2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Arkadaşlar saat 6.30 gibi hastaneye yatıcam sezeryan için, hepinizden dua ve hellallik istiyorum. Allah a emanet olun. Rabbim nasip ederse doğum sonrası sizlere geri dönüş yaparım. Saat kaçta olur bilemiyorum devlet hastanesi oldugu icin 😍😍😍
İyi haberlerini bekliyoruz sağlıkla gelsin bebiş🥰

Benim 3400 bebek doğdu. Ben 3300 eksikle eve geldim :) Hatta kv karnın kalmış diye yüzüme söyledi sağ olsun. 9 ayda büyüyen karın sezeryanla 1 günde nasıl gidecekse... 83 ile doğuma girdim. Şimdi 72 kiloyum. 63 ile hamile kalmıştım.
Ay benimle de çok dalga geçtiler içerde bir bebek daha vardı onu unuttular herhalde diyerek çok şişti karnım şimdi sadece göbek deliğimin orda alt karın bölgem kaldı inşallah ora da gider ben hamilelikten önce hiç 50 kiloyu geçmemiştim 59 ile kendimi çok tombiş hissediyorum
Karnı tokken emzirmeyi denedin mi hiç? Belki çeke çeke az da olsa olan sütü arttırır.
Denedim canım bir kez o şekilde emdi baya 45 dakka falan emdi sonra yine almadı memeyi tamda sevinmiştim iyi emer artık demiştim ama malesef

10 gündür bende de ara ara kasılma sancı var. Hatta bazen o kadar şiddetli oluyor ki diyorum ki benimkine hazırlan geliyor herhalde ama tık yok 😁 çok fazla yokluyor benim ki. Ben terazi istiyorum ya o yüzden bi ayın 23 üne kadar dayansında istiyorum 😁😁
Allah ım ya bu kadar olur aynısıbı düşünüyorum. 😂 tabi Allah ın işine karışılmaz ama şu Başaktan çıkalım bende çok istiyorum. Sanırım benim farkım benim sık sık ve düzenli kasılmalarımın oluşu

Sıcak duşla süt bezlerine masajıda dene memnun kalan çok kişi var. Kol altından göğüslere doğru.
Evet kuzum denedim onu ilk hafta işe yaramıştı göğüslerim doldu taş gibi ağrıdan duramadım emmediği için sağıp veriyordum o zaman 20-25 CC çıkıyordu sonra giderek azaldı şuan hiç yok süt

Bende aynı ben zaten vermiyordum 65 bucuk ile gittim 60 bucuk kiloyum eve geldiğimde dört kilo gitmişti nırmal dogum bebek uçbucuk plesenta yarım kilomuydu diye duşundum yanlız bende çatlak olmuyordu çatlsğım yok göbek iniyor benimki yeni oldugu için korse alamadım eşimin saran ayletş vardı onu kullandım organlarım acıyordu karnım sarktığı için ama alttan desteklş korse lazımmış bende vardı eski korsem dendmedim kuçuktur alttan desttkli rahim sarkmasını önluyormuş birde çok sıcak alsamda takamıyacagım o atleti bile çıkardım zaten ter içinde kalıyorum benim göbek kslır gibi kilo vermeyide ertelerim. Muhtemelen sut durumundan dolayı ama çocugu dışarı yuruyuşe çıkarmak istiyorum kaç gunlukten çıkardılar acep ben geçen erken çıkarmıştım şimdi emzirme rutinleri zamanmı alıyor bahceye bile çıkarmadım altı gunluk daha
Hastane kontrolleri dışında çıkarmadık biz hava soğudu şuan Ankara'da zaten

Aynı durumdayız canım okurken kendimi gördüm 🙈 akşamları koalaya dönüyor resmen memeye yapışık geziyor ve orada uyumak istiyor döngünün içinde çırpınıp duruyoruz 40 ından sonra geçmesi
Hiç suçlu hissetme canım olacağı varsa oluyor inan ki yarın doktorla konuşursun takviye yapayım mı nasıl bi yol izleyim diye o daha yardımcı olacaktır sana Allahın izniyle yarın güzel haberini alacağız annesi sen üzülme 🌸
Çok şükür çıktı ama cok iyi beslemek gerekiyor benim göğsüm ucu yok tutamıyor cok zorlanıyor ememiyor napıcam bilmiyorum

Çok şükür çıktı ama cok iyi beslemek gerekiyor benim göğsüm ucu yok tutamıyor cok zorlanıyor ememiyor napıcam bilmiyorum
Oh çok şükür gözünüz aydın annesi 🙏♥️Canım göğüs ucu çıkarıcı tavsiye ederim bende tek meme emiyordu diğerinin ucu küçük olduğu için tutmak istemiyordu benim çok işime yaradı öyle tuttu memeyi belki sende de yarar 🙏

Dua edip tebrik eden tüm arkadaşlara çoook teşekkür ederim tek tek cevaplamayı isterdim fakat bebişle ilgilenmekten anca o uyurken girebiliyorum ara sıra😅 Hayatımız bom boşmuş eşimle onu anladık bebişli evde😀Rutine alışınca her şey daha kolay olacak inanıyorum☺️
Kızlar ayrıca burda birbirimize her zaman destek olduk, dert paylaştık sorular sorduk.. Her şey çok güzeldi🥰Bence Eylül anneleri bir başka🤩❤️ Gereksiz06 Gereksiz06 ve Atomiks Atomiks arkadaşlarımıda çok tebrik ediyorum ve başka doğum yapan arkadaş varsa aynı şekilde. Gereksiz06 Gereksiz06 canım inşallah hemen toparlarsın, dediğin gibi her türlü doğum zor. Çok şükür kavuştuk yavrulara önemli olan bu💐😇

