2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Canım valla ben vermek için uğraştım kaç tane de emzik aldım ama yok 2 çekip atıyor gece uykuları daha iyi olur diyorlar gaz için emmek istiyor ya memeyi alsa biraz olsun rahatlar ama bizde yok malesef
Annelik hep bir yürek çarpıntısıymış şimdi annem yanımızda gazlarını hep çıkarıyor ileride o gidince napcam bilmiyorum kıyamıyorum da kuzuşlara

Kesinlikle UkaderU Cok hakli annem bi kundak yapiyo baya uyuyo bebek

Kızlar bana da bi pişik kremi önerin olmaz mi alti mahvoldu yavrucugumun
Lansinoh ve sudocrem kullandim ama faydasını goremedim
Yani klasik ya da basit gelir mi bilmiyorum ama ben hametan aldım. Bir yerim yanınca sürerim anında geçirir pişik içinde kullanan çok var o yüzden denemek istedim. Bir de yeğenime thiocilline kullanmıştık ama antibiyotikli bir krem bizimki baya patlamıştı kanıyordu falan o yüzden doktor kontrolünde kullanılaması daha iyi olabilir. Gerci senin eşin doktordu değil mi o daha iyi bilir benimki laf yani

Emzirmeden önce mesela göğüsler dolgun oluyor ya sonra 5 dk sınra falan yumuş yumuş oluyor 15 dk ya tamamlamaya çalışıyoruz ama yani o zaman süt gelmeye devam ediyor mu.
Bende senin gibi saniyordum ama sıkıyorum süt geliyo oyuzden yumuşadı diye birakmiyorum emzirmeye devamediyorum

Valla terzi kendi söküğünü dikemezmiş kuzucum
Evde vardi hametan hic aklima gelmedi bi de onu deneyim bakayim sagolasin

Cok geçmiş olsun canım, umarım kısa sürede geçer minik kızımızın poposuben bubchen kullanıyorum şimdilik memnunum ama o pişik önleyici size tedavi edici bı krem gerekiyor hamatemi deneyebilirsin. Bu arada bez olarak da pampers pure kullanıyorum o da iyi geldi.

Eklentiler

• IMG_20210917_211013.jpg
    107,4 KB · Görüntüleme: 43
Ne demek cnm benim rica ederim sormak istediğin zaman sor çekinme ben sorarım kardeşime bi dene bakalım inşllah iyi gelir. Uykuya kalıyorsa belki de beslenmesi yarıda kalıyodur .

Annelik hep bir yürek çarpıntısıymış şimdi annem yanımızda gazlarını hep çıkarıyor ileride o gidince napcam bilmiyorum kıyamıyorum da kuzuşlara
Aynen canım gerçekten zormuş tek başımıza çok zor gelirmişiz üstesinden Allah yardımcısı olsun herkesin tez zamanda sıkıntılı günler geçsin de sevelim bebişleri tadını çıkaralım

Bepanthol Pişik kremini almayı düşünüyorum ben ablamda kullanıyor şuan çok memnun sudocrem ve diğer pişik kremlerine oranla bu daha iyi dedi bende ondan alacam istersen bi dene

Canım pişik mi ondan emin ol bende pişik diye biliyordum üstünde kırmızı isilik gibi bişeyler vardı mantara dönmüş meğersem mantar kremi kullanıyorum şimdi çok fena pişik bikaç güne geçer diyorlar ama pişik için en iyisi bepanthol gerçekten. çok geçmiş olsun size de

Yok isilik gibi seyler yok yavrucum baya kipkirmizi pişik eger gecmezse ben de goturucem sagolaisn

Bezden de suphelendik onu da bi degistiricez bakalim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…