2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Arkadaşlar bu lekelenme ler ne zamana kadar sürecek Allah aşkına. Progestan kullanmama rağmen geçmiyor azaltıyor sonra yine aynı. Böyle olan var mı. 2 gün hiç kalkamadım yerimden. Hep aklımda düşük mü olacak korkusuyla yaşıyorum. Çok mutsuzum gerçekten. Bir şey olmuş mudur acaba. Yarın kontrole gideceğim
Ben de daha dün başladim progestana. Merakla bekliyorum nezaman gececek diye..

kızlar ya benim kırık bir dişim var çok ağrıyor. gece ağrıdan uyuyamadım parol içtim. haftaya doktoruma sorucam ne öneriyor diye. normalde ilk 3 ay diş tedavisi önerilmiyormuş. böyle çekmek de çok zor napıcam ben :KK43:

Kızlar bulantım yok diye erkenden sevinmişim galiba. Bugün 9+1im. Dün gece ateşim var gibiydi ama üşüyordum aynı zamanda birazda mide bulantım vardı. Mide bulantısı çok rahatsız etmiyordu. Bu sabah yine aynı şekil uyandım ama mide bulantısı çok fena. Sabah su içmiştim. Az önce ayıptır söylemesi içtiğim o suyu çıkardım. Sizce bu üşümelerde mide bulantısı normal mı? Yoksa ben üşütmüş olabilir miyim? Ayrıca 9. Haftada mide bulantısı başlar mı?
Başlayabilir. 12 haftaya kadar bhcg yükselişte oluyor. O zamana kadar başlayabilir. Bana da 6da başlar başlayacaksa dediler hep 8de başladı 🤷🏻‍♀️

Kızlar aranızda robot süpürge kullanan var mı? Ben almayı düşünüyorum ama kullanan kişilerin de yorumlarına ihtiyacım var. Şu an tek yaşadığım için temizlik sorun oluyor, düşük tehlikem var zaten iyice endişeliyim. Evde de bir kedim var onun tüyü vs çok sık temizlik yaparım genelde ama şimdi belim ağrıyor çabuk yoruluyorum. Zaten çalışıyorum akşam da yemek, çamaşır vs bir de temizlik yapsam iyice yorulacağım. O yüzden şu an çok kurtarıcı olur diye düşündüm. Bebek doğduktan sonra zaten çok iş görür diye düşünüyorum. Yerde toz kıl bırakmıyormus. Kullanan varsa önerilere açığım, marka model vs.
Ben roborock s5 max kullanıyorum nerdeyse her gün açıyorum çok memnunum sayesinde ev çok geç tozlanıyor

Kizlar cinsiyet tahmini alabilir miyim😊 (iki oglum oldugu bilgisini cebinize koyup bakar misiniz🤪) saka tabii.. şu ramzi teorisine baktim dun gece bayaa. Bir de sizden duyayim☺️

Eklentiler

• IMG_20210203_010043.jpg
    IMG_20210203_010043.jpg
    88,4 KB · Görüntüleme: 70
Kızlar bulantım yok diye erkenden sevinmişim galiba. Bugün 9+1im. Dün gece ateşim var gibiydi ama üşüyordum aynı zamanda birazda mide bulantım vardı. Mide bulantısı çok rahatsız etmiyordu. Bu sabah yine aynı şekil uyandım ama mide bulantısı çok fena. Sabah su içmiştim. Az önce ayıptır söylemesi içtiğim o suyu çıkardım. Sizce bu üşümelerde mide bulantısı normal mı? Yoksa ben üşütmüş olabilir miyim? Ayrıca 9. Haftada mide bulantısı başlar mı?
Benim de birkaç gün tiksinti, öğürtü olmuştu başlarda, geçti sonra. İştahımda azalma falan olmadi cok Şükür 😁 iki gündür kahvaltıdan bir iki saat sonra başım dönüyor, gözüm kararıyor. Yedigimi çıkaracak gibi oluyorum, midem kaynıyor ama hiç çıkarmadim. Mideden cok derdim başımın dönmesi. Kan mi versem seker için vs, yoksa normal midir bilemedim.

