2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Hatunlar selam.
Hayırlısıysa ben de eylül annesi olacağım.
Bugün sata göre 6+1. Vajinal ultrasonda yolk sac görüldü ama bebek yoktu. Haftaya görmemiz gerek dedi dr. Böyle geç göreniniz oldu mu acaba?

Bugün prilam içtim. Etki etti ama öyle hepsini de kesmedi. Yine var bulantı. Ama bundan sonra gece içicem. Uyku da yapmadı bu arada. İçeli 3 4 saat oldu.

Kizlar dusukten ne kadar sonra bebek yaptiniz. Ve kac gun sonra iliski oldu. Dr bana lohusa gibisin oyle dusun dedi yani 40 gunmu bekleyecegiz🤦🏽‍♀️
Canim kanamam bi on güne yakın sürmüştü. İlişkiyi kisitlamadi doktorum ama kurtaj uzerine 3 kez adet olmamin iyi olacagini söylemişti. Ben iki kere adet gordukten sonra ogluma hamile kalmistim. 8martta dusuk oldu sonra sat.ım 27 nisandi. Mayista öğrenmiştim.

Kizlar dusukten ne kadar sonra bebek yaptiniz. Ve kac gun sonra iliski oldu. Dr bana lohusa gibisin oyle dusun dedi yani 40 gunmu bekleyecegiz🤦🏽‍♀️
Evet tam 40ncı gün oldum. Kürtaj olduysan beklemen gerekiyor yoksa dış gebelik riski oluyor. Kendin düşürdüysen hemen başlayabilirsin çalışmalara. Ben Eylül'de düşük yaptım Aralık'ta hamile kaldım.

Dimi kese fasulye gibi sanki ama herkes kız diyo hayırlısı olsun bakalım teşekkür ederim 😍
Kesenin şeklinin hiç bi doğruluk payı yok. Ultrasonu azıcık oynatsa yuvarlak oluyor azıcık oynatsa yön değişiyor fasülye gibi oluyor. Yani ultrasonun açısıyla alakalı o. Bana ramzi daha gerçekçi geliyor. En azından doktor çalışmasıyla bulunmuş doğruluk payı yüksek

Hatunlar selam.
Hayırlısıysa ben de eylül annesi olacağım.
Bugün sata göre 6+1. Vajinal ultrasonda yolk sac görüldü ama bebek yoktu. Haftaya görmemiz gerek dedi dr. Böyle geç göreniniz oldu mu acaba?
Ben 6+2 de vajinal görmüştüm oğlumda. Sizin de yolk sac görülmüş belli ki boş gebelik değil. Haftaya gümbür gümbür duyarsınız kalp atışını

Kesenin şeklinin hiç bi doğruluk payı yok. Ultrasonu azıcık oynatsa yuvarlak oluyor azıcık oynatsa yön değişiyor fasülye gibi oluyor. Yani ultrasonun açısıyla alakalı o. Bana ramzi daha gerçekçi geliyor. En azından doktor çalışmasıyla bulunmuş doğruluk payı yüksek
bnm 3 ultrason resmimde ayni cikti kese sekilleri 🤣

X