2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Her insan farklı geçiriyor gebeliği ama merak ediyorum kahverengi ya da pembe akıntısı olanlar var mı? Biraz endişeliyim atamıyorum üstümden.

Kuzum doktor keseyi gördü çok şükür 6.5mm dedi 10 gün sonra kalp atışı için gideceğim :))) bu arada kereviz ve maydanozu sordum salatada sadece çok olmamak şartı ile maydanoz kerevizide bol bol değil ama yarım tabak şeklinde yiyebilirsin dedi
Yaa çok şükür 🥳🥳 Hayırlı, uğurlu olsun inşallah 🥰 Sağlıkla kavuşalım yavrularımıza 🤲🏻😍

6-7-8. Haftadakiler belirti ve deneyimlerinizi paylaşırmısınız?
6. Haftadayım hazımsızlık problemim var. Çok fazla su içesim geliyor hâliyle sık sık idrara çıkmam gerekiyor. Göğüslerimde dolgunluk hissi var ancak dünden beri hassasiyet ve ağrım kalmadı çok şükür. Başka bir sıkıntım yok 🤗

Doktorunuza danısabıldınız mi?
Hemen kadın doğum acile git demiş sekreterine ama ben sekreterin yanlış anlattığını düşünüyorum. Ağrım yok. Bana geçen hafta kahverengi hatta kırmızı lekeler olabilir korkma demişti şu an neden böyle dedi anlayamadım. Az az geliyor takip ediyorum artarsa hemen gideceğim sizin nasıl ?

Hemen kadın doğum acile git demiş sekreterine ama ben sekreterin yanlış anlattığını düşünüyorum. Ağrım yok. Bana geçen hafta kahverengi hatta kırmızı lekeler olabilir korkma demişti şu an neden böyle dedi anlayamadım. Az az geliyor takip ediyorum artarsa hemen gideceğim sizin nasıl ?
Çok azar azar bi kerede pembemsı oldu. Doktorum rahımde yer acıyor ondan oluyor dedi. Kafam karıstı ıyıce.

Kızlar aklıma bir şey takıldı bilgisi olan ya da farklı şeyler uygulayanlar yazarsa çok sevinirim,herkes faydalanmış olur.Şimdi bizler hamilelik sürecinde en azından ben günlük ped çok sık kullanıyorum, lakin hep zararlı derlerdi ama hamilelikte iltihap olmasını arttıyoru yeni duydum,namaz kılan da biriyim.Sürekli iç çamaşırı değişmekte olmuyor.Sizler ne yapıyorsunuz ?
Yıkanabilir günlük pedler var onlar nasıl acaba?

Kızlar benim akıntım gebeliğimi öğrendiğimden beri hep oluyordu şeffaf doktor normal demişti. Dün hafif kahverengiyle karışık bir lekelenme oldu. Bugün de daha koyu kahve:KK43: doktorum da ameliyatta bugün progestan vermişti kullanıyorum . Başına böyle birşey gelen var mı düşük mü oldu acaba ? Miktarı 50 krş madeni para kadar🙁
progestan içtiğin sürece ciddi bir kanaman olmaz. En kısa zamanda doktora görün.

X