Karından da vajinal de duyamadık kalp atışını😔7+1 kese 24 mm olmuş,ama kalp atışı yok.Haftaya perşembeye randevu verdi,sanırım önce bakacak kalp atışı yoksa kürtaj yapacak😔😭
Benim bir arkadaşım da başka doktor da duydu isterseniz başka bir doktora daha görünün

Kızlar aranızda robot süpürge kullanan var mı? Ben almayı düşünüyorum ama kullanan kişilerin de yorumlarına ihtiyacım var. Şu an tek yaşadığım için temizlik sorun oluyor, düşük tehlikem var zaten iyice endişeliyim. Evde de bir kedim var onun tüyü vs çok sık temizlik yaparım genelde ama şimdi belim ağrıyor çabuk yoruluyorum. Zaten çalışıyorum akşam da yemek, çamaşır vs bir de temizlik yapsam iyice yorulacağım. O yüzden şu an çok kurtarıcı olur diye düşündüm. Bebek doğduktan sonra zaten çok iş görür diye düşünüyorum. Yerde toz kıl bırakmıyormus. Kullanan varsa önerilere açığım, marka model vs.
Merhaba xiomi mop pro kullanıyorum çok memnunum. Tavsiye edebilirim

Merhaba xiomi mop pro kullanıyorum çok memnunum. Tavsiye edebilirim
Ben roborock s5 max kullanıyorum nerdeyse her gün açıyorum çok memnunum sayesinde ev çok geç tozlanıyor
Kızlar biraz cahilce bir soru olabilir ama bu makinalar halıya çıkıp inebiliyor mu? Oyuncak arabaların bazıları çıkamıyor ya? Mesela kalın yünlü bir halıya çıkarlar mı🙈

Karından da vajinal de duyamadık kalp atışını😔7+1 kese 24 mm olmuş,ama kalp atışı yok.Haftaya perşembeye randevu verdi,sanırım önce bakacak kalp atışı yoksa kürtaj yapacak😔😭
Çok geçmiş olsun. İnşallah haftaya duyarsın. Kesede baya büyümüş yaa😔

Kızlar merhaba ben şuan 5+3 hamileyim daha önce bir düşük yaptım sonra 8 ay da hamile kaldım. Pazartesi doktorum vajinal baktı 13.7mm kese içinde yolk salk gördü yeri iyi dedi. Bugün devlete tahlil için gittim doktor ultrasonla bakalım önce dedi baktı ve bu düşcek dedi karnımdan 12mm ölçtü yarın kendi doktoruma gidicem ama çok korkuyorum 😭 neden kese daha küçük göründü sizce

kızlar ya benim kırık bir dişim var çok ağrıyor. gece ağrıdan uyuyamadım parol içtim. haftaya doktoruma sorucam ne öneriyor diye. normalde ilk 3 ay diş tedavisi önerilmiyormuş. böyle çekmek de çok zor napıcam ben :KK43:
Geçmiş olsun . Bn gebelik planından önce dis bakımına girdim. Son narkozlari almaya yakın doktora korunmasam nolur diye sordum . Bn önermiyorum dedi. Düşününki ihtimali bile olsa önermedi. Sanirim riskli bi durum. Keşke önceden çektirseydiniz. Ağrısını çoktur Allah sabır versin

Kızlar merhaba ben şuan 5+3 hamileyim daha önce bir düşük yaptım sonra 8 ay da hamile kaldım. Pazartesi doktorum vajinal baktı 13.7mm kese içinde yolk salk gördü yeri iyi dedi. Bugün devlete tahlil için gittim doktor ultrasonla bakalım önce dedi baktı ve bu düşcek dedi karnımdan 12mm ölçtü yarın kendi doktoruma gidicem ama çok korkuyorum 😭 neden kese daha küçük göründü sizce
Ben kendimden şöyle örnek vereyim bana bir doktor rahmin kalınlaşmamış sen hamile değilsin kan ölçümünde hata olmuştur dedi biz yapalım dedi 588 çıktı orda da. Kimyasal o zaman iki güne düşürürsün dedi ertesi gün bir doktora daha gittim her şey yolunda kalınlaşma da var dedi şimdi 8 haftalık oldu Allah'ın izniyle her şey yolunda. Şöyle de bir şey var devlet hastanelerinde cihazlar biraz daha eski illa ki fark olur hemen bu düşecek demek biraz yanlış olmuş bir de biri vajinal muayene biri karından muayene onda da fark olur. Kesinlikle hiç stres yapmayın stres de tehlikeli bir şey yarın inşallah kendi doktorunuzdan güzel haberler alacaksınız 🤲

X