2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Özelde nasıl 5 hasta ayni odada olabilir ya niye para veriyorsunuz o zaman devlette de aynı şekilde yapiyolar
Ankarada orta halli sayılan etlik lokman hekim e gidiyorum eşim de benimle giriyor, doktor da asistani da çok ilgili güler yüzlü, çok şaşırdım özelde gördüğünüz muameleye cok da üzüldüm, hic ordan aldığınız sonuca kafanızı takmayın. Ankaradaysaniz lokman hekimi öneririm babalar da merak ediyor o heyecani bizimle yasamak en doğal hakları. Esiniz virüs icin tehlike yaratırken odadaki diger hastalar yaratmıyor mu nasıl bi mantik bu

Daha önce devlet hastanesine de gitmiştik böyle bir sorun yaşanmamıştı özelde biraz daha anlayış bekliyor insan en azından ben içerideyken diğer hastaları aynı anda muayene etmeseydi

Lokman hekimin başka bir ildeki şubesinde yaşadım bunu malesef zaten eşim hastaysa büyük ihtimal bende de vardır yada diğer hastalarla aynı anda orda bulunmak istemeyebilirim. Ben de anlamadım saçma geldi

Arada tahliller için devlete gidiyorum asla aynı anda iki hasta içerde olmuyor. Hasta girer girmez kapıyı kilitliyorlar bi densiz içeri dalmasın diye. Çok şaşırdım özelde böyle bişey olduğunu duyunca. Resmen paranla rezil olmak yaa

Kızlar bide şu var . Bn oğlumda adetin 13.günü denemiştim bide 16.
Ilk deneme zaten tutmaz modundaydım.
28 güne bir adet olurum bazen 27 gün.
Sanirim bnm adetin 13.günü çatlamam oluyor çünkü bu gebeligimde takip ettim.
Erkek bebek genelde çevremden de tespitim tek seyrek ve genelde yumurtlama günü olan ilişkide tutma ihtimali yüksek.
Bu gebeligimde ben bildiğimden 8 10 12 ve 14.günleri değerlendirdim ( zorla :)) o yüzden 13.günü yumurtlama ise 10.undaki spermin yumurtlama olasılığı varsa kiz olma ihtimali yüksek oluyo çünkü erkek spermleri 24 saaten fazla canlı kalmadığını okumuştum. Kızlar ise 3 güne kadar canlı kalabiliyor. Bilimsel araştırmalar bunlar

Ben Kırıkkale'de gitmistim 2 kez falan onda mahalle bakkali gıbi doktorun odası dolu oluyodu, baska da devlet hastanesi tecrübem olmadığı icin dedim, dediğin gibi devlette bile yapılmayan seyi özelde nasıl yapiyolar hic mi sikayet eden yok anlamıyorum hasta mahremiyeti diye bisey var

Lokman hekimin başka bir ildeki şubesinde yaşadım bunu malesef zaten eşim hastaysa büyük ihtimal bende de vardır yada diğer hastalarla aynı anda orda bulunmak istemeyebilirim. Ben de anlamadım saçma geldi
Doğrudur benim pek hastane tecrubem yok ama etlik lokman hekimde şuan aliyolar babayı ve baska hasta girmesi söz konusu degil. Kötü bişey gerçekten icinize sinmiyosa imkaniniz varsa daha yolun başındayken hastane değiştirmenizi tavsiye ederim doktorun yanına gerilerek gitmek hic iyi olmaz

Vucut depoları her zaman tam olmuyor normaldede eksiklik oluyor madensuyuda içebilirsin benim kollarım ve bacaklarım kas kısımları ağrıyor uyutmuyor birde gebelikteki uykusuzluk eklenince yarım saatte bir uyanıyorum kabuslarda cabası bana çok az faydası oluyor açıkcası çünkü kramplarımı geçirmiyordu eski gebeliğimde

Yaa öyle dedim ama bende öyle okumuştum biyer de. Sonradan doktora benim plesantayı sordum gerçekten de daha parlak duruyor ve sanki böyle bi kalınlık var yani. Bende o yüzden o şekilde bakıyorum. Parlaklık olmasa da ve kalınlıktan anlaşılıyor

Evet evet bi kalınlık var et parçası gibi. Benim parlak alanda o kalınlık yok mesela. Işık vurmuş gibi

Çatlamıyorsan çatlamazsın ben ikinci gebelikte hindistancevizi ile badem yağı almıştım uygundu eczacı kıl çıkarıyor demişti millet kaşına kullanıyor demşti bende kıl çıkarsa herkesin kaşı olur demiştim bariz kıllanma görmedim gebrlşk kıllanmasın oldu göbeğimde döküldü onlar sonra ama ben 32. Haftada başlamıştım çatlama olmadı bende açıkcası anladım ki vucutla alakalı derinin yapısıda önemli çatlıyacaksa çatlıyor vucudum kuru olduğu için benim doğal yağlarım var onları da sürüyom belki onlarında faydası olmuş olabilir hindiba yağı bir de aloe vera var arkadaşın dediği gibi ben hep kese yapıyorum derim kuru olduğu için ölü deriyi döküyorum

Bence sağ tarafa daha çok yatmış gibi bence kız
Hayırlısı bakalım. Yarın az çok tahminde bulunur doktor. Çok kişiye sordum genelde kız dediler bakalım tutacak mı. Çin Rus japon biyolojik takvim hepsi kız diyor. Tutmazsa bi ilk olurum heralde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…