2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Benim nerdeyse kıkırdaksız kemikli bir burnum var eşimin de bir o kadar esnek yumuşak yapısı. Burun kemiğinin görünmüyor olması korkuttu umarım cihazdan dolayıdır. Ölçümüne göre de 11+5 çıktı normalde görünmesi lazım diye biliyorum bu haftada
Dün 11+6 da gittim. Doktor haftaya gel daha çok küçük ölçüm için, kemik oluşmaya başlamış dedi sadece. Ultrason cihazı da iyi olmasaydı muhtemelen oluşumu da görmeyecekti öyle düşünüyorum. Kıkırdaktan ziyade kıkırdağın üstündeki kaşa doğru olan kemik kontrol ediliyor. İyi düşünelim bu hafta her şey için çok erken 🙏

Hayırlısı bakalım. Yarın az çok tahminde bulunur doktor. Çok kişiye sordum genelde kız dediler bakalım tutacak mı. Çin Rus japon biyolojik takvim hepsi kız diyor. Tutmazsa bi ilk olurum heralde 😄
Hakkınızda hayırlısı olsun ya :KK68: Benim arkadaştada çin takvimi tutmadı mesela. Bende yarı yarıya çıkıyo takvimlerde çok takılmıyorum :KK70:

Hakkınızda hayırlısı olsun ya :KK68: Benim arkadaştada çin takvimi tutmadı mesela. Bende yarı yarıya çıkıyo takvimlerde çok takılmıyorum :KK70:
Tutmayadabilir hiç farketmez. Erkeğe bi hevesim var zaten ama çoğunluk kız deyince kıza da alıştırıyorum kendimi doktor kız derse şaşırmiim diye 😄bi de oğlumda olmayan şeyler yaşadım göğüs ağrısı büyümesi bulantı vs olmadı oğlumda. O yüzden kime söylesem kesin kız diyor. Ama bu da değişken bişey biliyorum. Allah hayırlı evlat versin 🤲cinsiyet hiç önemli değil. İnsan merak ediyor sadece

Tutmayadabilir hiç farketmez. Erkeğe bi hevesim var zaten ama çoğunluk kız deyince kıza da alıştırıyorum kendimi doktor kız derse şaşırmiim diye 😄bi de oğlumda olmayan şeyler yaşadım göğüs ağrısı büyümesi bulantı vs olmadı oğlumda. O yüzden kime söylesem kesin kız diyor. Ama bu da değişken bişey biliyorum. Allah hayırlı evlat versin 🤲cinsiyet hiç önemli değil. İnsan merak ediyor sadece
Aynen öyle. Cinsiyeti ogrenince insan hemen adapte oluyor. Saglikli sihatli olsunlar da..🙏 buraya da yaz hemen merak ediyorum ben de😄

Aynen canım merakımıza yeniliyoruz bide zaman geçiyor böyle böyle, bi bakmışsın bebekler sıra sıra doğuyor :KK68:

Canım bana da sen veya tahminde bulunabilecek var mı

Eklentiler

• IMG_20210225_154036.jpg
    IMG_20210225_154036.jpg
    80,3 KB · Görüntüleme: 48
İnsallah azalir ya daha 2 haftam var benim, kiminin daha uzun sürse de ben gözümü 12. Haftaya diktim 🙁
Bende salı 12+0 olacağım pek ümidim kalmadı bende kazınmada oluyor ikisi bir arada asit durumuda yüksek bulantı geçse o geçmez gibime geliyor inş geçer yapacağım herşeyi erteledim arkadaşım bende iki ay önde onun 17. Haftada geçmişti inş bizim ki o kadar uzamaz

Benim nerdeyse kıkırdaksız kemikli bir burnum var eşimin de bir o kadar esnek yumuşak yapısı. Burun kemiğinin görünmüyor olması korkuttu umarım cihazdan dolayıdır. Ölçümüne göre de 11+5 çıktı normalde görünmesi lazım diye biliyorum bu haftada
Burun kemiği küçük olsada yapısından down olduğu belli oluyor internetten video görmüştüm yatsı şekli çok belirgindi yeterli inceleme olmamış olabilir. Doktorunu değişmen en iyisi benim doktorda ilk randevu benim oluyor ama mutlaka bir dikiş alma vb işler oluyor bende açıkcası sıramı veriyorum gebeliği sorunlu hasta mutlaka oluyor. İyi bir doktor olduğu için gidiyorum Bursada onun bilgisinde en uygunu o ama sen öyle düşünmüyorsan alternatifi varsa değiş derim

Kızlar ikili test sonucum çıkmış, ne diyorsunuz iyi gibi geldi bana ama tam da anlayamadım Eki Görüntüle 2790141
Kombinede 6950 kişide bir ihtimal yaşta çok iyi 576 kişide bir ihtimal diyor bunlar çok düşük ihtimaller burun kemiğide varmış hayırlı olsun sonuçların çok güzel bence

Dün 11+6 da gittim. Doktor haftaya gel daha çok küçük ölçüm için, kemik oluşmaya başlamış dedi sadece. Ultrason cihazı da iyi olmasaydı muhtemelen oluşumu da görmeyecekti öyle düşünüyorum. Kıkırdaktan ziyade kıkırdağın üstündeki kaşa doğru olan kemik kontrol ediliyor. İyi düşünelim bu hafta her şey için çok erken 🙏
Teşekkür ederim içimi rahatlattınız

Burun kemiği küçük olsada yapısından down olduğu belli oluyor internetten video görmüştüm yatsı şekli çok belirgindi yeterli inceleme olmamış olabilir. Doktorunu değişmen en iyisi benim doktorda ilk randevu benim oluyor ama mutlaka bir dikiş alma vb işler oluyor bende açıkcası sıramı veriyorum gebeliği sorunlu hasta mutlaka oluyor. İyi bir doktor olduğu için gidiyorum Bursada onun bilgisinde en uygunu o ama sen öyle düşünmüyorsan alternatifi varsa değiş derim
Çok detaylı bakmadı 40 sn bile sürmedi haklısınız

Benim ikili test sonucum kızlar doktor aramadı henüz anlayanlar yorumlayabilir mi?

Eklentiler

• 565FB9E2-70D9-4FB5-A6F1-A36A10EC7BA0.jpeg
    565FB9E2-70D9-4FB5-A6F1-A36A10EC7BA0.jpeg
    81,2 KB · Görüntüleme: 87
X