2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Ay yok 1 tane fayda etmiyo hafif bi ilaç sanırım ilk hafta ben de tek icmeyi denedim ama baktım hic farketmiyo ikiye yukselttim, ona rağmen aksam yemeklerim zehir oluyo ama gece uykumdan uyandıracak kadar sorunlu olduğunu düşünmemiştim

Deniyorum bakalım akşama fena olursam 2 taneyle devam ederim napiim. 12 hafta oldum artık yavaş yavaş azalır heralde zahmet olmazsa

Ya umarım sırası size de böyle ulaşır.
7.hafta karından
10.hafta karından.
Alt alta ikili çok net olan 8.hafta vajinal

Eklentiler

• IMG_20210225_132240.jpg
    96,8 KB · Görüntüleme: 55
  • IMG_20210225_132319.jpg
    123,1 KB · Görüntüleme: 41
  • IMG_20210225_132310.jpg
    110,3 KB · Görüntüleme: 49
Canim ben sadece yatarken suruyordum bir de dustan sonra muhakkak sürüyordum. İki kez de sürülebilir aslinda. Catlamaya meyilli bir cildin varsa oyle de yapabilirsin. Ben iki kez surerim simdi.. belki eski izleri de hafifletir.
İlk gebeliğim bende lierac düşünüyorum. Canlı bir şekilde boyutunu görmedim de 200 ml yazıyordu sanırım 9 ay için yeterli mi

Eşinin ya da senin burnun küçük mü? İlk hamileligimde başıma gelmişti, ultrason cihazı ve doktor farkediyor. Benim burun kemigim de küçük olduğu için iyi bir ultrason cihazı ve bebeğin iyi bir pozisyonda olması gerekti öyle gördük

Sormayın. Pandemi bahane gibi geldi bana mahremiyet dese anlarım içeride bir sürü hasta var çünkü. Üslubu çok yanlıştı eşime karşı
Telefona "gün gün gebelik" diye bir hamile takip uygulaması yüklemiştim. Forum bölümündeki soru-cevaplara bakıyorum ara sıra. Devlette eşler zaten hiç ultrasona alınmıyormuş, özelde de çoğu yer eşleri kabul etmiyormuş. (Tüm illerde) Böyle yazan çok fazla cevap okudum gerçekten. "Eşim sadece bir kere keseyi görebilmişti, o görmeden çocuk doğacak" yazan bile var. O yüzden pandemiye yoruyorum ben de.

İlk gebeliğim bende lierac düşünüyorum. Canlı bir şekilde boyutunu görmedim de 200 ml yazıyordu sanırım 9 ay için yeterli mi
Ben de 200 ml almıştım. Actiktan sonra 6 aylik omru var. Bir kez suruyordum yeterli olmustu bana. Hatta bitirememistim. Zaten suan hemen hemen uc ayimiz bitti. Yeterli olur diye düşünüyorum

Kızlar merhaba bacak ağrısı çeken var mı aranızda doktora söylemiştim magnezyum verdi erken başladık içmeme rağmen ara ara çok ağrıyor Başka şikayetim yok pek ama özellikle geceleri daha çok ağrıyor.

Aramızda sağlıkçı arkadaşlar vardı sanırım kan sonucunda yazan L18 pıhtılı numune ne demek. Hatalı bir sonuç mu

Benim nerdeyse kıkırdaksız kemikli bir burnum var eşimin de bir o kadar esnek yumuşak yapısı. Burun kemiğinin görünmüyor olması korkuttu umarım cihazdan dolayıdır. Ölçümüne göre de 11+5 çıktı normalde görünmesi lazım diye biliyorum bu haftada

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…