2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Dün prilam icmeyim dedim nasıl olsa akşam üzeri icsem de bulaniyorum icmesem de dedim ve içmedim, aksam aynıydı acikmadan tost vs yediğim icin cok zorlanmadim ama gecenin 3 ünde bulantiyla uyandım Allah'ım ne kadar zor bi geceydi 😢 ne zaman bitiyo kızlar yaa ne zaman

ManyakPrenses ManyakPrenses senin tahminler iyi :) bnmkine ne yorum yapmıştın hatırlamadım yine attim :)

Eklentiler

• Screenshot_20210225-124505_WhatsApp.jpg
    Screenshot_20210225-124505_WhatsApp.jpg
    35,3 KB · Görüntüleme: 39
Ben de geçen gun hastaneye yuruyerek gidip geldim. Donuste biraz yokuş oluyor. Ertesi gun bacaklarim et kesigi gibi ağrımaya basladi. Bence yoruluyorsundur ve o yuzden et kesigi gibi agrilarin oluyordur.😪 Rahat ayakkabi giymek cok onemli. Eger ağrıların gecmezse muscoflex merhem kullanabiliyoruz gebelikte. Bir de sicak su ile ovmak da ise yariyor. Gecmis olsun🌺
Evet belki dediğin gibide olabilir, genelde ayakta oluyorum. Aslında ayakkabım rahat yürürken ayağım da bile hissetmiyorum ama şöyle bir durum var ki ben düz tabanım 🤦 belki bu da etkileyen bir durumdur. Muscoflex kullanabildiğimizi bilmiyordum iyi oldu söylediğin canım biraz deneyeyim söylediklerini umarım işe yarar

Canım bana erkek gibi geldi ama plesantasından tam emin olmadım başka ultrason fotosu var mıı:KK51:
Ne yazıkki canım bi kez gittim sadece bide ilk boş kese bebek oluşmadan once olan vardi . Burda 6+2 di . Daha sonra gittim de Vermedi kağıdı.bana soldan yumurtlamışsın dedi sadece. Ay ben kiz diye düşünmüştüm 😁

Dün prilam icmeyim dedim nasıl olsa akşam üzeri icsem de bulaniyorum icmesem de dedim ve içmedim, aksam aynıydı acikmadan tost vs yediğim icin cok zorlanmadim ama gecenin 3 ünde bulantiyla uyandım Allah'ım ne kadar zor bi geceydi 😢 ne zaman bitiyo kızlar yaa ne zaman
yarın 3. ayım dolacak hayırlısıyla. bakalım bıçak gibi kesilecek mi gelecekten haber vereceğim. :KK45:
hayıflanınca biraz vicdan azabı çekiyorum ama çok yordu mide sıkıntıları. hayırlısıyla eskisi gibi yiyip içebilelim az kaldı umarım geçecek :anne:

Ne yazıkki canım bi kez gittim sadece bide ilk boş kese bebek oluşmadan once olan vardi . Burda 6+2 di . Daha sonra gittim de Vermedi kağıdı.bana soldan yumurtlamışsın dedi sadece. Ay ben kiz diye düşünmüştüm 😁
Canım şöyle söyliyim arada kaldım yani plesantası sanki ortada gibi geldi bana bebekte sağ tarafta duruyo kızda olabilir hiç bu kadar ikilemde kalmamıştım ya tüh🙄

Aynısını dün yaşadım bende. Sabah kahvaltı hazırlarken aklıma geldi önceki akşam ilaç içmediğim Allah Allah bulantım yok içmiim bari dedim. Akşam 9dan sonrası felaketti 1 tane içtim yatmadan. Deniyorum bakalım 1 tane yetecek mi😬

Canım şöyle söyliyim arada kaldım yani plesantası sanki ortada gibi geldi bana bebekte sağ tarafta duruyo kızda olabilir hiç bu kadar ikilemde kalmamıştım ya tüh🙄
Yaa canım sen bana plasentası parlak olan yer dedin ama ben forumda birine mesaj attım sağ üst dedi parlak da değil. Galiba biz plasentayı bilmiyoruz en iyisi bebeğe göre yorumlamak 😄zaten 6-7 haftalarda yanyana oluyor bebekle plasenta. Sonra uzaklaşıyor

Yaa hayırlı olsun:) bende hemen hemen aynı haftada gittim ama doktorum bu haftalarda tüm bebeklerin genelde erkeğe benzediğini söylemişti, sonra da kordon vardı bacak arasında bi türlü göremedik:) Kız hayallerim biraz suya düştü:)
Umut devam ediyor, çok yakın arkadaşıma aynı hafta erkek diyen doktor iki hafta sonra kız demisti😊

Kızlar incia alıp başlamış biri olarak şöyle söyleyeyim evet nemi çok güzel gerçekten ertesi gün yumuşak oluyor karnım ama asla jel değil yoğun bir krem zor dağılıyor karında. Bir de hindistan cevizi yağı da aldım dönüşümlü sürüyorum

yarın 3. ayım dolacak hayırlısıyla. bakalım bıçak gibi kesilecek mi gelecekten haber vereceğim. :KK45:
hayıflanınca biraz vicdan azabı çekiyorum ama çok yordu mide sıkıntıları. hayırlısıyla eskisi gibi yiyip içebilelim az kaldı umarım geçecek :anne:
Ben de aynen diyorum buna şükür sürekli kusanlar var veya yıllarca bu günleri yaşamanın hayalinu kuranlar var diye ama gerçekten fiziken ve ruhen yıpratıcı biseymis 😢

X