2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Çok üzüldüm
İnşallah en yakın zamanda sağlıklı bir şekilde hamile kalıp kucağına alırsın

Çok geçmiş olsun,başın sağolsun zehracım.çok erken bir dönemdi,hepimiz için bu tehlike sürüyor..benimde daha önce düşük deneyimim olmuştu..kolay olmadığını biliyorum.ama tek tesellim,hamile kalabilmek olmuştu.inşallah sende gönlüne göre bir vakitte,sağlıkla bebeğini kucağına alacaksın.yolun açık olsun arkadaşım.

Kışın iyi oluyordur tabi, ısınma derdi de olmaz biz yarım kolluyu atlet niyetine giyiyoruz işte
hakkini yemeyeyim sicagida soguda ayri güzel sehrimin yaa bi ara ankaraya gittim tabi buradaki gibi degl yemekler her sehrin farkli bi yapisi var kebaba düskunzdür biz istedigim bir lezzeti bulamdm orada neyse dönüs yolunda adanaya girer girmez kaburga ciger sis kebap adana durum yazisini gorünce yüzümde istemsiz bir gülme ve mutlulk oluştu

Gerçekten adım başı kebapçı vardı. O konu da çok şanslısınız

Teşekkür ederim hepimize hayırlı olsun ve hayırla tamamlansın sürecimiz inşaAllah İnsan ilk heyecanda ve bilmezlikten nerelere sığacağını bilemiyor ki haklısınız bende okuduklarımdan öğrendiğim kadarıyla 6+0 a kadar sabrediyorum bakalım sadece ben folik asit kullanmıyordum şimdide doktora gitmeyi bekliyorum tek düşüncem o ama yediklerime oldukça özen gösteriyorum bakalımmm
Merhaba ben 6+0da duydum kalp atışını
Yaaa ne güzel bende o tarihte gideceğim darısı başıma sağlıkla gelsin inşallah

Çok üzüldüm canım rabbim en kısa zamanda tekrar nasip etsin inşallah

İnşallah duyarsınız siz de ilk pıt pıtları

Merhaba kızlar,
Hayırlı akşamlar. Öncelikle gebeliğini öğrenen tüm arkadaşlarım inşallah sağlıkla kucağınıza almak nasip olur. İsteyen tüm arkadaşlara da nasip eder ve hepimizin kucağı dolar. Ben gebe olan arkadaşlara belirtilerini yazmalarını istiyorum.illa göğüs ağrısı çeken oldu mu mesela? Yada hiç bir belirtisi olmayan olupta adeti geçerek öğrenen oldu mu?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…