2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Cevabınız için çok teşekkür ederim..Bende de var bel ağrısı kasık ağrısı ama adet belirtisi de olma ihtimali var o yüzden çak takılmıyorum hayırlısı artık:) Peki bu mesajımı gören hamiş annelerim bir de akıntınız oldu mu çok fazla onu da yazar mısınız? yooksa akıntı olmadan da hamile kaldığını öğrenen oldu mu?
Akintim oldu canim ama eskisi kadar yogun degildi

Akintim oldu canim ama eskisi kadar yogun degildi
Anladım canım tamam benim şu an 3 gün var. arada oluyor akıntı gibi ama silince geliyor. bazı arkadaşların baya yoğun su gibi akıntısı olduğunu da okudum da ondan bunu da sorayım dedim.

Anladım canım tamam benim şu an 3 gün var. arada oluyor akıntı gibi ama silince geliyor. bazı arkadaşların baya yoğun su gibi akıntısı olduğunu da okudum da ondan bunu da sorayım dedim.
benimde silince geliyor oğlumda sugibi sanki altıma kaçırmışım gibi hissediyordum ama bunda çok az öyle bir durum oldu

Kızlar sizin bacaklarınıza ara ara batma hissi uyuşma gibi bir his oluyor mu? Bende ara ara başladı bu durumu yaşayan var mı?🤨

Hahahaha çok iyi evet o zamanlar belirti daha fazla olıyor dediğiniz gibi. Zaten belirtilere takılmıyorum ama merak etmeden de duramıyorum işte en azından herkesin ne kadar farklı olduğunu görmüş oldum:) Cevabınız için çok teşekkür ederim darısı bize inşallah:KK36:
Inşallah hayırlısı ile darısı size olsun 💕

Diyelim pozitif çıktı sonra ne yapmam gerek ebe izlemesi falan dediler sağlık ocağında ama bilmiyorum hiç
Sağlık ocagindaki hemsire hanim sonucunu görüşmeye doktora geldiğinde bana da uğra kaydını yapalım dedi. Takibi yapacaklar sanırım ama süreç nasıl ilerliyor hiç bir fikrim yok. Ilk gebeliğim nasipse. 8. Haftada kadın doğum doktoruma görüneceğim. Benim planım şimdilik bu 😊

Hmmm iyi iyi güzel şeyler duyuyorum hep:))) ay inşallah bende veririm şu haberi artık yaaaa
Ayyy inşallah Kuzum çıktım şimdi doktordan değer çok düşük dedi yani orada nokta kadar birşey var ama bebek diye net konuşamam bu haftalarda net konuşulmaz dedi iki gün sonra tekrar gel bir daha bakalım büyür o zamanda dedi. Bebeği içinde net görmem gerekiyor daha çok küçük dedi of inşallah 2 gün sonra güzel haberi alırım

Kuzular çıktım şimdi doktordan değer çok düşük dedi yani orada nokta kadar birşey var ama bebek diye net konuşamam bu haftalarda net konuşulmaz dedi iki gün sonra tekrar gel bir daha bakalım büyür o zamanda dedi. Bebeği içinde net görmem gerekiyor daha çok küçük dedi. Daha önce bu şekilde bie bilgilendirme ile karşılaşan var mı ? Beta bugün 1372

Kuzular çıktım şimdi doktordan değer çok düşük dedi yani orada nokta kadar birşey var ama bebek diye net konuşamam bu haftalarda net konuşulmaz dedi iki gün sonra tekrar gel bir daha bakalım büyür o zamanda dedi. Bebeği içinde net görmem gerekiyor daha çok küçük dedi. Daha önce bu şekilde bie bilgilendirme ile karşılaşan var mı ? Beta bugün 1372
Canım hamilelikte başa çıkması en zor şey beklemek..ben mesela sadece idrardan öğrendim,doktora gitmedim hiç.belirtiler var zaten.dayanıyorum kese ve kalp atışını beraber duymak için.çünkü herşeyin bir vakti var.erken gidince doktorlar da mecburen böyle konuşuyor.insanın kafası karışıyor..

Merhaba arkadaşım telaş etme lütfen betan daha çok düşük bana doktorum beta 6 bin hesabı yaparak randevu verdi. İki güne doktorun dediği gibi çok daha net görür🤗

X