2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Dakika tutmaya devam et canim 😊 K Kbo4 beklerken senin bebis mi gelecek ne 😁
Ay bilemedim bir an böyle 5-6 tane sık sık oldu sonra yatıp dinlenirken iyi gibi.. ben de anlamadım daha bu kadarla dogurulmaz diye düşünüyorum ama ne bilim ilk olunca tecrübe sıfir beklemedeyim 😅

Heyecanli bekleyislere gectik gercekten 😅 benim ebe valizi almis geliyor senin kiz dedi ben de beklemedeyim 😂 senle ben bence ayni gun dogurucaz icime öyle geliyor her seyi ayni yasiyoruz cunki 🤭
Hahaha neden olmasın valla olabilir 😅 benim de salı günü kontrolüm var bakalım doktorum da geliyor diyecek mi 🤣 ilacı bırakınca gelicek bence son 4 gün kullanım kaldı 😅

Yani bebegi odada tek birakmak olmaz , sen tek yanlarina gecsen de bebek odada tek kalir 😊 ben salonda olacagim kizimla, eşime dedim bizim rahatimizi bozma , hayirli olsun deyip bebegi beni göreni kibarca al balkona gotur senle otursunlar 😁
En güzeli doğru diyosun aslında 😁😁
Bana şu an en rahatı hastane ortamı. Ziyaretçi kabul etmiyor çünkü 🤭 Eşim "annem gelemeyecek mi" deyip durdu 😂 Senin annen de, benim annem de gelemeyecek dedim de anladı 😂 Benim asıl gerginliğim evde başlayacak. Her gelmek isteyende eşimle münakaşa olacak. Allah yardımcımız olsun 🤲
Aminnn🤲🏻🤲🏻 Zor bir süreç bizleri bekliyor 😬😬

Ops nasıl bir sancı istersen dakila tutarak takip et, doğumsa en kolay ve iyi şekilde atlatırsın umarım 🤗
Ya böyle rahmin üst kısmı göbekten yukarısı diyim taş gibi oluyor alta doğru baskı oluyor gibi. Ama acı yok hafif bir ağrı belki. Bolca rahatsızlık hissi. Bekliyorum şimdi belki dinlenince geçecek bir şeydir

Senin yerine heyecan yaptım valla ya 😅 haber ver bize de nasıl çok keskin ağrı mıydı geliyor mu yoksa bebiş 😅
Yok ya hiç ağrı yok ancak kasılma var belirgin bir şekilde. Haber vericem bakalım beklemedeyim şimdi hemen de ortalığı yaygaraya vermeyeyim 😅

Ay bilemedim bir an böyle 5-6 tane sık sık oldu sonra yatıp dinlenirken iyi gibi.. ben de anlamadım daha bu kadarla dogurulmaz diye düşünüyorum ama ne bilim ilk olunca tecrübe sıfir beklemedeyim 😅
Dogum sancisi dinlenmeyle gecmiyor diye biliyorum canim , dakika tutmaya devam et sen. Benim sancilar cok duzensizdi o yuzden beklemistim. Benim tecrubede sifir ama ögrenmeye calisiyorum 😅

Hahaha bende anlamadan doğurcam bence🤣 kaç gündür böyle kasılma geliyor ama nst de sancı çıkmıyor nedir bu doğum sancısı Allah aşkına nasıl bir şey olunca anlicaz 😅 size söz çektiğim sancı nasıl bir şey olucaksa en ince detayına kadar yazicam 🤣 bak mesela artık o kasilmaya regl ağrısı geliyor belki de böyle böyle başlayacak artık öyle düşünüyorum 😅
Ya benim karnım sertleşiyor, kasıklarımda ağrıyor regl ağrısı gibi ama hafif ve nefesimde kesiliyo gibi oluyo ama yalancıdır diye düşünüyorum ama bi belim ağrımıyo yani. Ay valla allak bullak oldum. Salı günü tam 37 olucam bebekte durmuyor hareketli. Ya bu beybi beklemicek fazla bence sabırsız mıdır nedir😂

Ya benim karnım sertleşiyor, kasıklarımda ağrıyor regl ağrısı gibi ama hafif ve nefesimde kesiliyo gibi oluyo ama yalancıdır diye düşünüyorum ama bi belim ağrımıyo yani. Ay valla allak bullak oldum. Salı günü tam 37 olucam bebekte durmuyor hareketli. Ya bu beybi beklemicek fazla bence sabırsız mıdır nedir😂
Oodf oofff sen o kasilmayı bana sor 6 gündür canım çıktı resmen hele bu aksam🤣 bu bizim bebişler çok erkenci çıktı ya hemen gelmek istiyorlar 😅

X