2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Yok ben korkuyorum canım yanacak diye yani başka bir şeyden değil o yüzden araştırıyorum oğlumda gittiğimde 6+5'di nasıl dayanmışım o kadar zaman bilemedim şimdi yerimde duramıyorum. Betayıda öğrenemedim

Anladım o zaman, hiç acımıyor korkmayın alışacağız
benim de şu an zaman geçmiyor, kalp atışı için 3 hafta sonra gideceğim. umarım sağlıklı ilerler bebeklerimiz. endişeler bitmiyor:)

Merhaba, hayırlı olsun sağlıkla doğsun. Kaç çıkmıştı betanız? Ben 5. haftada keseyi gördüm sizin de görülecektir. Doktora gidiş zamanınız bence normal.
Aminn hepimiz sağlıkla alalım kucaklarımıza inşaAllah 4+5 te öğrendiğm ve beta 685’ti.. çok heyecanlıyım ilk olduğu içinde e biraz da acemiyim tabii

Aminn hepimiz sağlıkla alalım kucaklarımıza inşaAllah 4+5 te öğrendiğm ve beta 685’ti.. çok heyecanlıyım ilk olduğu içinde e biraz da acemiyim tabii
Ben de erkenden öğrendim adet günü betam 40'di, valla zaman geçmek bilmiyor. benim de ilk olacak hayırlısıyla umarım süreç hepimiz için sağlıkla ilerler.

Kızlar ben Perşembe gününe devletten randevu aldım, perşembe günüde 5+1 oluyorum acaba keseyi karından görürler mı? Vajinal baktırmak istemiyorum, korkuyorum açıkçası
Görürsünüz bende geçen hafta tam 5haftalıkken gördüm keseyi gec dollenme falan degise mutlaka gorursunuz

Ben de erkenden öğrendim adet günü betam 40'di, valla zaman geçmek bilmiyor. benim de ilk olacak hayırlısıyla umarım süreç hepimiz için sağlıkla ilerler.
Aminnnnn İnşallah cuma hayırlısıyla görürsem rahatlayacağım .. insan öğrendiği an tedirginliğe başlıyor gerçekten mesela bugün belirtilerim önceki günlere göre daha az ve uzanmış karnımda kasığımda belirti duymaya hissetmeye çalışıyorum ahaha

Tabi ben de öyleyim sürekli göğüslerim hala büyük mü küçülmüş mü diye anlamaya çalışıyorum
peki mide bulantısı falan var mı hiç benim henüz yok bu da düşündürtüyor :)

hayırlısıyla kalp atışlarını duyarız sonra da her şey çok güzel ilerler umarım. endişe hiç son bulmayacak gibi görünüyor :)

Benimde hiç yok aslında mide bulantım bir iki tiksinme hissetim ama başka da yok ... sadece bazen kasıklarımda agrı ve özellikle sağ kaburgama yakın bir yerlerde batma hissediyorum.. siz ne zaman gideceksiniz kalp atışı için

Benim de kasıklarıma arada adet sancısı gibi ağrı giriyor o kadarcık. Doktorum 3 hafta sonra dedi yani ay sonuna kadar sabredeceğim :/ cuma günü güzel haberler alırsınız umarım siz de

Yan etki yapıyor mu Peki sende. Bende sanki son zamanlar da bir titreme falan oluyor
Başka ilaçlarda kullandığım onun için bi etkisini hissetmedim. Ben 5 mg 1 tane alıyorum günlük. Ama tedirginde olmuyo değilim bebeğe bi zararı olur mu diye :/ Sonraki kontrolümde bırakmak istediğimi söyleyeceğim

Agrim var çok ve sabah 4 te WC ye kalktım baya adet gibi gelmişti. İnşallah bişi olmaz ama çok umutsuzum şuan .
Tekrar arayacağız bugün.
Elden hiçbir şey gelmiyor.
Sağlıklı değilse
Anladım o zaman, hiç acımıyor korkmayın alışacağız
benim de şu an zaman geçmiyor, kalp atışı için 3 hafta sonra gideceğim. umarım sağlıklı ilerler bebeklerimiz. endişeler bitmiyor:)
Hiç acıma olmuyor kızlar ilk çocuğumda bende o kadar kasılmıştım ki insan tedirgin oluyor ama vajinal muayene ile herşey çok daha detaylı görülüyor, yarın randevum var benimde detaylıca yazarım neler oldu:)

Bende günde iki kullanıyordum 1 r düştü. Birden bırakılamıyormuş, kademeli kademeli bırakacağım bende.

Hayirli olsun canim. Ben de daha gitmedim 6+4te gideceğim kese görmeye, perşembe günü,kalp atışı da görürüz umarım. 2. gebeliğin oldugu için bekledim. İlk gebeligimde hemen gitmiştim bir de süreci bilmediğimden

Ya çok üzüldüm inşallah bebişinsana sıkı sıkı tutunmuştur ve perşembe günü bize güzel haberler verirsin inşallah

Evet canım öyle maalesef. Gebelik sagliksizsa düşüyor.
Benimki de öyle olmuş.
Sonunda ebe aradı ve ultrason ile alttan baktı.
Rahimden atılmış. Kalan pihtilar da kanama ile temizlenecekmiş.
Kısmet değilmiş. Hiç göremeden kaybettik .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…