdede 17. Haftamda gidip kotu bisey duymaktan korkuyorum

Bende 4kg aldim yaklaşık

Icin nasil rahat etcekse oyle yap cnm.. kalbi durmanin nedenleri neydi bebeginin?? Bende 17. Haftamda 2 kez kotu haber duymustum bu bebegimdede 17. Haftamda gidip kotu bisey duymaktan korkuyorum
İçinizi ferah tutun bol bol dua okuyun bisey olmayacak Allahın izniyle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…