2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Merhaba , benim göğüs uclarim çıkık ama benim sorunum dayanamayacak kadar çok acimasi, göğüs ucu aldım silikon, kullanırsam da sütü tam çekmediğini duydum, mastite sebep olduğunu vb ama zaten benim sütüm kızımda da azdı, sizce kullanmalıyım, acıdan emziremiyorum, kızım da ilk günlerden kullandım yaklaşık 1 sene
Benim de var göğüs ucum ama benim ikizlerim erken doğdular emme refleksleri zayıf olduğu için silikon uçları kullanıyorum ben. Onla çok rahat çekiyorlar. Genelde boşaltıyorlar memeleri ama arada sağıyorum da ben. Çok şükür bir sıkıntı yaşamadım şimdilik. Acı için kremler var ya da tahinin yağını zeytinyağ sürenler var, onları deneyin isterseniz.

ANladm kuzum sadece benden istediler anestezi kan işlerinde bizde hallettk sağlıkla pazartesiyi bekliyorz aramaz 1 gün bana şaka gibi geliyo sağlıklamlavuşalm inşAllah saat 8 de yatiş 10 da alınacak dediler senin saat kaçta 😊
Hadi inşallah umduğundan güzel geçsin her şey. Ben 7de hastanede olacağım 8,5ta da alınacak. Ay ne günlere geldikkk 🤗🧿

Herkese iyi geceler canlar doğum yapanların gözü aydın olsun Allah analı babalı büyütsün isallah 24 eylül bizimde günümüz sayılı günler kaldı 39+3 olucaz haftaya bu saatler kucağımda olur inşallah var mı 24 ünde doğuracak doğum çantasında şu çok gerekli şu acayip gereksiz dedikleriniz var mı

Hadi inşallah umduğundan güzel geçsin her şey. Ben 7de hastanede olacağım 8,5ta da alınacak. Ay ne günlere geldikkk 🤗🧿
Ayyy hadi hayırlısı şimdi bunu okuyunca birden benim kalbim çarptı ben sanki panik olucam gibi yaaa 😅 hadi böyle önemli bir sınava girersinya çok hazırlanıp üniversite sınavına veya KPSS ye onun gibi oldum yüreğim falan çarptı 😢

Herkese iyi geceler canlar doğum yapanların gözü aydın olsun Allah analı babalı büyütsün isallah 24 eylül bizimde günümüz sayılı günler kaldı 39+3 olucaz haftaya bu saatler kucağımda olur inşallah var mı 24 ünde doğuracak doğum çantasında şu çok gerekli şu acayip gereksiz dedikleriniz var mı
Hayırlısıyla inşallah 🙏🏻 bende 25 inde olucam kısmetse 😊 su ısıtıcı kahve çay bebek için tek kullanımlık alt açmalardan diğerlerini zaten koymuşsunuzdur diye yazmadım belki bunlar unutulur diye yazım dedim

X