2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Yaaa en eğlenceli zamanlara geldik herkes diken üstünde 😂 okudukca heyecanlı bi kitap okuyomus gibi sayfaları istekli istekli ilerliyorum çok güzel 😂
Al bendende o kadar sabah gözümü açıyorum sayfaya bakıyorum kim doğurmuş kimin sancısı var kimin nişanı suyu gelmiş 😂😂 ay çok eğlenceli 🤩 🤩

Dogum sancisi dinlenmeyle gecmiyor diye biliyorum canim , dakika tutmaya devam et sen. Benim sancilar cok duzensizdi o yuzden beklemistim. Benim tecrubede sifir ama ögrenmeye calisiyorum 😅
Aynen dinlenmekle geçmez benimki azaldı gibi yani doğum değil diye umuyorum 😅

Valla ben doğmasın istiyordum ama artık doğsun bu durum daha strese soktu beni 😅 ınşallah kilo almıştır benim yaramaz ya tek endişem o yoksa yarın tam 36 oluyoruz artık 😎
Canim benim kiz da etli butlu degil ama sagligi yerinde o yuzden önemsemiyorum bakimi zor olacak sadece 😊 senin bebis cok zayif degil diye biliyorum almistir bence

Yok ya hiç ağrı yok ancak kasılma var belirgin bir şekilde. Haber vericem bakalım beklemedeyim şimdi hemen de ortalığı yaygaraya vermeyeyim 😅
Bugun disari ciktim oglumun okul eksiklerini almak icin eve geldim kasilmalar var surekli bide hafif bel kasik agrisi oluyor ama ben umitleniyormuyum hayir cunku yoruldugum icin oluyor inanmiyorum yalanci bu agrilar beni kandiriyor yermiyim yemem 😂😂 sende bekle kanma sakin saglam gelirse sancilar cokta bekleme he 😂😂😂

Merhaba bende 36. Haftadayım bugün doktorum bi makale yayınlamış gebeler için riskin %22 arttığına dair. Aşırı kararsızım ne yapsam bilmiyorum. Çok eşimde bende evden çıkmıyoruz herşeyi online hallediyoruz. Korkum aşı sonrası yan etki ateş belki daha kötü bir semptom aşlah korusun. Sizde aşı sonrası bi yan etki oldu mu? Birde doktorunuz doğumdan hemen sonra 2. Dozu olmada bi sakınca gördü mü? Doğum sonrası hemen olayım diyorum bi yandan.
o zamanda millet gelip gidecek benim antikorum oluşana kadar çok muhatap olacağım birileriyle
Sen hala karar verememişsin :) türkiye üreme tıbbı derneği de açıklama yayınladı bugün aşıları olsun gebeler ve gebelik planlayanlar diye.

Kızlar covid pozitif sonucu çıktı. Ne yapacağım şimdi. Sonucu öğrenmeden önce temaslı olarak gitmiştim hastaneye nst ve alttan muayene yapıp bebeğin durumu iyi dediler. Ben sonucu şimdi öğrendim napıcam
Rabbim şifa versin. İkinizide korusun inşallah.ne diyor doktorlar yada kendi doktorun

Bende son dk pozitif olcam yada temaslı yazılacağım diye korkuyorum eşim işe bile servisle gitmiyor 2 haftadır arabayla gidiyor. Hafif atşaksak bile damga yemek yetiyor ya hastane sorun ediyor yada gecelik 2 3 bin TL istiyor

Canim benim kiz da etli butlu degil ama sagligi yerinde o yuzden önemsemiyorum bakimi zor olacak sadece 😊 senin bebis cok zayif degil diye biliyorum almistir bence
Inşallah 2.5 üstü olmuştur bakalım gidince görücem bende. Sağlıklı olsun da kilosunu dert etmiyorum artık sadece zayıf olur kuvöze girer diye endişem

Ahahaha😂 ben de 2-3 hafta önce böyleydim ha geldi ha gelecek diye tedirgindim ama cok şükür ilaclarla durdurduk, simdi de hafta ilerledi zaten rahatım artık ama nasip tabi hic belli olmaz
Ay evet çok farklı bir psikoloji cidden. Sağlıkla gelsin inşallah minnaklarımız 🥰

Kızlar covid pozitif sonucu çıktı. Ne yapacağım şimdi. Sonucu öğrenmeden önce temaslı olarak gitmiştim hastaneye nst ve alttan muayene yapıp bebeğin durumu iyi dediler. Ben sonucu şimdi öğrendim napıcam
Canım öncelikle sakin ol. Kaç gündür temaslı diye biliyorsun kendini. Benim 4 gün sonra falan ağırlaştı durumum ama haftamda küçüktü. Hiç korkma senin öyle olmayacak bak bu zamana kadar da hafif geçirdin bebekte iyi sakin kal bol su iç ve çok iyi beslen. Çok geçmiş olsun 🙏🙏

Kızlar:KK71: sonsuz şükür sağlıkla kavuştuk yavrumuza 🤲🤲 Allah razı olsun dualarınız için , sabah sancım geldi, biraz evde karşılayayim derken apar topar çıktık, doğumhaneye gittik direkt , ikinci doğum genelde 4 saat sürer diye (sancı) hazırlıkliydim. duş aldım 5_10 dak ve Meryem suresini okudum. Eşimi uyandırdım, kendi hastaneme yetişemem diye, daha yakına gittim, evde sancı geldiğinde çömeldim, bitince kalktım, sancıdan ve telastan hurma 1-2 yiyebildim yanıma alacaktım fırsat olmadı, Allah'ım sonsuz şükür, sizlere de sağlıklı doğumlar nasip etsin 🤲🤲😍
Gözun aydın olsun ne guzel bir doğum olmuş dunki attığın mesajlarda kryfşn yerinde gibiydi bayağı hızlı olmuş bence en iyi senin doğumun oldu bu sayfada rabbim bundan sonrasını kolaylaştırsın

Oodf oofff sen o kasilmayı bana sor 6 gündür canım çıktı resmen hele bu aksam🤣 bu bizim bebişler çok erkenci çıktı ya hemen gelmek istiyorlar 😅
Canım benim ya şimdi anlıyorum seni daha. Otursan 15 dk kalksan ayakta duramıyosum. Hep hareket etsen bel ağrısı oluyo. İnşallah çabucak geçerde doğum zamanına ulaşırız hemen🥲

X