2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Merhabalar arkadaşlar, ben de 5 hafta 2 günlük hamileyim. Bu süreçte anne bebekle ilgili okuduğunuz veya tavsiye edebileceğiniz kitaplar var mı?
Canim nazli ataç ın trendyolda favorilerine ekledigi kitaplar vardi ben 2 tane aldim bugun. Onlara bakabilirsin

Merhabalar arkadaşlar, ben de 5 hafta 2 günlük hamileyim. Bu süreçte anne bebekle ilgili okuduğunuz veya tavsiye edebileceğiniz kitaplar var mı?
Ben bu iki kitabı aldım çok güzel bilgilendiriyor. Banu Çiftçi'nin gebelik uygulaması var. Kağan Kocatepe'nin de YouTube kanalı var herşeyi detaylı anlatıyor.

Parça düştü sabah pıhtı gibi. tuvaletim gelmişti onunla düştü ciğer parçası gibiydi. Çokta göremedim.
Gece boyunca zaten ağrı çektim.
Sanırım düştü bebek. Eşim ebeye ulaşmaya çalışıyor .

Böyle durumlarda gideceğiniz acil bir yer yok mu canım ya.
Midvife kliniklerinde takip olduğu için direk orayla görüşüyorsun.
Bu tip durumlarda 1 hafta sonra tarama oluyormuş içerde bişi kaldı mı diye.
Nasıl bu kadar ağırdan alıyorlar herşeyi anlamam ancak daha ciddi hastalıklarda geç kalınması durumu yaygın.
Değişik bir sistem işte.

Canımm acil bir yer yokmu yaa

Ben ayın 18nde gitcem canımm hem kese görüreüz hem kalp atışını duyarız dedimm nasipse. İlaçlarını kullanmaya devam ediyorsun dimii
insallah cnm bnm aynen iyi yapmışsın tabi evet kuzum climara banti 8. haftaya kadar kulln dedi digerlerinide 3 . aya kadar dedi ondan snra bakrz dedi bakalm

Offf bıktım vallaa kan sulandırıcıdan özelliklee yaşlı teyzeler gibii bi poşet ilaçla yaşıyoruzz vallaaa
en zor zamanlardan geciyiruz mukum kolay olmasini beklemeyoduk zaten demi ilaclar hep vardi hayatmzda ama en zevkle kullndigim ilaclar igneler bunlar acisi bile o kadar guzel ki her seferinde hamd dolsun rabbme diyrum gececk elbet bu gunlerde nelerden gecmedikki rabbimin mukafatı herseye bedel

Tabikiii hayatımmm yarasınn bebişlerimizeee

yaaaa Inşallah hiçbirşey olmamıştır lütfen olmasın keşke ebe flan dinlemeyip hastaneye gitsen belki birşeyler yaparlar

yaaaa Inşallah hiçbirşey olmamıştır lütfen olmasın keşke ebe flan dinlemeyip hastaneye gitsen belki birşeyler yaparlar
Yabancı ülkede sistemin dışına mümkün değil çıkamıyorsun ..
Umarım bugün dönüş yaparlar.
Yoksa zaten Perşembe jineklog randevum vardı ..
Kanamam çok olduğundan düşük ihtimali var demiş ebe telefonda

Ve işim ilginç yanı düşük ihtimaline karşı herhangi birşey yapmıyorlar. Gerçekten sinir bozucu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…