2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Bende çift çıkıyor ama öyle belirtim yok hiç bugün birazdan kan vermeye gidicem

Kızlar bana bir bakın lütfen dün gece acayip bir bel ve karın ağrısı yaşadım öyle böyle değil ve mide bulantısı sonra affedersiniz gaz falan çıkartınca rahatladım ama belim hala ağrıyor yürürken falan az önce özele gittim kan verdim beta baktıramamıştım ben doktorlarında randevusu aksi gibi doluydu öğleden sonra gideceğim kız aradan alacak sağolsun ama bu durumu yaşayan var mı? Ben ilk gebeliğimde hiç böyle birşey yaşamadım keseyi görsem rahat edeceğim ya dış gebelikse diye korkuyorum

Aynı heyecan bende de var sorma, ikinci se olsa insan çok garip oluyor sanki ilkmiş gibi. Planlı gebelik miydi ?
Oğlum 3 yaşında, istiyorduk ama biraz ani oldu Sağlıkla doğurmak nasip olsun inşallah aslına bakarsan zamanıydı..
birde belki de seni yediğin şeyler sıkmıştır dış gebelik fln getirme hiç aklına ya

Ya canın çekmesin ama dün karnabahar yedim yanında biraz kuru fasulye ve mercimek çorbası içtim düşünüyorum da şimdi hepsi gaz yapıcı şeyler aslında. Birde çorapsızdım çoğu zaman evde ama belim neden bu kadar ağrıyor onu anlayamıyorum inşallah sonucumiyi çıkar ☹ çünkü aklımda hep ya bana birşey olursa oğlum ne olur sorusu oluyor mahvoluyorum sonra

Canım daha ne arıyorsun hepsi müthiş gaz yapar çok normal ağrının olması, bu arada adetin ne kadar gecikti?

Canım daha ne arıyorsun hepsi müthiş gaz yapar çok normal ağrının olması, bu arada adetin ne kadar gecikti?
Ben bazen 30 günde bir bazen 28 günde bir oluyorum benim sadece adetten 2 gün önce kahverengi lekelenmem başlardı ve 2 gün sonra sökülürdü o olmadı bende öyle şüphelendim 9 aralık sat

İlk bebeğim öyle oldu. Hiç göğüs ağrısı şişmesi yaşamadım. Adet gecikmesi dışında 2 ay boyunca hiç belirtisi olmadı. Şu anda oğlum 14 yaşında.
Bu sefer biraz göğüslerim ve göğüs uçlarım şişti.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…