Bende aynı ben zaten vermiyordum 65 bucuk ile gittim 60 bucuk kiloyum eve geldiğimde dört kilo gitmişti nırmal dogum bebek uçbucuk plesenta yarım kilomuydu diye duşundum yanlız bende çatlak olmuyordu çatlsğım yok göbek iniyor benimki yeni oldugu için korse alamadım eşimin saran ayletş vardı onu kullandım organlarım acıyordu karnım sarktığı için ama alttan desteklş korse lazımmış bende vardı eski korsem dendmedim kuçuktur alttan desttkli rahim sarkmasını önluyormuş birde çok sıcak alsamda takamıyacagım o atleti bile çıkardım zaten ter içinde kalıyorum benim göbek kslır gibi kilo vermeyide ertelerim. Muhtemelen sut durumundan dolayı ama çocugu dışarı yuruyuşe çıkarmak istiyorum kaç gunlukten çıkardılar acep ben geçen erken çıkarmıştım şimdi emzirme rutinleri zamanmı alıyor bahceye bile çıkarmadım altı gunluk daha
Biz hastane kontrolü dışında ilk 10 günlükken çıkardık. 1 kere dondurma yemeye gittik 😊 onun dışında her gün ablayı almaya okula gidip geliyoruz. Mesafe çok değil ama açık hava bana da iyi geliyor. Rüzgar çok olmadığı ve kalabalığa girmediği sürece cikarabilirsin. Topuk kanı için sağlık ocağına gitmiştik. Eşim ise yetisecekti, hemşire eşime anne de eve yürüyerek gitsin oksijen iyidir dedi. Bebek arabası ile döndük biz kızımla 🥰

Arkadaşlar saat 6.30 gibi hastaneye yatıcam sezeryan için, hepinizden dua ve hellallik istiyorum. Allah a emanet olun. Rabbim nasip ederse doğum sonrası sizlere geri dönüş yaparım. Saat kaçta olur bilemiyorum devlet hastanesi oldugu icin 😍😍😍
🥰 Allah yardımcın olsun sağlıkla kavuşursun yavruna inşallah güzel haberlerle geri dönersin 🤲

Allah ım ya bu kadar olur aynısıbı düşünüyorum. 😂 tabi Allah ın işine karışılmaz ama şu Başaktan çıkalım bende çok istiyorum. Sanırım benim farkım benim sık sık ve düzenli kasılmalarımın oluşu
Çok ayakta durunca benimde kasılmalar oluyor ama oturunca çok olmuyor o yüzden yalancı kasılma çok şey yapmıyorum. Bu kadr bekledi bi 5 gün daha bekler inşallah bizimki 😂

Dua edip tebrik eden tüm arkadaşlara çoook teşekkür ederim tek tek cevaplamayı isterdim fakat bebişle ilgilenmekten anca o uyurken girebiliyorum ara sıra😅 Hayatımız bom boşmuş eşimle onu anladık bebişli evde😀Rutine alışınca her şey daha kolay olacak inanıyorum☺️
Kızlar ayrıca burda birbirimize her zaman destek olduk, dert paylaştık sorular sorduk.. Her şey çok güzeldi🥰Bence Eylül anneleri bir başka🤩❤️ Gereksiz06 Gereksiz06 ve Atomiks Atomiks arkadaşlarımıda çok tebrik ediyorum ve başka doğum yapan arkadaş varsa aynı şekilde. Gereksiz06 Gereksiz06 canım inşallah hemen toparlarsın, dediğin gibi her türlü doğum zor. Çok şükür kavuştuk yavrulara önemli olan bu💐😇
Maaşallah ilgilenin bebişlerinizle nasılsa sohbet edecek daha çok şeyler paylaşacak günlerimizde kapıda… ❤️❤️

Benim 3400 bebek doğdu. Ben 3300 eksikle eve geldim :) Hatta kv karnın kalmış diye yüzüme söyledi sağ olsun. 9 ayda büyüyen karın sezeryanla 1 günde nasıl gidecekse... 83 ile doğuma girdim. Şimdi 72 kiloyum. 63 ile hamile kalmıştım.
Şu yeni doğum yapanların kilosu hakkında konuşan herkesin kuş kadar bile beyinleri yok. Halbuki bebek emziricez yeni döneme geçiş derken morele ihtiyaç var. Asli06m Asli06m

Canım bu aldığım korse Penti den aldım benim basen ve popo geniş bu yüzden yukarı çıkmadı bile bacağımda kaldı L beden yoktu diğer mağazalarda da istediğim gibi bulamadım
Anladım canım benimki şu owliler varya cırt cırtlı ondan ama bundan var evde dikişe denk gelir diye giymiyorum bunu da. Giymek gerekiyor aslında benim ilkinde baya göbeğim kalmıştı. Şimdi bu da eklenince daha da büyür gibi

X