2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Bazen bebek tutundu mı tutunuyor kanamaya rağmen, bazen de düşüyor işte.Benim ilk gebeliğimde düşük olmuştu, çok zor zamanlar gerçekten. Ama Allah’tan umudunuzu kesmeyin inşAllah hiçbir sorun yoktur

Bazen bebek tutundu mı tutunuyor kanamaya rağmen, bazen de düşüyor işte.Benim ilk gebeliğimde düşük olmuştu, çok zor zamanlar gerçekten. Ama Allah’tan umudunuzu kesmeyin inşAllah hiçbir sorun yoktur
Yani şuan içimde bir bebek var mı yok mu düştü mü , niye kanamam var hiçbir fikrim yok.
En çok zoruma giden de bu durumu yalnız yaşamam , bilgi verecek kimseyi bulamam.. tr de parayı basıp girdiğin her kapı burada paran olsa bile açılmıyor.
Herkes eşit.

Ya çok üzüldüm inşallah bebişinsana sıkı sıkı tutunmuştur ve perşembe günü bize güzel haberler verirsin inşallah

Merhabalar arkadaşlar, ben de 5 hafta 2 günlük hamileyim. Bu süreçte anne bebekle ilgili okuduğunuz veya tavsiye edebileceğiniz kitaplar var mı?
kağan Kocatepe hafta hafta hamilelik kitabı var. ordan takip ediyorum ben. tavsiye ederim. videoları ve podcastlerini de tavsiye ederim. Hayırlı uğurlu olsun bu arada, Allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin

Merhabalar, herkese hayirli olsun umarim bebislerimize saglikla kavusuruz
Benim de sat 4 Aralik, bat: 31 Aralik’di.
5-6 hafta arasi hamileyim, umarim Eylülde dogacak her sey yolunda giderse
Cuma gunu keseyi gorduk ay sonunda umarim kalp atisi icin gidecegim.

benim simdilik mide bulantim ya da idrar sikintim yok. Sizlerde nasil durumlar?

Ama şöyle düşün, ben ilk kanamayı fark ettiğimde hastaneye koşmuştum ve iğnesinden hapına seruma kadar her müdahaleyi yapmışlardı. Ona rağmen kanama yoğun bir biçimde devam etmişti. Doktorlar yaptıkları tedavinin kesinliğinden emin değiller zaten, bebek eğer sağlıksızsa hangi ilacı kullanırsa kullansınlar düşüyor maalesef. O yüzden lütfen içinizi ferah tutun

Herkese selam tatlış anneler 5+2 haftalık hamileliğimle bende size katılmaya geldim. Geçtiğimiz çarşamba kan testi verip öğrendim cuma günü ise ilk muayneme gideceğim hesabıma görede cuma tam 6 haftalık oluyoruz.. biraz geç mi acaba ama forumda dolaştıgımda kesenin 6 da tam göründüğü hatta bazılarında kalp sesinin bile duyuldugu yazılmıştı o yuzden biraz sabretmeyi deniyorum

Merhaba, hayırlı olsun sağlıkla doğsun. Kaç çıkmıştı betanız? Ben 5. haftada keseyi gördüm sizin de görülecektir. Doktora gidiş zamanınız bence normal.

Kızlar ben Perşembe gününe devletten randevu aldım, perşembe günüde 5+1 oluyorum acaba keseyi karından görürler mı? Vajinal baktırmak istemiyorum, korkuyorum açıkçası

Merhaba, acaba keseyi karından mı vajinal mı gördünüz?
Her iki türlü de görüldü. Doktorum önce karından gördü, sonra vajinal ile daha detaylı inceledi. Benim geç döllenme ve gittiğimde 5 +1'dim sizin gibi. Henüz 4-5 mm'di. Vajinal yoldan bir sorun olsa doktorlar incelemezdi sanmıyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…